Prezydium Rady Rodziców ma ogromny zapał i chęć do pracy na rzecz szkoły i dzieci. Aby wspierać Dyrektora szkoły w inwestycjach (remonty i inwestycje, zakup nowych biurek, krzeseł i szafek do klas) potrzebujemy Państwa wpłat na fundusz Rady Rodziców. Chcąc realizować nasze plany dotyczące życia szkoły potrzebujemy działającego funduszu szkolnego.  30 września odbył się pierwszy z serii koncertów organizowanych przez Radę Rodziców z inicjatywy Agnieszki Cywińskiej-Olmy. Niestety zabrakło nam pieniędzy na wynajem Sali koncertowej w godzinach popołudniowych, aby mogli go obejrzeć i wysłuchać rodzice. A był fantastyczny!  Nasze najbliższe plany to: - organizacja pikniku szkolnego,  - organizacja koncertów z udziałem rodziców,  - promocja płyty z kolędami nagranymi przez uczniów naszej szkoły - zakup tablic multimedialnych do sal dydaktycznych - refundacja części kosztów wyjazdu szkolnej orkiestry do Francji.

Proponowana miesięczna składka na fundusz Rady Rodziców to 21 PLN, z którego 30% przeznaczamy na fundusz muzyczny. Jeżeli posyłacie Państwo dwoje, lub więcej dzieci do naszej szkoły, za każde kolejne dziecko składki są pomniejszone o 7 PLN - czyli: