SPOTKANIE RADY RODZICÓW

Zapraszamy wszystkich rodziców

 

30 maja 2023 r., wtorek

 

godz. 18:00

sala nr 23

 

 

Drużyna RR – RADA RODZICÓW

Działamy! Nie śpimy :) Chociaż jesteśmy jakby w ukryciu, ponieważ nasze spotkania nie cieszą się powodzeniem. A szkoda…

Kilka spraw, nad którymi pracujemy w roku szkolnym 2022/2023 lub jakie zostały zapoczątkowane i zaplanowane na rok przyszły:

 1. Sprawy bieżące zgłaszane przez Rodziców – zawsze reagujemy na problemy Waszych dzieci oraz staramy się być dla Was pomocni w kontakcie z przedstawicielami szkoły.

 2. Sprawy bieżące zgłaszane przez Dyrekcję i Nauczycieli – dopłaty do wydarzeń, pomoc w zakupach materiałów czy sprzętów.

 3. Czysta łazienka – zainicjowaliśmy akcję, która ma na celu zwiększenie świadomości dzieci w zakresie dbałości o czystość łazienek w szkole.

 4. Telefon w szkole akcja edukacyjna z zakresu niebezpieczeństw w cyberprzestrzeni oraz ograniczenie korzystania ze smartfonów.

 5. Ogródek szkolny – kontynuujemy organizowanie ogródka dla dzieci.

 6. Współpraca z samorządem uczniowskim – bo głos dzieci jest istotny w budowaniu dobrej przestrzeni dla nich.

 7. Piknik szkolny – ze względu na kolizję terminów z egzaminami i koncertami piknik został przeniesiony na wrzesień 2023.

 8. Zaprojektuj koszulkę i bluzę – od przyszłego roku będą dostępne nowe koszulki oraz bluzy szkolne dla dzieci. Chcielibyśmy, aby każdy uczeń mógł wziąć udział w ich projektowaniu. Informacje o akcji zostały przekazane wychowawcom.

 9. Nowe mundurki czas odświeżyć fason :)

 10. Dofinansowania konkursów i koncertów.

 1. Dofinansowanie instrumentów (naprawy).

 1. Dofinansowanie nagród dla uczniów na koniec roku,

 1. Projekt remontu świetlicy – w porozumieniu z Dyrekcją opracowaliśmy projekt remontu świetlicy, którą miejmy nadzieję uda się odświeżyć przed nowym rokiem szkolnym.

 1. Młode głowy” – zgłoszenie naszej szkoły do program profilaktyczny na rok 2023/2024

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY I POMOCY

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców do udziału w spotkaniach Rady Rodziców. Nie trzeba być w trójce klasowej, aby przyjść, posłuchać, zabrać głos w poruszanych kwiestiach, czy zgłosić jakiś problem lub pomysł.


Proszę dzielić się z nami swoimi troskami, pomysłami i doświadczeniami.
Jako społeczność rodziców powinniśmy wszyscy wspierać swoje wysiłki
w dążeniu do stworzenia jak najlepszej współpracy z przedstawicielami szkoły
oraz starania ulepszania szkolnej przestrzeni i organizacji czasu dla naszych dzieci.

 

 

OPŁATY

Nowe numery kont.

Od 1 stycznia 2023 działają trzy oddzielne rachunki bankowe, na które prosimy wpłacać odpowiednie składki.

 

Przelewy należy dokładnie opisywać:

imię i nazwisko dziecka, klasa oraz konkretna adnotacja (za jaki instrument, np. skrzypce, klarnet wiolonczela, flet itd.)

 

Numery kont:

 

FUNDUSZ RADY RODZICÓW

24 1090 2053 0000 0001 1297 0444

 

ŚWIETLICA

91 1090 1665 0000 0001 5253 3598

 

INSTRUMENTY

09 1090 1665 0000 0001 5253 3619

Zasady korzystania z telefonów komórkowych oraz innych urządzeń elektronicznych na terenie Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

1. Uczniowie przynoszą do szkoły telefony komórkowe i inny sprzęt elektroniczny na własną odpowiedzialność oraz za zgodą rodziców.
2. Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za zniszczenie, zagubienie czy kradzież sprzętu przynoszonego przez uczniów.
3. Podczas pobytu na terenie całej szkoły obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych oraz innych sprzętów elektronicznych. Powinny być one wyciszone i schowane do plecaka, torby itp.).
4. Uczniowie mogą wyjątkowo używać telefonu komórkowego w celu porozumienia się w ważnych sprawach rodzinnych. Może się to odbywać tylko w wyznaczonej strefie – w sekretariacie lub na korytarzu za zgodą wychowawcy, nauczyciela prowadzącego zajęcia lub nauczyciela pełniącego dyżur podczas przerwy.
5. Uczeń może używać telefonu komórkowego oraz innego sprzętu elektronicznego jako pomocy dydaktycznej podczas zajęć wyłącznie za zgodą osoby prowadzącej zajęcia oraz w określonym przez nią zakresie.
6. Dopuszcza się możliwość korzystania z telefonu komórkowego i innych urządzeń elektronicznych podczas wycieczek i wyjść szkolnych za zgodą kierownika wycieczki oraz rodziców. Odpowiedzialność za sprzęt ponoszą rodzice.
7. Uczniowie zawsze mogą skorzystać z telefonu stacjonarnego w sekretariacie szkoły. W czasie godzin lekcyjnych kontakt rodziców/opiekunów prawnych z dzieckiem jest możliwy poprzez sekretariat szkoły.
8. Wobec uczniów naruszających zasady korzystania z telefonów komórkowych i urządzeń elektronicznych będą wyciągane konsekwencje zgodnie z zapisami w statucie (§ 57.2., § 61.1, 2.).

Zasady opracowane na wniosek i przy współpracy z Radą Rodziców OSM I st.
(wersja z 8. kwietnia 2022)

Wirtualny spacer po szkole

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszej szkole. Będziecie mogli Państwo poczuć niepowtarzalną atmosferę oraz poznać atrakcyjne  formy pracy, które proponujemy naszym uczniom.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
3
4
11
16
17
18
22
24
25
26
28
29
30

Do Wakacji

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME