Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie plastycznym. Dzięki tym pracom na chwilę przenieśliśmy się do fantastycznych miejsc, które odwiedzili nasi uczniowie. Oto wyniki:

"Pocztówka z wakacji"

I miejsce Chałuda Kazimiera II b

Kossewska Kinga III a

Ptak Alicja III a

II miejsce Dziedzina Joanna II b

Gacek Stanisław II a

III miejsce Płachciak Aleksandra II a

WYRÓŻNIENIA:

Bernas Klaudia III c

Dąbrowska Anna I a

Fus Aurora II a

Kucharczyk Lena I b

Uczennica naszej szkoły Emilia Kalicka została nagrodzona w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym przez wydawnictwo Rebel. Nagrodami w konkursie były gry planszowe dla zwyciężczyni oraz pakiet gier dla naszej szkoły. Wszystkich uczniów gorąco zachęcamy do brania udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Nadchodzącą wiosnę przywitaliśmy aktywnie i twórczo uczestnicząc w naszym świetlicowym konkursie pt . "Portret Pani Wiosny".

Oto wyniki :

I miejsce Zuzanna Kozłowska kl. III b

II miejsce Nadia Bobrzyńska kl. II b

III miejsce Wiktoria Świdecka kl. II b

Stanisław Gacek kl. I a

W czerwcu odbyły się w świetlicy zawody sportowe. Wszyscy chętni uczniowie mogli sprawdzić swoje umiejętności gry w kręgle. Oto zawodnicy, którzy zdobyli najwięcej punktów:

DZIEWCZYNKI

I miejsce Julia Weremiuk kl. III a, Kazimiera Chałuda kl. I b

II miejsce Anna Midura kl. I b, Amelia Kluszczyńska kl. II b, Alicja Ptak kl. II a

III miejsce Alicja Karcz kl. II b, Julia Libelt kl. I b, Natalia Kubiakowska kl. II c

CHŁOPCY

I miejsce Stanisław Chałuda kl. I b, Filip Hyla kl. I c