Jesień, choć jeszcze mało widoczna, zachęca do spacerów w plenerze. Najlepszym celem wycieczek dla krakowian w każdym wieku są polskie góry. Tam przyroda wygląda
wyjątkowo, warto więc podnieść głowę i rozejrzeć się wokół.
Z takiej propozycji skorzystali uczniowie klasy 6 B. Spędzili w Rabce trzy dni; był to niezwykle atrakcyjny czas. Łagodne góry, jeszcze zielone lasy, wartko płynące strumienie, rozgwieżdżone niebo… Jeszcze długo można by wymieniać atuty wyprawy, jednak nawet najpiękniejsze widoki nie przyćmią wyzwań, jakie czekały na uczniów. Nocne polowanie na niedźwiedzia, tropienie trolla, lekcja przetrwania, wyrabianie ciasta to tylko niewielka część zadań wykonywanych przez odpowiednio przygotowanych traperów. Kształcone umiejętności na pewno zaimponują rówieśnikom i wzbudzą podziw rodziców, a uczestnikom wyjazdu pozwolą poczuć się samodzielnymi.
Oby czas wypoczynku i zabawy zaowocował sukcesami szkolnymi.