Zespół aktywnych i niezwykle pomysłowych uczniów naszej szkoły utworzył grupę promującą ideę czytania. W przestrzeni szkolnej biblioteki, nazwanej na cześć patrona szkoły Biblioteca Padereviana, rozpoczyna działalność zespół kształtujący gusty czytelnicze młodych miłośników książek.
Niebawem Ambasadorzy Strefy Czytania zaprezentują plan pracy na rok szkolny 2023/2024.
Już dziś ogłaszają przygotowania do imienin biblioteki, które będziemy obchodzić 10 listopada, czcząc Święto Patrona. Dzięki zaangażowaniu wielu uczniów drzwi do biblioteki zyskały ciekawą oprawę, stały się ukwieconym wejściem do bajecznej krainy. Niech ten pierwszy krok zachęci wszystkich do kolejnych aktywności urozmaicających codzienne formy nauki.
Zapraszamy do biblioteki.