Sukcesy w roku szkolnym 2021-2022

6-7.07.2022 r.  - VI Genevia International Music Competition, Włochy
Zuzanna Kącka - II nagroda, nauczyciel mgr Konrad Mika

21.06.2022 - Konkurs Krakowska Matematyka 
Iwo Dulian - laureat, nauczyciel mgr Joanna Zagórska
Emilia Koba - finalista - nauczyciel mgr Monika Tchórzewska-Kulka 

Nagroda Specjalna Małopolskiego Kuratora Oświaty dla Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia
im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie za III miejsce w konkursie "Krakowska Matematyka 2021/2022"

18.06.2022 r. - 13th World  Open Music Competition - Belgrad, Serbia
I nagroda „Exellent Performer” - Sebastian Bazela, nauczyciel mgr Natalia Kusiak

15.06.2022 r. - International Music Competition The Best Grieg Performance - Londyn, Anglia
II nagroda - Sebastian Bazela, nauczyciel mgr Natalia Kusiak

13-14.06.2022 r. - Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy online - PPSM I st. im. A. Dębskiego - Kraków
Zuzanna Sitek - I miejsce, nauczyciel mgr Sylwia Morasiewicz
Mia Makuła - IV miejsce, nauczyciel mgr Agnieszka Reiner

13.06.2022 r. I Redzki Konkurs Gitarowy -  Bobowa
Franciszek Kotuła - III miejsce, nauczyciel mgr Marcin Kuźniar
Svatoslav Fisher-Dublianytsia - III miejsce, nauczyciel mgr Marcin Kuźniar

11-12.06.2022 r. VIII Ogólnopolski Konkurs "Miniatura Wiolonczelowa" im. Leona Szymłowskiego - Warszawa
Miłosz Mróz - laureat I nagrody, nauczyciel mgr Alicja Góra
Filip Hyla - laureat I nagrody, nauczyciel mgr Alicja Góra

9-11.06.2022 r. - VII Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy Motion Music Festival - Wieliczka 
Nina Jasica - II miejsce, nauczyciel mgr Galyna Gyyak
Jeremi Ziętkiewicz - II miejsce, nauczyciel mgr Oleg Dyyak
Jan Luber - wyróżnienie, nauczyciel mgr Oleg Dyyak

3.06.2022 r. Małopolski Carolus, kategoria gemma gemmarum (dla omnibusa edukacyjnego)
Wojciech Klag - nauczyciele: mgr Leon Olejniczak, mgr Teresa Bogusz, mgr Joanna Pietrzykowska

1.06.2022 r.  - VIII Konkurs Młodych Talentów - Czerwionka Leszczyny
Hanna Gajownik - wyróżnienie, nauczyciel mgr Kinga Bocheńska-Szostak

maj 2022 - IV Szkolny Konkurs z Kształcenia słuchu „Mistrz interwałów 2022”

klasy IV:
- I miejsce - Natalia Dębińska - nauczyciel mgr Lidia Florek-Stokłosa
Szymon Kozłowski - nauczyciel mgr Marta Kubiszyn
- II miejsce - Dominika Furtak - nauczyciel mgr Lidia Florek-Stokłosa
- III miejsce - Wiktor Lauterbach - nauczyciel mgr Ilona Tomera-Chmiel
klasy V:
- I miejsce - Oskar Podolski-Kwak - nauczyciel mgr Urszula Rosół-Knapik
- II miejsce - Berenika Gniadek - nauczyciel mgr Anna Komosa
- III miejsce - Julia Kluza - nauczyciel mgr Urszula Rosół Knapik
- wyróżnienia:  Michał Kowal - nauczyciel mgr Anna Komosa
                        Judyta Syc - nauczyciel mgr Lidia Florek-Stokłosa,
                        Maria Rak - nauczyciel mgr Renata Stępień-Huptyś
klasy VI:
- I miejsce - Hanna Magiera - nauczyciel mgr Marta Kubiszyn
- II miejsce - Maksym Pawliszcze - nauczyciel mgr Marta Kubiszyn
- III miejsce - Joanna Dziedzina - nauczyciel mgr Anna Zalewska
- wyróżnienia: Aleksandra Płachciak - nauczyciel mgr Anna Komosa
                       Dominik Dziad - nauczyciel mgr Anna Zalewska

maj 2022 - Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
wynik bardzo dobry - Jonasz Kler, nauczyciel mgr Małgorzata Sobczak
wyróżnienia: 
Hanna Badura, Zofia Słowińska, nauczyciel mgr Małgorzata Sobczak
Natalia Kapustka, nauczyciel mgr Joanna Fiałkowska
Liliana Żurańska, nauczyciel mgr Anna Lasoń
Emilia Kapustka,  Maja Kucharczyk, Jagna Jurczyńska, Maria Oleksy,  Kinga Stós,  Jan Korpusiński, nauczyciel mgr Monika Tchórzewska - Kulka
Szymon Kępka, nauczyciel mgr Joanna Chrząstowska
Klara Jarnot, nauczyciel mgr Joanna Zagórska

maj 2022 - szkolny konkurs Sudoku
Ewelina Wołek - Mistrz Sudoku w kategorii klas IV
Urszula Maj - Mistrz Sudoku w kategorii klas V
Szymon Kępka - Mistrz Sudoku w kategorii klas VI
Igor de  Lehenstein-Filip - Mistrz Sudoku w kategorii klas VII
Maciej Dąbrowa - Mistrz Sudoku w kategorii klas VIII
wyróżnienia: 
Iwo Dulian, Jadwiga Weremiuk, Julian Ziętkiewicz, Sofia Kustitska, Urszula Kostrzewa, Kinga Stós.

30.05.2022 r. - International Multigenre Competition „Bosphorus Festival” - Kazachstan, Turcja
Antoni Stolarczyk, Miłosz Salomon, kat do lat 13  - I miejsce, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Alicja Karcz, Katarzyna Radwańska, kat do lat 15 - I miejsce, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Alicja Karcz, kat do lat 15 - III miejsce, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Katarzyna Radwańska, kat do lat 15 - III miejsce, nauczyciel mgr Danuta Zielińska


27.05.2022 r. - VI Ogólnopolski Konkurs Fletowy - Gdów
Julia Kruszelnicka - wyróżnienie, nauczyciel mgr Ewa Tupik
Amelia Olszewska - wyróżnienie, nauczyciel mgr Ewa Tupik

26.05.2022 r. Bolero International Competition, kategoria instrumenty perkusyjne - Muta, Słowenia
Wojciech Klag - złota nagroda z wyróżnieniem, II miejsce, nauczyciel mgr Leon Olejniczak

25-26.05.2022 r. - I Ogólnopolski Konkurs Obojowo-Fagotowy dla Młodych Wykonawców - Pabianice
Lilian Żurańska - wyróżnienie, nauczyciel mgr Konrad Mika

25.05.2022 r. - I Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny Wy-Grajcie Razem - NSM I st. Preludium - Nowy Dwór Mazowiecki
Mia Makuła - wyróżnienie w gr II - skrzypce, nauczyciel mgr Agnieszka Reiner
 
22.05.2022 r. - XVI Konkurs Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I st. „Dziecięce Interpretacje Muzyczne” - Tarnobrzeg
wyróżnienie - Mieszko Salomon, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
 
21-23.05.2022 r. - XI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Wiosenne Spotkania Muzyczne w Kolbuszowej" - Kolbuszowa
Wojciech Źróbek - wyróżnienie w gr. III, nauczyciel mgr Natalia Kusiak
 
21.05.2022 r. - III Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny dla uczniów klas Fortepianu Dodatkowego Szkół Muzycznych I stopnia - Pałecznica
Ivo Szostak - I miejsce w grupie I, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska
Maja Libiszewska - wyróżnienie, nauczyciel Danuta Zielińska
 
„Laur olimpijski" nagroda prezydenta Miasta Krakowa za rok szkolny 2020/2021

Kazimiera Chałuda - klasa V
Mikołaj Hamerski - absolwent
Zuzanna Kącka - klasa V
Helena Makieła - klasa V
Mia Makuła - klasa III
Mateusz Nowak - absolwent
Katarzyna Radwańska - klasa VII
Miłosz Salomon - klasa V
Mieszko Salomon - klasa VI
Zuzanna Sitek - klasa VI
Antoni Stolarczyk - klasa VI
Robert Szczerba - klasa III
Dymitr Szostak - absolwent
Ivo Szostak - klasa V
Liliana Żurańska - klasa III

13.05.2022 r.  - VI Światnickie Konfrontacje Gitarowe - Gitafronacje, Światniki Górne
Trio gitarowe - Oskar Orujov, Dawid Witek i Jan Szczepanik  - II nagroda, nauczyciel mgr Robert Ciborowski
Oskar Orujow - tytuł gitarzysty II kategorii, nauczyciel mgr Robert Ciborowski
Jan Szczepanik - tytuł gitarzysty III kategorii w grupie solistów starszych, nauczyciel mgr Robert Ciborowski
Dawid Witek - tytuł gitarzysty II kategorii, nauczyciel Robert Ciborowski

9.05.2022  Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS 2022 - Kraków
Ewa Ałasa - III miejsce, nauczyciel mgr Natalia Jarząbek
Jakub Bednarski - III miejsce, nauczyciel mgr Natalia Jarząbek, 
Joanna Dziedzina  - wyróżnienie, nauczyciel mgr Natalia Jarząbek
Michał Dudek - II miejsce, nauczyciel mgr Antoni Majerski
Dawid Hampel - wyróżnienie, nauczyciel mgr Krzysztof Włodarczyk
Marta Kukolus - wyróżnienie, nauczyciel mgr Natalia Jarząbek
Sofia Kustitska - wyróżnienie, nauczyciel dr Fabio Salmeri
Zuzanna Kącka - II miejsce, nauczyciel mgr Konrad Mika
Hanna Mika - wyróżnienie, nauczyciel mgr Natalia Jarząbek
Wiktoria Minda - III miejsce, nauczyciel mgr Konrad Mika
 
maj 2022 r. - Royal Sound Music Competition - Kanada 
Wiktoria Minda - I miejsce, Kategoria Junior, nauczyciel mgr Konrad Mika
 
maj 2022 r. - King’s Sound Music International Music Competition
Zuzanna Kącka - II miejsce, nauczyciel mgr Konrad Mika
 

7-8.05.2022, XIII Concorso Musicale Città di Filadelfia "Paolo Serrao", konkurs marimbowo-perkusyjny, sesja Silver - Tropea, Włochy
Wojciech Klag - I miejsce (Vincitore Assoluto), kat. marimba, nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Wojciech Klag - II miejsce, kat. wibrafon, nauczyciel mgr Leon Olejniczak

4.05. 2022 r. - XXI Konkurs Skrzypcowy Uczniów Klas II i III sześcioletnich Szkół Muzycznych I stopnia - Żywiec
Julian Wójtowicz - wyróżnienie I gr., nauczyciel mgr Anna Wójtowicz

28.04.2022 r. - V Małopolski Konkurs Zespołów Gitarowych- Krzeszowice
Trio Nikodem Antosiuk, Mateusz Śmietana, Emilia Koczberska - I miejsce, nauczyciel mgr Rober Ciborowski
Trio Oskar Orujow, Dawid Witek, Jan Szczepanik - III miejsce, nauczyciel mgr Robert Ciborowski

26-28.04.2022 r. -XXVII Śląski Konkurs Instrumenty dęte  "Blacha dla najmłodszych" - Dąbrowa Górnicza
Szymon Kozłowski - III miejsce, nauczyciel mgr Adam Kozłowski
Jakub Tomik - wyróżnienie I gr., nauczyciel mgr Adam Kozłowski
Illia Zherebtsov - wyróżnienie II gr., nauczyciela mgr Adam Kozłowski

26.04.2022 r. - I Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny - Zambrów
Ivo Szostak - II miejsce, gr IV. (I miejsca nie przyznano), nauczyciel mgr Marek Olma

22-24.04.2022 r. - IV Małopolski Festiwal Saksofonowy o zasięgu ogólnopolskim - Łososina Dolna
Dawid Hampel - wyróżnienie, nauczyciel mgr Krzysztof Włodarczyk

20-22.04.2022 r - XV Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. Grażyny Bacewicz - CEA - Wrocław
Zuzanna Sitek - II nagroda, nauczyciel mgr Sywia Morasiewicz - Michna

8.IV.2022 r.  - Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy - Ostrawa, Czechy

Nina Jasica  - III miejsce, nauczyciel mgr Galyna Dyyak
Jeremi Ziętkiewicz - III miejsce, nauczyciel mgr Oleg Dyyak

20.04.2022 r. - Orbetello online piano competition - Włochy
Wojciech Źróbek - II miejsce, gr. B, nauczyciel mgr Natalia Kusiak
Antoni Stolarczyk  -  I miejsce, gr. C, nauczyciel mgr Marta Wojciechowska-Łyko 

16.04.2022 r. - I Ogólnopolski Konkurs Muzyczny Koryfeusz - Poznań
Antoni Stolarczyk - I nagroda gr. II, nauczyciel mgr Marta Wojciechowska-Łyko
Wojciech Źróbek  - III nagroda gr. II, nauczyciel mgr Natalia Kusiak

06.04.2022 r. – Szkolny Konkurs Pianistyczny OSM I st. - Kraków
Wojciech Źróbek - Grand Prix Konkursu, nauczyciel mgr Natalia Kusiak 

Klasa III
I miejsce ex aequo: Maria Madej,  nauczyciel mgr Monika Błaszczyk-Bylica
                                  Robert Szczerba, nauczyciel mgr Monika Błaszczyk-Bylica
II miejsce  ex aequo: Martyna Jamróz, nauczyciel mgr Natalia Kusiak
                                     Ignacy Wójcik, nauczyciel mgr Maria Wyroba
III miejsce: Zofia Motylska,  nauczyciel mgr Natalia Kusiak
Wyróżnienia: Emilian Atanasow, nauczyciel mgr Beata Mach-Fundament
                       Maja Jakubowska, nauczyciel mgr Ewa Jarguz
                       Marek Pszon, nauczyciel mgr Małgorzata Szumiec
                       Milena Romańska,  nauczyciel mgr Maria Wyroba

 Klasa IV
I miejsce ex aequo: Dominika Furtak, nauczyciel mgr Gabriela Jakimowicz
                                    Artemij Stepanenko, nauczyciel mgr Monika Błaszczyk-Bylica
II miejsce ex aequo: Patrycja Bajda, nauczyciel mgr Natalia Kusiak 
                                    Hanna Biedroń, nauczyciel mgr Marta Wojciechowska-Łyko
                                    Khrystyna Onufryk, nauczyciel mgr Marta Wojciechowska-Łyko
III miejsce ex aequo: Anna Dyląg, nauczyciel mgr Barbara Edelműller
                                    Emilia Kapustka, nauczyciel mgr Małgorzata Konarska-Turek
Wyróżnienie: Wiktor Lauterbach, nauczyciel mgr Maria Wyroba

 Klasa V
I miejsce: Wojciech Źróbek, nauczyciel mgr Natalia Kusiak
II miejsce: nie przyznano
III miejsce: Miłosz Salomon, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Wyróżnienie: Nataniel Atanasow, nauczyciel mgr Beata Mach-Fundament

 Klasa VI
I miejsce: Maksymilian Arnautov, nauczyciel mgr Ewa Jarguz
II miejsce: Pola Chuchacz, nauczyciel mgr Maria Wyroba
III miejsce ex aequo: Franciszek Ajszpur, nauczyciel dr Anna Dzioba
                                     Zofia Wójtowicz, nauczyciel dr Anna Dzioba

06-09.04.2022 r. - XVI Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów Karola i Antoniego Szafranków - CEA - Rybnik
Alicja Karcz, Katarzyna Radwańska - II miejsce,( I miejsca nie przyznano), kat. zespoły kameralne, gr. II, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Antoni Stolarczyk, Miłosz Salomon - wyróżnienie, kat. zespoły kameralne, gr. I, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Trio „Con passione”- Sebastian Bazela,  Filip Hyla, Antoni Stolarczyk, - wyróżnienie, nauczyciel: mgr Rafał Daszkiewicz

03.04.2022 r. - World Open Online Music Competition - sesja wiosenna - Belgrad, Serbia
Wojciech Źróbek  - I  nagroda - Virtuoso Performer gr. VII, nauczyciel mgr Natalia Kusiak 
 
kwiecień 2022 r. - Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Chemicznej dla Szkół Podstawowych
Wojciech Klag - laureat II miejsca, opiekun mgr Teresa Bogusz
 
marzec 2022 r.  - Konkursy przedmiotowe i tematyczne
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
Wojciech Klag - laureat, opiekun mgr Joanna Pietrzykowska
Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego
Julian Ziętkiewicz - laureat, opiekun mgr Karina Grajcar
Małopolski Konkurs Chemiczny
Wojciech Klag - laureat, opiekun mgr Teresa Bogusz
Maciej Dąbrowa - finalista, opiekun mgr Teresa Bogusz
Małopolski Konkurs Biologiczny
Maksymilian Kupiec - finalista, opiekun mgr Barbara Barszcz
Konkurs Tematyczny "A jeśli ktoś nasz polski dom zapali"
Maksymilian Kupiec - finalista, opiekun mgr Elżbieta Chmielewska
Małopolski Konkurs z Fizyki
Maciej Dąbrowa - finalista, opiekun mgr Renata Puchała

23.03.2022 r. - VI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny dla dzieci i młodzieży "Kolorowe nutki" - Kraków
Zuzanna Kraszewska - III miejsce gr. I, nauczyciel mgr Gabriela Jakimowicz
Antoni Stolarczyk - II miejsce gr. III, nauczyciel mgr Marta Wojciechowska - Łyko
Mieszko Salomon - wyróżnienie gr. III, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
 
16-19.03.2002 r. - XIII Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny im. Bernarda Lewańskiego  CEA - Toruń
Ivo Szostak - wyróżnienie II stopnia, nauczyciel mgr Marek Olma

10-13.03.2022 r. - VI Świętokrzyski Festiwal Klas Instrumentów Dętych - Kielce 
Iga Cioczek - III miejsce, nauczyciel mgr Konrad Mika
Zuzanna Kącka - wyróżenienie, nauczyciel mgr Konrad Mika

8.03.2022 r. - Great Composers Competition, category - The Music of America - Londyn, Anglia
Wojciech Źróbek - I nagroda, nauczyciel mgr Natalia Kusiak

1-6.03.2022 r. - V Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny  "Piano e Forte"- Wieliczka
Aleksandra Kucharczyk - wyróżnienie, nauczyciel mgr Diana Białek
Maja Rusiłko - wyróżnienie, nauczyciel mgr Diana Białek
 
3.03.2022 r. - XII Konfrontacje Instrumentów Dętych - Nowy Targ
Zuzanna Kącka - I miejsce, nauczyciel, mgr  Konrad Mika
Iga Cioczek - II miejsce, nauczyciel mgr Konrad Mika
Wiktoria Minda - II miejsce, nauczyciel  mgr  Konrad Mika
Amelia Olszewska - II miejsce, nauczyciel mgr Ewa Tupik
Liliana Żurańska -  II miejsce, nauczyciel mgr  Konrad Mika
Filip Banaś - wyróżnienie I stopnia, nauczyciel mgr Paweł Durowski
Anna Dąbrowska - wyróżnienie I stopnia, nauczyciel mgr Ewa Tupik
Kinga Stós - wyróżnienie I stopnia, nauczyciel mgr Ewa Tupik
Antonina Skoczylas - wyróżnienie II stopnia, nauczyciel mgr Ewa Tupik
 
28.02.2022 r.  - V Ogólnopolski Konkurs "W barokowym stylu"
Emilia Koba - tytuł laureata, nauczyciel dr Marek Polański
Julia Kluza - tytuł laureata, nauczyciel mgr Paweł Wójtowicz
Miroslava Lukashevich - tytuł laureata, nauczyciel mgr Marek Polański
Hanna Magiera - tytuł laureata, nauczyciel mgr Paweł Wójtowicz
Maria Rak - tytuł laureata, nauczyciel mgr Sylwia Morasiewicz-Michna 

25.02.2022 r. - II International Gloria Artis  Music Competition in Vienna - Wiedeń, Austria
Julia Minda - saksofon - II miejsce, nauczyciel mgr Krzysztof Włodarczyk
 

25.02.2022 r. - II Międzynarodowy Festiwal Pianistyczny "Gloria Artis"- Wiedeń, Austria
Antoni Stolarczyk - III miejsce, nauczyciel mgr Marta Wojciechowska-Łyko

24-26.02.2022 r.  - IN Młodzieżowy KOnkurs na Skrzypce Solo im. Tadeusza Wrońskiego - CEA -Tomaszów Mazowiecki
Zuzanna Sitek - III miejsce ex aequo w grupie młodszej, nauczyciel mgr Sylwia Morasiewicz - Michna

14.02.2022 r. - Międzynarodowy Konkurs Euro Music - Nur-Sułtan - Kazachstan 
Mieszko Salomon - kat. 10 - 12 lat - I miejsce, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Alicja Karcz - kat.12 - 14 lat - I miejsce, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Katarzyna Radwańska - kat.12 - 14 lat - I miejsce, nauczyciel mgr Danuta Zielińska

5-6.02.2022 r.  - XIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny  "Młody wirtuoz" - Sanok
Mieszko Salomon - Srebrny wirtuoz, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Miłosz Salomon - Brązowy wirtuoz, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
2.02. 2022 - Rocky Mountain Woodwinds and brass Competition  - Toronto, Kanada
Julia Minda - Junior Category  - saksofon - II miejsce  i nagroda publiczności, nauczyciel mgr Krzysztof Włodarczyk
 
28-30.01.2022 r. - VII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny online - Trzciana
Sebastian Bazela - I miejsce gr. XIV, nauczyciel mgr Natalia Kusiak
Katarzyna Radwańska, Alicja Karcz - II miejsce gr. XVI, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Antoni Stolarczyk, Miłosz Salomon - III miejsce gr. XVI, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
 

24.01.2022 r. - The 1st Tiziano Rossetti Competition - online - Lugano, Włochy
Jonas Romsvik - I miejsce, kat. A, nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Wojciech Klag - I miejsce, kat. A, nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Róża Dudek - II miejsce, kat. B, nauczyciel mgr Leon Olejniczak

21.01.2022 r. -  Małopolskie Stypendium im. św. Jana Pawła II dla Mistrzów Edukacji
Alicja Karcz - stypendium za specjalne osiągnięcia artystyczne, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Wojciech Klag - stypendium za specjalne osiągnięcia artystyczne, nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Emilia Koba - stypendium za specjalne osiągnięcia artystyczne, nauczyciel dr Marek Polański
Katarzyna Radwańska - stypendium za specjalne osiągnięcia artystyczne, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Mieszko Salomon - stypendium za specjalne osiągnięcia artystyczne, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Antoni Stolarczyk - stypendium za specjalne osiągnięcia artystyczne, nauczyciel mgr Marta Wojciechowska-Łyko
Dymitr Szostak (absolwent) - stypendium za specjalne osiągnięcia artystyczne, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska
Ivo Szostak - stypendium za specjalne osiągnięcia artystyczne, nauczyciel mgr Marek Olma
Helena Sydor (absolwentka) - stypendium za specjalne osiągnięcia artystyczne, nauczyciele mgr Monika Błaszczyk-Bylica, mgr Danuta Zielińska
Julian Ziętkiewicz - stypendium za specjalne osiągnięcia artystyczne, nauczyciel mgr Leon Olejniczak

15-16.01.2022 r. - III Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny - Libiąż
Ignacy Wójcik - wyróżnienie gr. III, nauczyciel mgr Maria Wyroba 

15.01.2022 r. - IMKA - Internet International Music Competition - Sarajewo, Bośnia - Hercegowina
Patrycja Bajda - I nagroda, nauczyciel mgr Natalia Kusiak

12.01. 2021 r. - Konkurs Wykonawczy Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej - "Srebrna Szybka 2022" - CEA online - Kraków
Maksymilian Dudek - II miejsce, nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Ivo Szostak - III miejsce, nauczyciel mgr Marek Olma
Wojciech Klag - III miejsce, nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Jonas Romsvik - wyróżnienie, nauczyciel mgr Leon Olejniczak

9.01. 2021 r. - III Ogólnopolski Internetowy Konkurs Fletowy - "Śpiewające fleciki"- Wrocław
Milena Żurańska - wyróżnienie, nauczyciel mgr Maria Dudzińska

grudzień 2021 r. - 1st.  International Sfogato Stage Competition - Kraków
Emiia Koba - srebrny medal, nauczyciel dr Marek Polański

30.12.2021 - Great Composers Competition - International Music Competition online  - The Best Kabalewski Performance - Londyn, Anglia
Patrycja Bajda - II nagroda, nauczyciel mgr Natalia Kusiak

15.12. 2021 r.  - X Podkarpacki Dzień Perkusji - Głogów Małopolski
Ivo Szostak - III miejsce, nauczyciel mgr Marek Olma

8-10.12.2021 r. - XVII Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy "Młody Paganini" - CEA - Legnica
Zuzanna Sitek - II miejsce, nauczyciel mgr Sylwia Morasiewicz - Michna

7-9.12.2021 - XV Ogólnopolski Konkurs Kameralistyki Fortepianowej - CEA online - Toruń
Zespół "Muzykanty" - Mieszko Salomon, Antoni Stolarczyk - wyróżnienie, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
 
4.12.2021 r. - XVII Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Juniorów
Maciej Dąbrowa - kwalifikacja do zawodów II stopnia, nauczyciel mgr Joanna Zagórska
Zofia Kacprzak - kwalifikacja do zawodów II stopnia, nauczyciel mgr Monika Tchórzewska - Kulka
Wojciech Klag - kwalifikacja do zawodów II stopnia, nauczyciel mgr Joanna Zagórska
Stanisław Starowicz - kwalifikacja do zawodów II stopnia, nauczyciel mgr Joanna Zagórska
 
listopad/grudzień 2021 r. - VI Ogólnopolski Konkurs dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów, kontrabasistów
oraz pianistów w ramach festiwalu FORTE - edycja online
Emilia Koba - wyróżnienie, nauczyciel dr Marek Polański
 
listopad 2021 r. - Miedzynarodowy Konkurs Perkusyjny - Belgrad, Serbia
Róża Dudek - I miejsce, nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Jonas Romsvik - I miejsce, nauczyciel mgr Leon Olejniczak
 
28.11.2021 r. Małopolski Turniej Recytatorski Poezji Współczesnej im. Andrzeja Bursy -  Kraków
Jonasz Iwanicki – I miejsce, nauczyciel mgr Barbara Pietruszewska-Schweiger
Emilia Koczberska – wyróżnienie, nauczyciel mgr Kinga Michalec

26.11.2021 r. - Young Artist - Kazachstan
Ewelina Wołek - I miejsce, kat. do 10 lat, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Alicja Karcz - I miejsce, kat. do 12 lat, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Katarzyna Radwańska - II miejsce, kat. do 12 lat, nauczyciel mgr Danuta Zielińska

26.11.2021 r. - XIX Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów - Jaworzno
Szymon Kozłowski  – I miejsce, nauczyciel mgr Adam Kozłowski

24.11.2021 r. - VI Ogólnopolskie Jesienne Spotkania Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II st. - Żywiec
Trio "Con Passione" - Sebastian Bazela, Filip Hyla, Antoni Stolarczyk - I miejsce w grupie I, nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz

17-20.11.2021 r. XIV Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy pamięci Aleksandry Januszajtis - CEA -Gdańsk
Zuzanna Sitek - III miejsce, grupa A, nauczyciel mgr  Sylwie Morasiewicz-Michna

17.11.2021 r. -  IX Ogólnopolskie Dyktando Niepodległościowe  "Po polsku o historii" - Kraków
Miłosz Wójcik - laureat, nauczyciel mgr Izabela Chodorowicz
Hanna Magiera - laureat, nauczyciel mgr Małgorzata Ochmanek

17.11.2021 r. -  II Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny im. R. Twardowskiego - Puławy
Ivo Szostak - I miejsce kat III, nauczyciel mgr Marek Olma

09.11.2021 r. - I Ogólnopolski Konkurs Muzyki Patriotycznej -Trzciana 
Mieszko Salomon / Antoni Stolarczyk - I miejsce kat. II, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Alicja Karcz - II miejsce kat. III, nauczyciel mgr Danuta Zielińska

5.11.2021 r. - Konkurs "Krakowska Matematyka" - podsumowanie edycji 2020/2021 - Kraków
Emilia Koba - laureat, nauczyciel mgr Monika Tchórzewska - Kulka
Miłosz Wójcik - laureat, nauczyciel mgr Monika Tchórzewska - Kulka
 

01.10.2021 r. - "Młodzi dla historii 2021" w kategorii film - Gdynia 
Jan Guzik - nagroda główna "Anioł Wolności"

wrzesień 2021 r.  - Interational Competition ODIN - Estonia
Julian Ziętkiewicz - II miejsce, nauczyciel mgr Leon Olejniczak

Zapisy

Wirtualny spacer po szkole

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszej szkole. Będziecie mogli Państwo poczuć niepowtarzalną atmosferę oraz poznać atrakcyjne  formy pracy, które proponujemy naszym uczniom.

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME