Szanowni Rodzice!

Zapraszamy Was na zebranie Rady Rodziców, które odbędzie się według uprzedniej zapowiedzi we wtorek 7 listopada 2021 o godz. 18:00

Ze względu na obecną sytuację zebranie odbędzie się online. Link do spotkania przesłaliśmy mailem. Jeśli nie doszedł prosimy o kontakt:

Zachęcamy do przesyłania pomysłów, wniosków, tematów do omówienia uprzednio na nasz adres mailowy – te punkty będą miały priorytet w porządku dnia. Zgłoszenia można składać również bezpośrednio podczas zebrania.

Pozdrawiam serdecznie w imieniu Prezydium
Basia Kler

Wirtualny spacer po szkole

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszej szkole. Będziecie mogli Państwo poczuć niepowtarzalną atmosferę oraz poznać atrakcyjne  formy pracy, które proponujemy naszym uczniom.