Szkolny konkurs graficzny na logotyp biblioteki został rozstrzygnięty. Adresowany był on do rodzin uczniów pobierających naukę w Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej, a regulamin konkursu zachęcał do pracy zespołowej.

Do konkursu zgłoszono 24 prace. Zostały one ocenione przez profesjonalne jury i sprawdzone przy użyciu programu komputerowego antyplagiat. Ponadto w plebiscycie adresowanym do nauczycieli mogli wypowiedzieć się dorośli członkowie szkolnej społeczności.

Po rozpatrzeniu wszystkich głosów jury przyznało pierwsze miejsce rodzinie Państwa Urbaników. Logo stworzone przez Panią Agnieszkę Urbanik to profesjonalna propozycja graficzna uwzględniająca wszelkie znaki wyróżniające bibliotekę Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej spośród innych placówek oświatowych. Po raz pierwszy logotyp zostanie upubliczniony 23 kwietnia br. w przestrzeni Księgarni pod Globusem przy okazji wystawy prac naszych uczniów. Wystawę projektów biorących udział w konkursie można obejrzeć na korytarzach pierwszego piętra szkoły muzycznej.