Sukcesy w roku szkolnym 2020-2021

04.08.2021r. - VII Odin International Music Online Competition, Estonia
Wojciech Klag - I miejsce, kat. keyboards (13-14 lat), nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Julian Ziętkiewicz - II miejsce, kat. keyboards (11-12 lat),nauczyciel mgr Leon Olejniczak

lipiec 2021 - Concurs Internacional de Piano On-line Chopin Sessions Felanitx 2021
Dominika Furtak - wyróżnienie, nauczyciel mgr Gabriela Jakimowicz
 
Primuz International Strings Competition
Mia Makuła  - III miejsce, nauczyciel mgr Agnieszka Reiner
 
Małopolski Konkurs Wiedzy o Chorwacji
II miejsce – Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Krakowie
 
czerwiec 2021 r. - Stypendium w ramach Regionalnego Programu Stypendialnego Województwa Małopolskiego dla uczniów uzdolnionych za osiągnięcia artystyczne  w roku szkolnym 2020/21
Dymitr Szostak – nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska
 

17.06.2021 r.  - Konkurs hitoryczno-informatyczny "Różne oblicza Krakowa pod hasłem: Magiczny Kraków. Subiektywny spacer po mieście"
Malwina Frasik, Marta Tomaszewska - II miejsce

16.06.2021 r. - Konkurs historyczno-geograficzny - "Małopolski Konkurs Wiedzy o Chorwacji"
Malwina Frasik, Marta Tomaszewska - II miejsce

15.06.2021 r. -  XII World Open Online Music Competition, edycja letnia, Belgrad - Serbia
Wojciech Klag - I miejsce, nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Julian Ziętkiewicz - I miejsce, nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Anna Dąbrowska, Amelia Olszewska - II miejsce, nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka-Mika

15.06.2021 r. - Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy „Jak Wieniawski” - Lublin
Zuzanna Sitek  - I miejsce, nauczyciel mgr Sylwia Morasiewicz - Michna 

14.06.2021 r. - Ogólnopolski konkurs dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasiatów w ramach V Festiwalu PRESTO - edycja on line
Emilia Koba - laureat, nauczyciel dr Marek Polański
Julian Wójtowicz - laureat, nauczyciel mgr Anna Wójtowicz 
 
11.06.2021 r.  - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - "Przez nas ilustrowane to, co w wierszach Krzysztofa Kamila Baczyńskiego zapisane"
Malwina Frasik - praca wyeksponowana na wystawie
 
10.06.2021 r. - Bolero, 1st International Percussion Competition, Muta - Słowenia (konkurs na żywo)
Wojciech Klag - II miejsce, złota nagroda z wyróżnieniem, nauczyciel Leon Olejniczak
 

9.06.2021 r. - V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Dzieła Aleksandra Fredry w malarsywie i rysunku"
Malwina Frasik - wyróżnienie związane ze skierowaniem pracy na wystawę

07-09.06.2021 - II Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Młodych Talentów im. A. Harasiewicza Rzeszów online
Mateusz Kliczewski - wyróżnienie II stopnia, nauczyciel mgr Maria Hyla 

6.06.2021 r. -  XVI Ogólnopolski Festiwal Fletowy "Zakręcone fleciki" - Rybnik 
Hanna Mika - wyróżnienie, nauczyciel mgr Natalia Jarząbek

2-6.06.2021 IX Festiwal Muzyki Akordeonowej „Harmonia Espessiva” im. prof. Jerzego Jurka - Sochaczew
Mikołaj Hamerski - laureat, nauczyciel mgr Oleg Dyyak
 
01.06.2021 r. - International Classic Mussic Competition „Grand Symphony” - Kazachstan
Miłosz Salomon (kat. do 9 lat) – I miejsce, nauczyciel mgr Danuta Zielińska  
Mieszko Salomon (kat. 10-12 lat) – II miejsce, nauczyciel mgr Danuta Zielińska  
Helena Surzycka (kat. 10-12 lat) – I miejsce, nauczyciel mgr Danuta Zielińska  
Marta Tomaszewska (kat. 10-12 lat)- I miejsce, nauczyciel mgr Barbara Edelműller
Alicja Karcz (kat. 10-12 lat) – II miejsce, nauczyciel mgr Danuta Zielińska  
Mieszko Salomon, Antoni Stolarczyk -  I miejsce ( kat. 10 -12 lat), nauczyciel mgr Danuta Zielińska  
Alicja Karcz, Katarzyna Radańska - I miejsce (kat. 10 -12 lat), nauczyciel mgr Danuta Zielińska  
Łukasz Mleczek, Helena Sydor - II miejsce ( kat. 13 -15 lat), nauczyciel mgr Danuta Zielińska  
 

1.06.2021 r. International Moscow Music-Online Competition - Rosja
Wojciech Klag, I miejsce, nauczyciel Leon Olejniczak
Julian Ziętkiewicz, II miejsce, nauczyciel Leon Olejniczak

 
1.06.2021 r. - VIII Rome International Music Competition - Rzym
Amelia Olszewska - I miejsce, nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka - Mika
 
czerwiec 2021 r. - III Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych im. B. Strawy i F. Krzemińskiego - Lublin
Julia Kruszelnicka - wyróżnienie, nauczyciel mgr Ewa Tupik
 
31.05.2021 r. - VII Konkurs Młodych Talentów - Czerwionka-Leszczyny
Dymitr Szostak - I miejsce, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska
Maria Madej - II miejsce, nauczyciel mgr Kinga Bocheńska-Szostak
Hanna Gajownik - III miejsce, nauczyciel mgr Kinga Boheńska-Szostak
 
30.05.2021 r. – International Viennese Spring Music Competition
Anna Gwara – wyróżnienie (kat. do 12 lat), nauczyciel mgr Marzena Stępniewska
 
29-31.05.2021 r. - I Międzynarodowy Konkurs Muzyki Kameralnej KraCamera
Mieszko Salomon, Antoni Stolarczyk - wyróżnienie, nauczyciel mgr Danuta Zielińska                                    
Katarzyna Radwańska, Alicja Karcz - wyróżnienie, nauczyciel mgr Danuta Zielińska  
Helena Sydor, Łukasz Mleczek - wyróżnienie, nauczyciel mgr Danuta Zielińska 
 
29-30.05.2021 r. - II Ogólnopolski Konkurs Obojowy im. Bohdana Łukaszewicza - Białystok
Iga Cioczek - III miejsce II kategoria, nauczyciel mgr Konrad Mika
 
24.05.2021 r. - XI Ogólnopolski Tarnobrzeski Konkurs Akordeonowy 
Mikołaj Hamerski  - I miejsce, nauczyciel mgr Oleg Dyyak
Nina Jasica - wyróżnienie, nauczyciel mgr Galyna Dyyak
Jan Luber  - wyróżnienie, nauczyciel mgr Oleg Dyyak
Jeremi Ziętkiewicz - wyróżnienie, nauczyciel mgr Oleg Dyyak
 
22.05-01.06.2021 r. - III Międzynarodowy Konkurs Instrumentalistów i Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia -Tymbark
Liliana Żurańska - wyróżnienie -  kategoria II, nauczyciel mgr Konrad Mika
Mia Makuła - wyróżenienie - kategoria II, nauczyciel mgr Agnieszka Reiner
Wiktoria Minda - wyróżnienie - kategoria IV, nauczyciel Konrad Mika
 
21-28.05.2021 r. - IX Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Maurycego Moszkowskiego "Per aspera ad astra" - Kielce
Dymitr Szostak - wyróżnienie, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska
 
21-22.05.2021 r. - X Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Wiosenne spotkania muzyczne" - Kolbuszowa 2021 - online
Zofia Motylska - II miejsce gr. I, nauczyciel mgr Natalia Kusiak
Ignacy Wójcik - wyróżnienie gr. I,  nauczyciel mgr Maria Wyroba
Dominika Furtak - III miejsce gr. II, nauczyciel mgr Gabriela Jakimowicz
Patrycja Bajda - wyróżnienie gr. II, nauczyciel mgr Natalia Kusiak
Dymitr Szostak - II miejsce gr. III, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska
Antoni Stolarczyk - wyróżnienie gr. III, nauczyciel mgr Marta Wojciechowska-Łyko
Marta Tomaszewska - wyróżnienie gr. III, nauczyciel mgr Barbara Edelmuller
Sebastian Bazela - II miejsce gr. III (fortepian dodatkowy), nauczyciel mgr Natalia Kusiak
 
20-22.05.2021 r. -  XVIII Żyrardowski Konkurs Młodych Pianistów
Dymitr Szostak - wyróżnienie, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska
 
18.05.2021 r. - VI Olkuski Konkurs Perkusyjny „Młody Perkusista” - Olkusz
Ivo Szostak - I miejsce, nauczyciel  mgr Marek Olma
Maksymilian Dudek - II miejsce, nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Jonas Romsvik - II miejsce, nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Julian Ziętkiewicz - II miejsce, nauczyciel mgr Leon Olejniczak 
 
17.05-10.06. 2021 r. - III Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych im. B. Strawy i F. Krzemińskiego - Lublin
Wiktoria Minda - II miejsce gr.I, nauczyciel mgr Konrad Mika
Julia Minda - III miejsce, nauczyciel mgr Krzysztof Włodarczyk
Dawid Hampel- III miejsce, nauczyciel mgr Krzysztof Włodarczyk
 
17-20.05.2021 r. - Międzynarodowy Wirtualny Konkurs Pianistyczny i Kameralny im. Marii Szymanowskiej i Karola Kurpińskiego - Kutno
Dymitr Szostak - II miejsce gr. III, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska
Dymitr Szostak - nagroda specjalna za najlepiej wykonaną cantylenę, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska
Mieszko Salomon, Antoni Stolarczyk - wyróżnienie gr. II, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
 
17-19.05.2021 r. - I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Muzyczne obrazy" - Radom
Antoni Stolarczyk - II nagroda gr. III, nauczyciel mgr Marta Wojciechowska-Łyko
Dymitr Szostak - wyróżnienie I stopnia gr. III, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska
 
17.05.2021 - International Multigenre Competicion "Star Olympus"  - Kazachstan
Antoni Stolarczyk, Mieszko Salomon – I miejsce (kat.10-12 lat), nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Alicja Karcz, Katarzyna Radwańska – II miejsce (kat.10-12 lat), nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Łukasz Mleczek, Helena Sydor – I miejsce (kat.13-15 lat), nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Katarzyna Radwańska – Grand Prix, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Mieszko Salomon – I miejsce, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Alicja Karcz – I miejsce, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
 
16-20.05.2021 r. - International Competition of Accordion Players CONCORD OF SOUNDS - 2021 - Latvia
Mikołaj Hamerski - I miejsce, nauczyciel mgr Oleg Dyyak
 
15-16.05.2021 r. - I Ogólnopolski Festiwal Obojowy im. Emiliana Pardusa - Miechów
Liliana Żurańska - II miejsce  - I grupa, nauczyciel mgr Konrad Mika
Iga Cioczek - II miejsce - II grupa, nauczyciel mgr Konrad Mika
Wiktoria Minda - wyróżnienie II stopnia, nauczyciel mgr Konrad Mika
mgr Kazuko Tsuji - dyplom za wyróżniający akompaniament
mgr Konrad Mika - dyplom za wyróżniające przygotowanie uczniów
 
12.05.2021 r. - International Music Competition Opus 2021 - Kraków
Mikołaj Hamerski - II miejsce, nauczyciel mgr Oleg Dyyak
Zuzanna Kącka - II miejsce, nauczyciel mgr Konrad Mika
Helena Makieła - II miejsce, nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka-Mika
Hanna Mika - III miejsce, nauczyciel mgr Natalia Jarząbek
Liliana Żurańska - III miejsce, nauczyciel mgr Konrad Mika
Amelia Olszewska - wyróżnienie, nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka-Mika
Dymitr Szostak - wyróżenieni, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska
Mieszko Salomon - wyróżnienie, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
 
12.05.2021 - Międzynarodowy Konkurs Muzyczny, Kraków
Dawid Hampel-wyróżnienie, nauczyciel Krzysztof Włodarczyk
 
11.05.2021 r. - IV Ogólnopolski Konkurs Uczniów klas Instrumentów Dętych - Wadowice
Michał Durowski - wyróżnienie, nauczyciel mgr Paweł Durowski
Helena Makieła - wyróżnienie I stopnia, nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka - Mika
Julia Kruszelnicka - wyróżnienie II stopnia, nauczyciel mgr Ewa Tupik
Hanna Mika - wyróżnienie II stopnia, nauczyciel mgr Natalia Jarząbek
Amelia Olszewska - wyróżnienie II stopnia, nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka - Mika
Natalia Radwańska - wyróżnienie II stopnia, nauczyciel mgr Maria Dudzińska
Milena Żurańska – wyróżnienie II stopnia, nauczyciel mgr Maria Dudzińska 
 
11.05.2021 r. - Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy "Perpetuum mobile - 2021" - Drohobycz, Ukraina
Mikołaj Hamerski - II miejsce, nauczyciel mgr Oleg Dyyak
 
10-14.05. 2021 r. - IX Miedzynarodowy Konkurs im Janiny Garści - Stalowa Wola
Zuzanna Sitek  - II nagroda w kategorii III, nauczyciel mgr Sylwia Morasiewicz-Michna 
 
10.05.2021 r. - Czech Accordion OnLine Competition 2021 - Ostrawa 
Mikołaj Hamerski - II miejsce, nauczyciel mgr Oleg Dyyak
 
7.05.2021 r. - 15th Ars Nova Music Competition - Trieste
Amelia Olszewska - II miejsce, nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka-Mika
 
5-7.05.2021 r. - XIX Ogólnopolskie Gorlickie Konfrontacje Akordeonowe - Gorlice
Mikołaj Hamerski - I miejsce, nauczyciel mgr Oleg Dyyak
 
2.05.2021 r. - II Międzynarodowy Konkurs dla młodych wykonawców "Fanfary Lwowa" (Ukraina)
Ivo Szostak - Grand Prix, nauczyciel mgr Marek Olma
 
 
kwiecień 2021 r. - Konkurs "Tak jak ptaki na wolności" - harcerze w obliczu II wojny światowej - org. przez IPN Kraków
Malwina  Frasik - I miejsce

kwiecień 2021 r. - World Open Online Music Competition - Belgrad (sesja wiosenna)
Patrycja Bajda - I miejsce kat. V, nauczyciel mgr Natalia Kusiak
 
 
30.04.2021 r. - XVIII Starptautiskais akordeonistu - solistu konkurss "Naujene 2021" - Lotva
Mikołaj Hamerski - I miejsce, nauczyciel mgr Oleg Dyyak
 
30.04.2021 r. - XVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Noc i dzień w szarości" - Rawicz
Malwina Frasik - wyróżnienie z prawem uczestnictwa w wystawie
 
29.04.2021 r. - XV Konkurs Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I Stopnia "Dziecięce Interpretacje Muzyczne" -  Tarnobrzeg 2021 - online
Katarzyna Radwańska - I miejsce, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Szymon Kępka - III miejsce, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
 
28-29.04.2021 r. - XII Międzyszkolny Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny - Kościan 2021 - online
Antoni Stolarczyk - III miejsce gr. III, nauczyciel mgr Marta Wojciechowska-Łyko
Mieszko Salomon - wyróżnienie gr. III, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
 
28.04.2021 r. - Konkurs historyczny "Jak ptaki na wolności" - harcerze w obliczu II wojny światowej
Malwina Frasik - I miejsce
 

27-29.04.2021 r. - X Włocławskie Spotkania Skrzypcowe „Na polską nutę” - Centrum Edukacji Artystycznej - Włocławek
Zuzanna Sitek  - I miejsce, nauczyciel mgr Sylwia Morasiewicz-Michna 
Mia Makuła - II miejsce, nauczyciel mgr Agnieszka Reiner
Julian Wójtowicz  - wyróżnienie, nauczyciel mgr Anna Wójtowicz 

25-26.04.2021 - XII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny "Młody Wirtuoz" -  Sanok 2021 - online

Miłosz Salomon - "Srebrny Wirtuoz" gr II, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Katarzyna Radwańska - "Złoty Wirtuoz" gr. III, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Mieszko Salomon - "Złoty Wirtuoz" gr. III, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Antoni Stolarczyk - "Złoty Wirtuoz" gr. III, nauczyciel mgr Marta Wojciechowska-Łyko
Dymitr Szostak - "Złoty Wirtuoz" gr. III, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska
Kazimiera Chałuda - "Brązowy Wirtuoz" gr. III, nauczyciel mgr Diana Białek
Mateusz Nowak - "Brązowy Wirtuoz" gr. III, nauczyciel mgr Danuta Zielińska

24.04.2021 -  II Ogólnopolski Konkurs online dla klas saksofonu I i II stopnia, Busko - Zdrój
Julia Minda - wyróżnienie, nauczyciel Krzysztof Włodarczyk
Dawid Hampel-wyróżnienie, nauczyciel Krzysztof Włodarczyk
 
23.04.2021 r. XVII Ogólnopolski Konkurs Literacki - "Obraz a słowo"
Malwina Frasik - honorowe wyróżnienie
 

22-24.04.2021 r. - II Ogólnopolski Konkurs Muzyki Kameralnej im. Wiłkomirskich dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia - Łódź
Duo Détach - Hanna Magiera, Julia Kluza - wyróżnienie, nauczyciel mgr Paweł Wójtowicz
Zespół TrzyKa - Emilia Kalicka, Aleksandra Kucharczyk, Alicja Karcz - wyróżenienie, nauczyciel mgr Irena Wójtowicz

 

22.04.2021 r. - XVI Małopolski Konkurs Literacki i Plastyczny  - "Jak smakuje przyjaźń?"
Malwina Frasik - wyróżnienie

19.04.2021 r. - 2nd Iscart International online Music Competition - Lugano
Liliana Żurańska - II miejsce ex-aequo, nauczyciel mgr Konrad Mika
Zuzanna Kącka - II miejsce ex-aequo, nauczyciel mgr Konrad Mika

12.04.2021 r. - XII World Open Music Competetition 2021 Belgrad (Serbia)
Ivo Szostak - I miejse, nauczyciel mgr Marek Olma
 
10.04.2021 r. - International Accordion Competition - Vilnis 2021 (Litwa)
Mikołaj Hamerski - III miejsce, nauczyciel mgr Oleg Dyyak
 
1.04.2021 r. - XXVII Śląski Konkurs Instrumentów Dędych "Drewno dla najmłodszych" - Dąbrowa Górnicza
Zuzanna Kącka - II miejsce, nauczyciel mgr Konrad Mika
Liliana Żurańska - II miejsce, nauczyciel mgr Konrad Mika
Helena Makieła - II miejsce, nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka-Mika
marzec 2021 - Ogólnopolski Konkurs - "Bezpieczny Internet- działajmy razem"
Malwina Frasik - uczestnictwo
 
 marzec 2021 r. - Małopolski  Konkurs Języka Angielskiego
Wojciech Klag - finalistka, nauczyciel mgr Kinga Tomaka
 
marzec 2021 r. - Małopolski  Konkurs Języka Polskiego
Emilia Wajrak - finalistka, nauczyciel mgr Małgorzata Ochmanek
 
marzec 2021 r. - Małopolski  Konkurs Biologiczny
Maksymilian Kupiec - finalista, nauczyciel mgr Agnieszka Paleczny - Świebocka
 
26.03.2021 r.  - Diecezjalny konkurs "Uczymy się kochać  Pana Boga, bliźnich i Ojczyznę"
Malwina Frasik - laureatka 
 
24-26.03.2021 r. - II Jasnogórski Konkurs Skrzypcowy - Częstochowa
Maria Dziad - wyróżnienie I stopnia, nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz
Hanna Gajownik - wyróźnienie II stopnia, nauczyciel mgr Kinga Bocheńska - Szostak
Emilia Koba - wyróżnienie, nauczyciel dr Marek Polański
Maria Madej - wyróżnienie I stopnia, nauczyciel mgr Kinga Bocheńska-Szostak
 
24-26.03.2021 r. - XV Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz, Jasło - online
Dymitr Szostak - wyróżnienie kat. I, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska

22-24.03.2021 r. - IV Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Pianogranie" im. Iwony Kuźmy, Kraków - online
Dymitr Szostak - II miejsce gr. II, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska
Antoni Stolarczyk - III miejsce gr. II, nauczyciel mgr Marta Wojciechowska-Łyko
 
22-25.03.2021 r. - XIX Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy „Janko Muzykant” - Sochaczew
Zuzanna Sitek - II miejsce, nauczyciel mgr Sylwia Morasiewicz- Michna
Maria Dziad  - III miejsce, nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz 
Sebastian Bazela  - III miejsce, nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz
 

12.03.2021 r. - IV Ogólnopolski Konkurs organizowany przez Impresariat Muzyczny w ramach Festiwalu w BAROKOWYM STYLU
Emilia Koba - tytuł laureata konkursu, nauczyciel dr Marek Polański 

12.03.2021 r. - XI Ogólnopolskie Spotkania Skrzypcowe im. prof. M. Ławrynowicza - Płock
Zuzanna Sitek - III miejsce, nauczyciel mgr Sylwia Morasiewicz - Michna
 
10.03.2021 r. -  IV Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny „Tamburi Di canto” - Dąbrowa Górnicza
Ivo Szostak - III miejsce, nauczyciel mgr Marek Olma
Julian Ziętkiewicz - wyróżenienie, nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Wojciech Klag - wyróżnienie, nauczyciel mgr  Leon Olejniczak
 
1-6.03.2021 r. - IV Festiwal i Konkurs Pianistyczny "Piano e Forte" Wieliczka
Robert Szczerba - II miejsce, nauczyciel mgr Monika Błaszczyk-Bylica
Maria Madej - wyróżnienie, nauczyciel mgr Monika Błaszczyk-Bylica
Kamila Guzowska - wyróżnienie, nauczyciel mgr Monika Błaszczyk-Bylica
 
24.02.2021 r. - I International Online Instrumental Performance Competition
Dymitr Szostak - II miejsce, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska
 
20.02.2021 r. - VI Międzynarodowy Festiwal - Konkurs Solovio Art - Kijów
Maksymilian Arnautow - I miejsce - Kategoria średnia, nauczyciel mgr Ewa Jarguz
 
2020/2021 r. - II International Online Competition Young Pianists "Lviv Kawai Christmas 2020" - Lwów
Dymitr Szostak - I miejsce, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska / zast. mgr Barbara Edelmuller
 
15.01.2021 r. - XXIV Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. I.J. Paderewskiego - online - Tuchów
Dymitr Szostak - II miejsce, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska / zast. mgr Barbara Edelmuller
 
10.01.2021 r. II Internetowy Konkurs Fletowy
Helena Makieła - wyróżenienie I stopnia, nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka-Mika
 
2020/2021 r. Laureat Regionalnego Programu Stypendialnego w roku 2019/2020 wydane przez Zarząd Województwa Małopolskiego 
Dymitr Szostak
 
grudzień 2020 r. - Międzyszkolny Instrumentalny Konkurs Internetowy Fundacji Wspierania Kultury "Amadeusz"
Emilia Koba - II miejsce, nauczyciel dr Marek Polański
 
18-20.12.2020 r. - VI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny - online - Trzciana
Dymitr Szostak - wyróżnienie gr. III, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska /zast. mgr Barbara Edelmuller
 
18.12.2020 r.- Stypendium Powiatu Wielickiego na rok szkolny 2020/2021 r.
Dymitr Szostak 

3-5.12.2020 r. - VII Międzynarodowy Turniej Kameralny w Trzech Odsłonach - Bydgoszcz
Zuzanna Sitek - II miejsce, nauczyciel mgr Sylwia Morasiewicz-Michna
 
30.11.2020 r. - Konkurs plastyczny "Portrety Wielkich Polaków" - Szczecin
Jagoda Markiewicz - I miejsce
 
30.11.2020 r. - IV Pomorski Festiwal Obojowy - Gdynia
Liliana Żurańska - wyróżnienie i nagroda specjalna dla najmłodszej uczestniczki, nauczyciel mgr Konrad Mika
Iga Cioczek - wyróżnienie, nauczyciel mgr Konrad Mika
 
26.11.2020 r. - V Ogólnopolski Konkurs dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów w ramach Festiwalu FORTE - EDYCJA ONLINE
Emilia Koba -  tytuł laureata konkursu, nauczyciel dr Marek Polański
 
21.11 - 4.12.2020 r. - XV Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów im. K. i A. Szafranków, edycja online - Rybnik
Zuzanna Sitek - I miejsce, nauczyciel mgr Sylwia Morasiewicz-Michna
 
12-14.11.2020 r. - V Ogólnopolski Internetowy  Konkurs Pianistyczny dla dzieci i młodzieży "Kolorowe Nutki" - Kraków
Katarzyna Radwańska - II miejsce gr. III, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Mieszko Salomon - III miejsce gr. III, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Patrycja Bajda - wyróżnienie gr. II, nauczyciel mgr Natalia Kusiak   
Mateusz Kliczewski -  wyróżnienie gr. IV, nauczyciel mgr Maria Hyla
 
16-29.10.2020 r.  - III Małopolski Festiwal Fletowy w Domosławicach (16-29.10.2020)
Helena Makieła - III miejsce, nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka-Mika
Hanna Mika - II miejsce, nauczyciel mgr Natalia Jarząbek
 
27.09.2020 r. - II Ogólnopolski Internetowy Konkurs Pianistyczny - Leżajsk
Joachim Okarmus - II nagroda, nauczyciel dr Bartłomiej Mełges
 
 

 

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME