Zwrot książek do biblioteki szkolnej

Serdecznie proszę wszystkich uczniów o rozliczenie się z biblioteką szkolną do 14 czerwca.

Termin ten dotyczy zwrotu wszystkich lektur i beletrystyki oraz nut wypożyczonych przez ucznia w trakcie bieżącego roku. Książki i nuty można prolongować na wakacje zgodnie z zapisem w regulaminie biblioteki:

1. nuty na podstawie pisemnej prośby nauczyciela instrumentu,
  2. książki na podstawie rewersu podpisanego przez rodzica wypożyczającego,
  3. książki prolongowane na wakacje należy zwrócić do 15 września w kolejnym roku szkolnym.

Termin zwrotu podręczników w każdej klasie będzie ustalony z wychowawcą. W klasach 4-5 podręczniki będą zbierane w ostatnim tygodniu między 19 a 22 czerwca.

Wirtualny spacer po szkole

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszej szkole. Będziecie mogli Państwo poczuć niepowtarzalną atmosferę oraz poznać atrakcyjne  formy pracy, które proponujemy naszym uczniom.