20 grudnia 2023 r. uczniowie klas drugich zaprosili swoich Rodziców, Koleżanki i Kolegów z klas I i III na przedstawienie bożonarodzeniowe. Podczas świątecznego spotkania uczniowie zaprezentowali swoje talenty aktorskie, wokalne oraz grę na skrzypcach, flecie, fagocie, oboju... Szkolne kolędowanie wyzwoliło emocje i wprowadziło wszystkich w magiczną atmosferę świąt. A po świętach...

Wyszliśmy kolędować poza szkołę! Tym razem odwiedziliśmy naszych młodszych kolegów-przedszkolaków. Święta Rodzina, wszyscy pastuszkowie, aniołki, królowie pięknie się zaprezentowali. W przedszkolu "Stokrotka" na Ruczaju przy ulicy Skotnickiej zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci. Wszystkie dzieci były szczęśliwe,te małe i te większe!

Za kolędę dziękujemy, zdrowia, szczęścia Wam życzymy na ten Nowy Rok!