STYCZEŃ 2018

W styczniu, jak co roku, odbył się w świetlicy turniej gry w connect 4 i warcaby. Byłyto dwie najpopularniejsze gry w tym miesiącu. Zgłosiło się wielu uczniów, którzy chceli sprawdzić swoje umiejętności logicznego i strategiczne o myślenia.Oto uczniowie, którzy okazali się najlepszymi graczami:

WARCABY

Klasa II
I miejsce Szymon Kępka II c
II miejsce Dawid Boroń II c
III miejsce Matylda Dybczak II b

Gdzie jesteś, jesieni?

Gdzie ty jesteś, jesieni?
Tu jestem.
W suchych liściach
lecących z szelestem,
w barwnych liściach,
czerwonych i złotych,
co nad ziemią się kładą pokotem...
Hanna Zdzitowiecka

Uczennica naszej szkoły Emilia Kalicka została nagrodzona w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym przez wydawnictwo Rebel. Nagrodami w konkursie były gry planszowe dla zwyciężczyni oraz pakiet gier dla naszej szkoły. Wszystkich uczniów gorąco zachęcamy do brania udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie plastycznym. Dzięki tym pracom na chwilę przenieśliśmy się do fantastycznych miejsc, które odwiedzili nasi uczniowie. Oto wyniki:

"Pocztówka z wakacji"

I miejsce Chałuda Kazimiera II b

Kossewska Kinga III a

Ptak Alicja III a

II miejsce Dziedzina Joanna II b

Gacek Stanisław II a

III miejsce Płachciak Aleksandra II a

WYRÓŻNIENIA:

Bernas Klaudia III c

Dąbrowska Anna I a

Fus Aurora II a

Kucharczyk Lena I b

W czerwcu odbyły się w świetlicy zawody sportowe. Wszyscy chętni uczniowie mogli sprawdzić swoje umiejętności gry w kręgle. Oto zawodnicy, którzy zdobyli najwięcej punktów:

DZIEWCZYNKI

I miejsce Julia Weremiuk kl. III a, Kazimiera Chałuda kl. I b

II miejsce Anna Midura kl. I b, Amelia Kluszczyńska kl. II b, Alicja Ptak kl. II a

III miejsce Alicja Karcz kl. II b, Julia Libelt kl. I b, Natalia Kubiakowska kl. II c

CHŁOPCY

I miejsce Stanisław Chałuda kl. I b, Filip Hyla kl. I c

II miejsce Miłosz Wójcik kl. I b, Sebastian Bazela kl. I b, Michał Szczypczyk kl. I c, Piotr Urbaniak kl. II a, Illia Zherebtsov kl. I b

III miejsce Antoni Świętanowski kl. III c, Julian Ziętkiewicz kl. II a, Mikołaj Hamerski kl. II a, Roch Durowski kl. II a

Zapisy do klas I 2018-2019

Podaruj 1% Stowarzyszeniu Przyjaciół Szkoły „Menuet G-dur”. Dziękujemy za wpłatę w poprzednich latach.