Składka na Radę Rodziców

 

Proponowana miesięczna składka na fundusz Rady Rodziców to 21 PLN, z którego 30% przeznaczamy na fundusz muzyczny. Jeżeli posyłacie Państwo dwoje, lub więcej dzieci do naszej szkoły, za każde kolejne dziecko składki są pomniejszone o 7 PLN - czyli:

 

  • pierwsze dziecko 21 PLN
  • drugie 14 PLN
  • trzecie 7 PLN 

Składki można wpłacać u skarbników klasowych, na konto bankowe Rady Rodziców jak i również bezpośrednio u naszego skarbnika - Pani Bożeny Opach (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 605 269 201605 269 201).

Proponowana składka to sugerowana kwota, jeśli Państwo możecie w jakikolwiek sposób wesprzeć nasze działania, będziemy bardzo wdzięczni.

Konto Rady Rodziców: 24 1090 2053 0000 0001 1297 0444

 

RADA RODZICÓW 2016/2017

Prezydium Rady Rodziców za rok szkolny 2016/17 :

Przewodniczący: Aleksandra Urbaniak   (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Zastępca Przewodniczącego: Agnieszka Cywińska-Olma     (e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Skarbnik: Bożena Opach   (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Sekretarz: Agnieszka Kurowska-Odrazil
Osoba ds. komunikacji: Maciej Kubacki
Członek prezydium RR: Beata Wesołowska
Członek prezydium RR: Monika Ziółkowska

Wszystkich Rodziców zapraszamy do współpracy:)

 

 

 Szanowni Państwo,

Prezydium Rady Rodziców ma ogromny zapał i chęć do pracy na rzecz szkoły i dzieci. Aby wspierać Dyrektora szkoły w inwestycjach (remonty i inwestycje, zakup nowych biurek, krzeseł i szafek do klas) potrzebujemy Państwa wpłat na fundusz Rady Rodziców. Chcąc realizować nasze plany dotyczące życia szkoły potrzebujemy działającego funduszu szkolnego.

30 września br. odbył się pierwszy z serii koncertów organizowanych przez Radę Rodziców z inicjatywy Agnieszki Cywińskiej-Olmy. Koncert był fantastyczny!

Nasze najbliższe plany to:

- organizacja pikniku szkolnego,

- organizacja koncertów z udziałem rodziców,

- udział w promocji płyty z kolędami nagranymi przez uczniów naszej szkoły

- zakup tablic multimedialnych do sal dydaktycznych

- refundacja części kosztów wyjazdu szkolnej orkiestry do Francji.

 

Liczymy na Państwa pomoc i współpracę.

 

Do Wakacji

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
14
15
16
22

Remont i zakup 2015 - 2017r.

mkidn

Remont szkoły i zakup instrumentów w roku 2015-2017r. dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 Partnerzy: 

oknoplus MGDUR KFS KAMENY mgielda

enuty

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME