Składka na Radę Rodziców

Proponowana miesięczna składka na fundusz Rady Rodziców to 21 PLN, z którego 30% przeznaczamy na fundusz muzyczny. Jeżeli posyłacie Państwo dwoje, lub więcej dzieci do naszej szkoły, za każde kolejne dziecko składki są pomniejszone o 7 PLN - czyli:

• pierwsze dziecko 21 PLN
  • drugie 14 PLN
  • trzecie 7 PLN

Składki można wpłacać u skarbników klasowych, na konto bankowe Rady Rodziców jak i również bezpośrednio u naszego skarbnika - Pani Bożeny Opach (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 605 269 201605 269 201).

Proponowana składka to sugerowana kwota, jeśli Państwo możecie w jakikolwiek sposób wesprzeć nasze działania, będziemy bardzo wdzięczni.

Konto Rady Rodziców: 24 1090 2053 0000 0001 1297 0444

RADA RODZICÓW 2016/2017

Prezydium Rady Rodziców za rok szkolny 2016/17 :

Przewodniczący: Aleksandra Urbaniak   (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Zastępca Przewodniczącego: Agnieszka Cywińska-Olma     (e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Skarbnik: Bożena Opach   (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Sekretarz: Agnieszka Kurowska-Odrazil
Osoba ds. komunikacji: Maciej Kubacki
Członek prezydium RR: Beata Wesołowska
Członek prezydium RR: Monika Ziółkowska

Wszystkich Rodziców zapraszamy do współpracy:)

Szanowni Państwo,

Prezydium Rady Rodziców ma ogromny zapał i chęć do pracy na rzecz szkoły i dzieci. Aby wspierać Dyrektora szkoły w inwestycjach (remonty i inwestycje, zakup nowych biurek, krzeseł i szafek do klas) potrzebujemy Państwa wpłat na fundusz Rady Rodziców. Chcąc realizować nasze plany dotyczące życia szkoły potrzebujemy działającego funduszu szkolnego.

30 września br. odbył się pierwszy z serii koncertów organizowanych przez Radę Rodziców z inicjatywy Agnieszki Cywińskiej-Olmy. Koncert był fantastyczny!

Nasze najbliższe plany to:

- organizacja pikniku szkolnego,

- organizacja koncertów z udziałem rodziców,

- udział w promocji płyty z kolędami nagranymi przez uczniów naszej szkoły

- zakup tablic multimedialnych do sal dydaktycznych

- refundacja części kosztów wyjazdu szkolnej orkiestry do Francji.

Liczymy na Państwa pomoc i współpracę.

Zapisy do klas I 2017-2018

zapisy

Dziękujemy za wpłatę 1%. W poprzednich latach finansowaliśmy nagrody dla uczniów bioracych udział w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie. Pomogliśmy Szkole we współfinansowaniu tabletów dla nauczycieli po wprowadzeniu dziennika elektronicznego.