poniedziałek, środa, piątek 9.00-10.00
wtorek, czwartek 16.00-17.00
Jeśli będzie potrzeba kontaktu w innych godzinach, proszę o informację przez dziennik elektroniczny lub mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapraszam również na zajęcia wyrównawcze.

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej okres czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół zostaje przedłużony do dnia 10 kwietnia 2020 roku.

 

Dyrekcja Szkoły

W związku z prowadzeniem nauki na odległość bardzo prosimy Państwa Rodziców
o regularne czytanie wiadomości
w dzienniku elektronicznym.

REKRUTACJA

W związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 zgłoszenia kandydatów do nauki w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I st. im. I.J. Paderewskiego w Krakowie należy składać drogą elektroniczną za pomocą wypełnionego kwestionariusza osobowego dziecka /POBIERZ/ na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

O terminie dostarczenia pozostałych wymaganych dokumentów oraz dacie przeprowadzenia badania predyspozycji przyszłych uczniów do nauki w naszej szkole zainteresowani (rodzice, opiekunowie) zostaną powiadomieni telefonicznie lub mailowo.

Dodatkowe informacje dotyczące rekrutacji do OSM I st. im. I.J. Paderewskiego w Krakowie można uzyskać telefonicznie pod nr 887 203 356 od poniedziałku do piątku w godz. od 10.00 do 12.00.

Przekaż nam 1%

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

 

Podaruj 1% Stowarzyszeniu Przyjaciół Szkoły „Menuet G-dur”. Dziękujemy za wpłatę w poprzednich latach.

Do Wakacji

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
6
7
14
26
27
28
29
30

Remont i zakup 2015 - 2017r.

mkidn

Remont szkoły i zakup instrumentów w roku 2015-2017r. dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Nowości na blogach

Zajecia umuzykalniające "U Ignasia" zapraszamy 

Nauczyciele

 Partnerzy: 

oknoplus MGDUR KFS KAMENY mgielda

enuty

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME