Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców do udziału w spotkaniach Rady Rodziców. nie trzeba być w trójce klasowej, aby przyjść, posłuchać, zabrać głos w poruszanych kwiestiach, czy zgłosić jakiś problem lub pomysł.

Proszę dzielić się z nami swoimi troskami, pomysłami i doświadczeniami.
Jako społeczność rodziców powinniśmy wszyscy wspierać swoje wysiłki
w dążeniu do stworzenia jak najlepszej współpracy z przedstawicielami szkoły
oraz starania ulepszania szkolnej przestrzeni i organizacji czasu dla naszych dzieci.

TERMINY

13.12.2022, Wtorek, godz. 18:00

07.03.2023, Wtorek, godz. 18:00

30.05.2023, Wtorek, godz. 18:00

Drodzy Państwo,

Miło mi poinformować o starcie nowej inicjatywy jaką jest Górski Klub Przygodowy, który stanowi odpowiedź na brak jakiegokolwiek kółka turystyczno-przyrodniczego w naszej szkole.

Zajęcia są dedykowane uczennicom i uczniom klas V-VIII.
Udział w spotkaniach szkolnych jest całkowicie darmowy, wymaga tylko chęci zorganizowania półtorej godziny czasu w co piątek o godz. 14.30.

Raz w miesiącu (począwszy od 14 stycznia 2023) będą organizowane wyjazdy w góry. Opiekunem pomocniczym na wyjazdach zgodziła się być p. Katarzyna Kindykiewicz, która w szkole prowadzi zajęcia z wychowania fizycznego. Na zajęcia terenowe będą obowiązywały zapisy oraz opłaty za przejazdy, bilety wstępu, warsztaty w skansenach itp.

Już 18 listopada odbędzie się pierwsze spotkanie organizacyjno - wprowadzające, na które serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Na plakacie, który będzie umieszczony w widocznym miejscu w szkole, można szukać informacji na temat cotygodniowych spotkań, a także śledzić informacje o wycieczkach.

Zapraszamy również na specjalnie utworzone profile w mediach społecznościowych:

Pomysłodawcą projektu, organizatorem spotkań oraz przewodnikiem w górach będzie Monika Ziółkowska, o której więcej tutaj:

A poniżej plakat i więcej informacji o akcji:

PLAKAT GKP strona szkoly

Zasady korzystania z telefonów komórkowych oraz innych urządzeń elektronicznych na terenie Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

1. Uczniowie przynoszą do szkoły telefony komórkowe i inny sprzęt elektroniczny na własną odpowiedzialność oraz za zgodą rodziców.
2. Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za zniszczenie, zagubienie czy kradzież sprzętu przynoszonego przez uczniów.
3. Podczas pobytu na terenie całej szkoły obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych oraz innych sprzętów elektronicznych. Powinny być one wyciszone i schowane do plecaka, torby itp.).
4. Uczniowie mogą wyjątkowo używać telefonu komórkowego w celu porozumienia się w ważnych sprawach rodzinnych. Może się to odbywać tylko w wyznaczonej strefie – w sekretariacie lub na korytarzu za zgodą wychowawcy, nauczyciela prowadzącego zajęcia lub nauczyciela pełniącego dyżur podczas przerwy.
5. Uczeń może używać telefonu komórkowego oraz innego sprzętu elektronicznego jako pomocy dydaktycznej podczas zajęć wyłącznie za zgodą osoby prowadzącej zajęcia oraz w określonym przez nią zakresie.
6. Dopuszcza się możliwość korzystania z telefonu komórkowego i innych urządzeń elektronicznych podczas wycieczek i wyjść szkolnych za zgodą kierownika wycieczki oraz rodziców. Odpowiedzialność za sprzęt ponoszą rodzice.
7. Uczniowie zawsze mogą skorzystać z telefonu stacjonarnego w sekretariacie szkoły. W czasie godzin lekcyjnych kontakt rodziców/opiekunów prawnych z dzieckiem jest możliwy poprzez sekretariat szkoły.
8. Wobec uczniów naruszających zasady korzystania z telefonów komórkowych i urządzeń elektronicznych będą wyciągane konsekwencje zgodnie z zapisami w statucie (§ 57.2., § 61.1, 2.).

Zasady opracowane na wniosek i przy współpracy z Radą Rodziców OSM I st.
(wersja z 8. kwietnia 2022)

Wirtualny spacer po szkole

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszej szkole. Będziecie mogli Państwo poczuć niepowtarzalną atmosferę oraz poznać atrakcyjne  formy pracy, które proponujemy naszym uczniom.