Sukcesy w roku szkolnym 2019-2020

24.08.2020 r. - Konkurs werblowy platformy EduDrum
Wojciech Klag - I miejsce, nauczyciel mgr Leon Olejniczak

20.06.2020 r.  - VI Internetowy Konkurs Młodych Talentów Czerwionka-Leszczyny 
Emilia Koba II miejsce, nauczyciel dr Marek Polański
Katarzyna Radwańska III miejsce, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Wojciech Źróbek - IV miejsce, nauczyciel mgr Diana Białek
Mieszko Salomon  - IV miejsce, nauczyciel mgr Danuta Zielińska

 
27.03.2020 r. - VI Ogólnopolski Konkurs Literacki o Twórczości Kornela Makuszyńskiego
Malwina Frasik - I miejsce, nauczyciel mgr Sylwia Rembisz-Matoga

9.03.2020 r. - XI Konfrontacje Instrumentów dętych 2020 - Nowy Targ
Amelia Olszewska - II miejsce, nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka-Mika
Karol Mardosz - III miejsce, nauczyciel mgr Paweł Durowski
Aniela Biesiadecka - III miejsce, nauczyciel Konrad Mika
Zuzanna Kącka, Iga Cioczek, Urszula Maj, Wiktoria Minda - wyróżnienie, nauczyciel mgr Konrad Mika

8.03.2020 r. - V Świętokrzyski Festiwal Klas Instrumentów Dętych - Kielce
Aniela Biesiadecka - III miejsce, nauczyciel Konrad Mika

6.03.2020 r. - III Konkurs Pianistyczny „Piano e Forte” – Wieliczka
Wojciech Źróbek - I miejsce, nauczyciel mgr Diana Białek
Mieszko Salomon - II miejsce, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Anna Kurowska - wyróżnienie, nauczyciel mgr D. Gruza

24.02.2020 r. - Poetyckie Jaskółki - Kraków 
Zuzanna Szlachetka, wyróżnienie, nauczyciel mgr Sylwia Rembisz - Matoga

24.02.2020 r. - V Konkurs Zespołów Fortepianowych „Na 4 ręce i więcej”- Miechów
Alicja Karcz - II miejsce, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Katarzyna Radwańska - II miejsce, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Helena Sydor - wyróżnienie, nauczyciel mgr M. Błaszczyk - Bylica
Łukasz Mleczek - wyróżnienie, nauczyciel mgr Danuta Zielińska

21 - 22 .02.2020 r. - IV Ogólnopolski Konkurs „Młodzi Artyści na Zamku Suskim” - Sucha Beskidzka
Emilia Daszkiewicz - I miejsce, nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz

17.02.2020 r. - XVII Krakowski Konkurs Recytatorski
Dawid Boroń - wyróżnienie, nauczyciel mgr Kinga Michalec
Zuzanna Szlachetka - wyróżnienie, nauczyciel mgr Sylwia Rembisz - Matoga

2 - 7. 02. 2020 r. - XV Międzynarodowe Forum Pianistyczne „Bieszczady bez granic” udział w lekcjach z prof. A. Tatraskim,  prof. A. Jasińskim, prof. U. Bartkiewicz, J. Ostrowskim,  A. Zvirblyte
Dymitr Szostak - nagroda U. Bartkiewicz oraz "Wirtuoz organów", nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska

3 - 4. 02. 2020 r. - XI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Młody wirtuoz” - Sanok
Dymitr Szostak - "Złoty wirtuoz" gr.1 , nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska
Mieszko Salomon - "Złoty wirtuoz" gr. 2, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Natalia Kokoszka - "Srebrny wirtuoz" gr.1, nauczyciel mgr M. Szumiec
Miłosz Salomon - "Brązowy wirtuoz" gr. 2, nauczyciel mgr Danuta Zielińska

23.01.2020 r. - XXIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego - Tuchów
Dymitr Szostak - wyróżnienie, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska
Mieszko Salomon - wyróżnienie, nauczyciel mgr Danuta Zielińska

18 - 19. 01.2020 r. - II Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny - Libiąż
Antoni Stolarczyk - II miejsce, nauczyciel mgr M. Wojciechowska - Łyko
Dymitr Szostak - III miejsce gr. III, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska
Wojciech Źróbek - III miejsce gr. II, nauczyciel mgr Diana Białek
Hanna Biedroń - wyróżnienie, nauczyciel mgr M. Wojciechowska - Łyko
Anna Dyląg - wyróżnienie, nauczyciel mgr J. Kukuczka
Katarzyna Kowalczyk - wyróżnienie, nauczyciel dr B. Mełges
Mieszko Salomon - wyróżnienie, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Natalia Kokoszka - wyróżnienie, nauczyciel mgr M. Szumiec

16-18.01. 2020 r. - IX Międzynarodowy Konkurs Współczesnej Muzyki dla dzieci i młodzieży „Srebrna szybka” - Kraków
Wojciech Klag - I miejsce, nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Antoni Stolarczyk - III miejsce, nauczyciel mgr M. Wojciechowska - Łyko
Jonas Romsvik - wyróżnienie, nauczyciel mgr Leon Olejniczak

8.01.2020 r. - Konkurs historyczny "Wojna polsko-bolszewicka 1919-1920"
Malwina Frasik - III miejsce, nauczyciel mgr Izabela Chodorowicz

13-14.12.2019 r. -VII Grudziądzki Konkurs Skrzypcowy im. Piotra Janowskiego
Zuzanna Sitek - II miejsce kat. I oraz nagroda specjalna, nauczyciel dr Marek Polański

17.11.2019 r. - IV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Niezłomnej i Niepodległej
Malwina Frasik - wyróżnienie

6-8.12.2019 r. - V Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny - Trzciana
Dymitr Szostak - II miejsce gr. III, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska
Joachim Okarmus - III miejsce gr III, nauczyciel mgr Bartłomiej Mełges
Katarzyna Radwańska - wyróżnienie gr. III, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Wojciech Źróbek - III miejsce gr. II, nauczyciel mgr Diana Białek
Mateusz Kliczewski - wyróżnienie gr. IV, nauczyciel mgr Maria Hyla

6-7.12.2019 r. - V Ogólnopolski Kolnkurs Fletowy - Gdów
Amelia Olszewska - III miejsce, nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka-Mika

26-30.11.2019 r. - Międzynarodowy Festiwal Pianistyczny Mazowsze Chopina - Sochaczew
Joachim Okarmus - laureat, nauczyciel mgr Bartłomiej Mełges

22-23.11.2019 r. - XII Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny im. Bernarda Lewańskiego - Toruń
Wojciech Klag - II miejsce gr. III, nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Ivo Szostak - wyróżnienie gr. II, nauczyciel mgr Marek Olma
Jonas Romsvik - wyróżnienie gr. II, nauczyciel mgr Leon Olejniczak
wyróżnienie dla akompaniatora - mgr Sebastian Bernatowicz

21-22.11.2019 r. - I Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy Scandalli Polska - Bielsko-Biała
Mikołaj Hamerski - wyróżnienie, nauczyciel mgr Oleg Dyyak

17.11.2019 r. - IV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Niezłomnej i Niepodległej
Malwina Frasik - wyróżnienie

16.11.2019 r. - IV Konkurs Chóralny Jesienne Śpiewanie w Starym Mieście
Chór Kameralny Vivace OSM I st. im. I. J. Paderewskiego - I miejsce gr. II,
dyrygent Tomasz Półtorak

14.11.2019 r. - Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna
Gabriela Podsiadło, Lena Bawoł, Andrzej Węgrzyn-Zawada, Helena Surzycka, Maksymilian Kupiec, Stanisław Maj, Aleksandra Kucharczyk, Martyna Klimek - laureaci, nauczyciel mgr Kinga Michalec

Maria Guz, Hanna Czarnecka - laureatki, nauczyciel mgr Sylwia Rembisz - Matoga

6-9.11.2019 r. - V Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków
dla dzieci i młodzieży szkół muzycznych I i II st. BĘDĘ WIRTUOZEM - Kraków
Zuzanna Sitek - IV miejsce ex aequo w gr. II, nauczyciel dr Marek Polański
Emilia Daszkiewicz - wyróżnienie w gr. II, nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz

23-25.10.2019 r. - Spotkania Skrzypcowe "KU PAMIĘCI WITOLDA ROWICKIEGO"
dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia - Żywiec

Zuzanna Sitek - III miejsce gr. A, nauczyciel dr Marek Polański

29.09.2019 r. - IMKA International Internet Music Competition - Sarajewo
Karcz Alicja, Radwańska Katarzyna - II miejsce, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Sydor Helena, Mleczek Łukasz - II miejsce, nauczyciel mgr D. Zielińska


Zapisy

Wirtualny spacer po szkole

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszej szkole. Będziecie mogli Państwo poczuć niepowtarzalną atmosferę oraz poznać atrakcyjne  formy pracy, które proponujemy naszym uczniom.

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME