Wyniki szkolnego etapu WLC

Ostatnio w bibliotece dużo się działo. W lutym świętowaliśmy dzień kota, trwały przesłuchania do Małopolskiego Konkursu Pięknego Czytania, a uczestnicy konkursu WIelka Liga Czytelników oddawali ostatnie testy z listy książek, żeby na początku marca wziąć udział w szkolnych eliminacjach kończących pierwszy etap konkursu.

W teście kwalifikacyjnym wzięło udział 12 osób z klas 1-3 oraz 6 osób z klas 4-6. Osoby które uzyskały najwyższy wynik będę teraz reprezentować szkołę w etapie wojewódzkim. Są to:

- z klas 1-3 - Andrzej Zygmunt Węgrzyn-Zawada, Maksymilian Rydzy, Marta Tomaszewska,

- z klas 4-6 - Maja Kieliszczyk, Nina Chludzińska, Nadia Bochenek.

Te osoby muszą teraz przygotować się z kolejnej ksiązki konkursowej. Dla uczniów młodszych wybrany został "Bohaterski Miś" Bronisławy Ostrowskiej (książka dostępna za darmo na portalu Wolne Lektury) a dla starszych "Tomek na czarnym lądzie" Alfreda Szklarskiego.

Etap wojewódzki konkursu odbędzie się 21 kwietnia.

Wirtualny spacer po szkole

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszej szkole. Będziecie mogli Państwo poczuć niepowtarzalną atmosferę oraz poznać atrakcyjne  formy pracy, które proponujemy naszym uczniom.