Sukcesy w roku szkolnym 2018-2019

08.06.2019 - XXIII Wojewódzki Przegląd Gitarowy - Kraków
Mateusz Śmietana - III miejsce, nauczyciel mgr Robert Ciborowski
Radosław Mazer - III miejsce, nauczyciel mgr Włodzimierz Lerner

03.06.2019 - "IMKA Music Competition" - Sarajevo (Serbia)
Alanis Alvarez - II miejsce, nauczyciel mgr Paweł Wójtowicz

30.05.-2.06.2019 - II Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy "Jak Wieniawski" - Lublin
Zuzanna Sitek - I miejsce gr. b/I, nauczyciel dr Marek Polański
Mateusz Kępka - wyróżnienie gr. c/I, nauczyciel mgr Dariusz Lauterbach 
wyróżnienie dla akompaniatora - mgr Elżbieta Daszkiewicz

29.05.-1.06. - V Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Moniki Sikorskiej - Wojtachy - Wieliczka
Marta Tomaszewska - III miejsce kat. I, nauczyciel mgr Barbara Edelmuller 
Joachim Okarmus - wyróżnienie kat II, nauczyciel mgr Bartłomiej Mełges 
wyróżnieni nauczyciele: mgr Barbara Edelmuller, mgr Bartłomiej Mełges

31.05.2019 - Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS 2019 - org. Fundacja Life and Art
duet: Alicja Karcz, Katarzyna Radwańska - wyróżnienie kat. G, nauczyciel mgr Danuta Zielińska

28-31.05.2019 - II Międzynarodowy Konkurs Instrumentalistów i Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia - Tymbark
duet: Alicja Karcz, Katarzyna Radwańska - III miejsce kat. VI, nauczyciel mgr Danuta Zielińska

24.05.2019 - Konkurs na scenariusz zajęć "Uczymy się starości" w ramach projektu UM Krakowa "Edukacja do późnej dorosłości"
mgr Izabela Chodorowicz - nauczyciel j. polskiego i historii - III miejsce

18-19.05.2019 - XI Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy "Młody Polski Wiolonczelista" - Bochnia
Anna Dyyak - III miejsce kat. II, nauczyciel mgr Krzysztof Wójtowicz
Filip Hyla - wyróżnienie kat. I, nauczyciel mgr Alicja Góra
wyróżnienie dla nauczyciela - mgr Alicja Góra, mgr Krzysztof Wójtowicz
wyróżnienie dla akompaniatora - mgr Elżbieta Daszkiewicz

17-18.05.2019 - "Skawińskie Konkursy Muzyczne - Skawińska wiosna perkusyjna 2019"
Ivo Szostak - III miejsce gr. II, nauczyciel mgr Marek Olma  
Iwo Dulian - wyróżnienie gr. I, nauczyciel Marek Olma

16-18.05.2019 - XVIII Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy "Janko Muzykant"-Sochaczew
Zuzanna Sitek - Grand Prix, nauczyciel mgr Roman Buszek/zast. dr Marek Polański
wyróżnienie dla akompaniatora - mgr Elżbieta Daszkiewicz

15.05.2019 - XXIV Ogólnopolski Konkurs Literacki Twórczości Dzieci i Młodzieży "Liryczne Jasło" - Jasło
Katarzyna Karaś - wyróżnienie w kategorii opowiadanie

13-14.05.2019 - IV Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Aleksandra Tansmana - Łódź
Anna Dyląg - wyróżnienie gr. I, nauczyciel Julia Kukuczka

11.05.2019 - konkurs plastyczny ,,Portret rodzinny" - Kraków
Antonina Chodorowicz - wyróżnienie, nauczyciel mgr Izabela Chodorowicz

10-11.05.2019 - II Małopolski Konkurs Skrzypcowy - Kalwaria Zebrzydowska
Zuzanna Sitek - Grand Prix konkursu, I miejsce gr. II, nauczyciel mgr Roman Buszek/zastępstwo dr Marek Polański
Aniela Pilis - wyróżnienie I st. gr. III, nauczyciel mgr Kinga Bocheńska-Szostak

10.05.2019 - V Świątnickie Konfrontacje Gitarowe - Świątniki Górne
Mateusz Śmietana - wyróżnienie I st., nagroda publiczności i nagroda za najlepsze wykonanie utworu L. Brouwera kat. solista, nauczyciel mgr Robert Ciborowski
duet gitarowy: Nikodem Antosiuk, Jakub Rydiger - wyróżnienie II st., nagroda publiczności dla najlepszego zespołu, nauczyciel mgr Robert Ciborowski

10.05.2019 - Ogólnopolski Konkurs Historyczny Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii
Antonina Chodorowicz - II miejsce, nauczyciel mgr Izabela Chodorowicz

9-10.05.2019 - II Kozienicki Konkurs Perkusyjny
Wojciech Klag - I miejsce gr. III, nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Róża Dudek - III miejsce gr. III, nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Julian Ziętkiewicz - III miejsce gr. III, nauczyciel mgr Leon Olejniczak 

9.05.2019 – Konkurs Matematyczny Kangur

Julia Minda - wynik bardzo dobry, nauczyciel mgr Iwona Maciejowska - Mucha
Wyróżnienia otrzymali:
Julian Ziętkiewicz, Maria Guz, Maria Oleksy, Zofia Kacprzak, nauczyciel mgr Monika Tchórzewska-Kulka
Maja Rusiłko, nauczyciel mgr Janina Pieczątkowska
Maria Szybka, Aleksandra Kucharczyk, Julia Peszek, Marta Tomaszewska, nauczyciel mgr Joanna Wójcik
Wojciech Klag, Mikołaj Radziszewski, Stanisław Maj, Lena Bawoł, Maciej Dąbrowa, Stanisław Starowicz, Krzysztof Kowalik, Wiktoria Papiz, nauczyciel mgr Joanna Zagórska
Emilia Koba, Lena Kucharczyk, nauczyciel mgr Małgorzata Sobczak
Michał Kowal, Berenika Gniadek, nauczyciel mgr Iwona Maciejowska - Mucha
Oliwier Pitra, nauczyciel mgr Joanna Fijałkowska
Iwo Dulian, nauczyciel mgr Grażyna Zdanowicz
Szymon Kępka, Dawid Boroń, nauczyciel mgr Danuta Skóra
Miłosz Wójcik, nauczyciel mgr Anna Lasoń

06-10.05.2019 - "Skawińskie Konkursy Muzyczne - Moja muzyka jest we mnie 2019"
Szymon Kozłowski - I miejsce gr. I, kat. instrumenty dęte blaszane, nauczyciel mgr Adam Kozłowski
Jeremi Ziętkiewicz - II miejsce gr. I, kat. akordeon, nauczyciel mgr Oleg Dyyak
Julia Minda - wyróżnienie gr II, kat. instrumenty dęte drewniane, nauczyciel mgr Krzysztof Włodarczyk
Helena Makiela - wyróżnienie gr. II, kat. instrumenty dęte drewniane, nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka-Mika
Franciszek Dwojak - wyróżnienie gr. III kat. instrumenty dęte drewniane, nauczyciel mgr Krzysztof Włodarczyk

07.05.2019 - XX Konkurs Skrzypcowy Uczniów kl. II i III sześcioletnich Szkół Muzycznych I stopnia - Żywiec
Emilia Koba - III miejsce gr. I, nauczyciel dr Marek Polański
Zuzanna Sitek - I miejsce gr. II, nauczyciel mgr Roman Buszek /zast. dr Marek Polański
Sebastian Bazela - II miejsce gr. II, nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz 
Hanna Magiera - II miejsce gr. II, nauczyciel mgr Paweł Wójtowicz 
wyróżnieni akompaniatorzy: mgr Elżbieta Daszkiewicz, mgr Dorota Żyła-Pałczyńska

04-05.05.2019 - II Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny "Talents for Europe 2019" - Dolny Kubin (Słowacja)
Mezzo Trio: Zuzanna Kozłowska, Emilia Daszkiewicz, Anna Dyyak - I miejsce kat. 1 (zespół kameralny),
nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz
wyróżnienie dla nauczyciela: mgr Rafał Daszkiewicz

27.04.- 01.05.2019 - XXIII Międzynarodowy Konkurs im. Bohdana Warchala Talents for Europe - Dolny Kubin (Słowacja)
Zuzanna Sitek - I miejsce, nauczyciel mgr Roman Buszek, dr Marek Polański
Hanna Magiera - V miejsce, nauczyciel mgr Paweł Wójtowicz
wyróżnienie dla nauczycieli: mgr Roman Buszek, dr Marek Polański

kwiecień 2019 - "Krakowski Program Wspierania Uzdolnionych Uczniów" - wyróżnieni uczniowie za szczególne osiągnięcia w konkursach w roku szkolnym 2017/2018                      
Alanis Alvarez, Maria Baścik, Maria Berdychowska, Aniela Biesiadecka, Krystian Dara, Róża Dudek, Anna Dyyak, Krzysztof Gniewek,  Filip Hyla, Alicja Karcz, Szymon Kępka, Mateusz Kępka, Wojciech Klag, Mateusz Kliczewski, Karol Kluczkiewicz, Jonasz Kluza, Natalia Kokoszka, Kacper Król, Stanisław Maj, Mateusz Nowak, Joachim Okarmus, Jakub Olma, Aleksandra Olszewska, Katarzyna Radwańska, Mikołaj Radziszewski, Mieszko Salomon, Zuzanna Sitek, Dymitr Szostak, Ivo Szostak, Marta Tomaszewska, Halina Treit, Zuzanna Wójtowicz, Maciej Wójtowicz, Juliusz Ziętkiewicz.

27-30.04.2019 - III Ogólnopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych
Szkół Muzycznych I stopnia - Wadowice
Helena Makiela - wyróżnienie, nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka-Mika
Urszula Maj - wyróżnienie, nauczyciel mgr Konrad Mika
Natalia Radwańska - wyróżnienie, nauczyciel mgr Maria Dudzińska

27-28.04.2019 - V Ogólnopolski Konkurs "Miniatura wiolonczelowa" im. Leona Szymłowskiego - Warszawa
Zuzanna Śmietana - I miejsce gr. I, nauczyciel mgr Alicja Góra 
Oskar Podolski-Kwak - II miejsce gr. II, nauczyciel mgr Krzysztof Wójtowicz
Berenika Gniadek - III miejsce gr. II, nauczyciel mgr Krzysztof Wójtowicz
Aniela Bolek - II miejsce gr. III, nauczyciel mgr Krzysztof Wójtowicz    
Anna Dyyak - I miejsce gr. IV, nauczyciel mgr Krzysztof Wójtowicz

26-29.04.2019 - III Ogólnopolski Konkurs "TALENTY SKRZYPCOWE 2019" - Poznań 
Emilia Daszkiewicz - I miejsce, nauczyciel Rafał Daszkiewicz
wyróżnienie dla: nauczyciela - mgr Rafał Daszkiewicz, akompaniatora - mgr Elżbieta Daszkiewicz

26-28.04.2019 - I Ogólnopolski Konkurs Obojowy - Kraków
Zuzanna Kącka - III miejsce gr. I, nauczyciel mgr Konrad Mika 
Aniela Biesiadecka - wyróżnienie gr. II, nauczyciel mgr Konrad Mika

26.04.2019 - VIII Małopolski Konkurs Zespołów Kameralnych - Gdów  
duet fortepianowy: Szymon Kępka, Mieszko Salomon - III miejsce, nauczyciel mgr Danuta Zielińska

26.04.2016 – Konkurs Logicznego Myślenia
Maria Człowiekowska i Julia Piskorz – dyplom laureata, nauczyciel mgr Joanna Wójcik
Wiktoria Papiz – dyplom laureata, nauczyciel mgr Joanna Zagórska
Sabina Jaskot, Mateusz Buliński, Kacper Król – wyróżnienie, nauczyciel mgr Joanna Wójcik
Maria Srokol z klasy 8b oraz Maciej Dąbrowa – wyróżnienie, nauczyciel mgr Joanna Zagórska
Hanna Siudak – wyróżnienie, nauczyciel mgr Janina Pieczątkowska

26.04.2019 - Małopolska Sesja Matematyczna - Kraków
Mikołaj Hamerski - nagroda II stopnia, nauczyciel mgr Monika Tchórzewska - Kulka

25-27.04.2019 - XVIII Ogólnopolskie Gorlickie Konfrontacje Akordeonowe  
Mikołaj Hamerski - II miejsce kat. I (soliści), nauczyciel mgr Oleg Dyyak 
duet "AccoCello": Halina Treit, Anna Dyyak - III miejsce kat. Vb (zespoły kameralne SM II st.),
nauczyciel mgr Oleg Dyyak

25-26.04.2019 - III Ogólnopolski konkurs Perkusyjny "Tamburi di canto" -
Dąbrowa Górnicza
                         
Ivo Szostak - wyróżnienie, nauczyciel mgr Marek Olma    
Jonas Romsvik - wyróżnienie, nauczyciel mgr Leon Olejniczak  
Juliusz Ziętkiewicz - III miejsce, nauczyciel mgr Leon Olejniczak 
Wojciech Klag - II miejsce, nauczyciel mgr Leon Olejniczak

25.04.2019 - Konkurs Krakowska Matematyka
Julia Peszek - laureat - I miejsce, nauczyciel mgr Joanna Wójcik
Maciej Dąbrowa – wyróżnienie za ciekawe rozwiązanie, nauczyciel mgr Joanna Zagórska

25.04.2019 - Konkurs "Dom i ogród moich marzeń" - Kraków
Jadwiga Weremiuk - laureat
Milena Żurańska - laureat
Pola Chuchacz - laureat
opieka mgr Agata Tabor

17.04.2019 - Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy "mały violinista" Olkusz 2019                                       
Tomasz Pilipiuk - III miejsce gr. I, nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz                                                                          
Maria Dziad - wyróżnienie gr. I, nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz                                                                
Karolina Podolska - wyróżnienie gr. I, nauczyciel mgr Dariusz Lauterbach                                              
Aleksander Russek - wyróżnienie gr. I, nauczyciel mgr Sylwia Morasiewicz-Michna                                              
Julia Kluza - III miejsce gr. II, nauczyciel mgr Paweł Wójtowicz                                                                         
Hanna Magiera - I miejsce gr. III, nauczyciel mgr Paweł Wójtowicz                                                                          
Zuzanna Sitek - I miejsce gr. III, nauczyciel mgr Roman Buszek/zast.dr Marek Polański                                                                           
Sebastian Bazela - II miejsce gr. III, nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz                                                                      
wyróżnieni akompaniatorzy: mgr Elżbieta Daszkiewicz, Paweł Sopel

15-16.04.2019 - IX Ogólnopolski Konkurs Kameralny dla uczniów szkół muzycznych I i II st. Katowice                
Mieszko Salomon, Szymon Kępka - III miejsce gr. I, nauczyciel mgr Danuta Zielińska

15-16.04.2019 - IX Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Wiosenne spotkania muzyczne"- Trzciana 
Julia Hołody - wyróżnienie gr. I, nauczyciel mgr Danuta Gruza

12-13.04.2019 - XIII Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych "Jupiter 2019" - Kraków                         
Michał Durowski - wyróżnienie gr. II kat.: trąbka, nauczyciel mgr Paweł Durowski

11-13.04.2019 - VIII Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy "Ostrava 2019" - Ostrava (Czechy)             
Mikołaj Hamerski - II miejsce, nauczyciel mgr Oleg Dyyak

11-13.04.2019 - VI Ogólnopolski Cieszyński Konkurs Skrzypcowy                                                                   
Zuzanna Sitek - II miejsce kat. A, nauczyciel mgr Roman Buszek/zast. dr Marek Polański

10.04.2019 - III Makroregionalny Konkurs Puzonistów, Tubistów i Euphonistów - Niwiska
Stanisław Maj - wyróżnienie kat. I, nauczyciel mgr Wojciech Frankowicz 
wyróżnienie dla nauczyciela - mgr Wojciech Frankowicz

9-10.04.2019 - X Festiwal Polskiej Muzyki Współczesnej im. J. Garści - Lubliniec                                          
Dymitr Szostak - wyróżnienie gr. III, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska

4. 04. 2019 - XIV Międzyszkolny Konkurs "Krakusek" - Kraków
Matylda Dybczak - wyróżnienie II stopnia, nauczyciel mgr Anna Lasoń

01.04.2019 - IV Paris International Music Competition
Kacper Król - II miejsce, nauczyciel mgr Natalia Kusiak

31.03.2019 - International Music Competition - Belgrad
Kacper Król - I miejsce, nauczyciel mgr Natalia Kusiak
Helena Makiela - I miejsce, nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka-Mika
Mateusz Kępka - I miejsce, nauczyciel mgr Dariusz Lauterbach

30.03.2019 - XX Międzynarodowy Konkurs "Moje Inspiracje Muzyczne" - Nałęczów
Mateusz Kępka - II nagroda gr. III, nauczyciel mgr Dariusz Lauterbach
Duet fortepianowy: Alicja Karcz, Katarzyna Radwańska - II nagroda, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Duet fortepianowy: Helena Sydor, Łukasz Mleczek - III nagroda, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Duet fortepianowy: Szymon Kępka, Mieszko Salomon - III nagroda, nauczyciel mgr Danuta Zielińska

30.03.2019 - II Małopolski Konkurs Pianistyczny Konkurs Pianistyczny „Wyobraźnią sięgnij gwiazd” – Krzeszowice
Antoni Stolarczyk - I miejsce gr. I, nauczyciel mgr Marta Wojciechowska - Łyko
Joachim Okarmus - I miejsce gr. III, nauczyciel mgr Bartłomiej Mełges
Krystian Dara - II miejsce gr. III, nauczyciel mgr Małgorzata Szumiec
Mateusz Kliczewski - II miejsce gr III, nauczyciel mgr Maria Hyla

29.03.2019 - XII Międzynarodowy Przegląd Fortepianowy uczniów Szkół Muzycznych I st. "Lubaczowskie Inspiracje Muzyczne" - Lubaczów
Dominika Furtak - II miejsce gr. I, nauczyciel mgr Gabriela Jakimowicz
Mieszko Salomon - wyróżnienie II st. gr. III, nauczyciel mgr Danuta Zielińska

27-29.03.2019 - XIV Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz - Jasło.
Michał Durowski - wyróżnienie - nauczyciel mgr Paweł Durowski

22. 03. 2019 - IX Ogólnopolski Festiwal Akordeonowych Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia - Stalowa Wola
duet Halina Treit - akordeon, Anna Dyyak - wiolonczela - I miejsce w kategorii B, nauczyciel mgr Oleg Dyyak

21.03.2019 - IV Małopolski Konkurs Zespołów Gitarowych - Krzeszowice
duet: Emilia Koczberska, Mateusz Śmietana - I miejsce, nauczyciel mgr Robert Ciborowski
duet: Jakub Rydiger, Nikodem Antosiuk - II miejsce, nauczyciel mgr Robert Ciborowski

15 - 17. 03. 2019 - XXVI Konkurs Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II st - Wrocław
Duet AccoCello w składzie: Halina Tret - akordeon, Anna Dyyak wiolonczela -  I miejsce - nauczyciel mgr Oleg Dyyak
trio: Emilia Daszkiewicz - skrzypce, Anna Dyyak - wiolonczela, Zuzanna Kozłowska - fortepian - wyróżnienie, nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz

15-17.03.2019 - Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II st. -
                           VI Wiosenne Spotkania Kameralne "Muzykowanie w Trzcianie"
Alicja Karcz, Katarzyna Radwańska - I miejsce gr. II, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Mieszko Salomon, Szymon Kępka - wyróżnienie II st. gr. II, nauczyciel mgr Danuta Zielińska

15. 03. 2019 - Konkurs literacko-plastyczny pt. "Zofia Kossak na nowo - komiksowo" - Kraków
Anastazja Szubrycht, Jagoda Wajrak - III miejsce, nauczyciel mgr Małgorzata Ochmanek
Emilia Wajrak - wyróżnienie, nauczyciel mgr Małgorzata Ochmanek

13-14.03.2019 - IV Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny dla dzieci i młodzieży "Kolorowe nutki" - Kraków  
Tamara Chudzik - Wyróżnienie II st. gr. I, nauczyciel mgr Marta Wojciechowska-Łyko
Laura Skórska - wyróżnienie II st. gr. I, nauczyciel mgr Maria Wyroba
Mikołaj Wilczek - wyróżnienie II st. gr. I, nauczyciel dr Anna Dzioba
Maria Berdychowska - wyróżnienie gr. III, nauczyciel mgr Barbara Edelmuller

14. 03. 2019 - VIII Międzynarodowe Spotkania Młodych Skrzypków im. prof. Mirosława Ławrynowicza - Płock
Zuzanna Sitek - wyróżnienie, nauczyciel mgr Roman Buszek

 

12. 03.2019 - XII Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik" - Kraków  
Lena Guran, Rita Wasilewska - Kruk - nagroda, nauczyciel mgr Maria Dudzińska
Aleksander Russek - nagroda, nauczyciel mgr Teresa Ochęduszka
Hanna Biedroń, Natalia Dębińska, Zuzanna Śmietana - nagroda, mgr Izabela Przybylska
Anna Blacha, Jan Szczepanik, Jeremi Ziętkiewicz - wyróżnienie, mgr Barbara Dudzińska

Kowal Michał – nagroda, nauczyciel mgr Iwona Maciejowska -Mucha

Jagoda Jurczyńska, Lilia Mitka, Nadia Zaręba, Milena Żurańska kl. 2 a – wyróżnienie, nauczyciel mgr  Joanna Fiałkowska

Tamara Chudzik, Anna Dąbrowska, Leon Gaudyn, Aniela Karlik, Emilia Koba, Franciszek Kotuła, Lena Kucharczyk, Urszula Maj, Amelia Olszewska, Karolina Radziszewska  - wyróżnienie, nauczyciel mgr Małgorzata Sobczak

Jonas Romsvik – wyróżnienie, nauczyciel mgr Iwona Maciejowska - Mucha

Feliks Kotuła, Hanna Magiera  - wyróżnienie, nauczyciel mgr Grażyna Zdanowicz

11. 03. 2019 - Małopolski Konkurs Języka Polskiego - Kraków
Natalia Despet - tytuł finalisty, nauczyciel mgr Kinga Michalec

5. 03. 2019 - Krakowski Konkurs Recytatorski Poezji Wisławy Szymborskiej i Haliny Poświatowskiej im. Macieja Naglickiego OSWAJANIE SŁÓW - Kraków
Jagna Piątkowska - III miejsce, nauczyciel mgr Kinga Michalec

1 - 9. 03. 2019 - II Konkurs Pianistyczny Piano Forte - Wieliczka
Wojciech Źróbek - III miejsce, nauczyciel mgr Diana Białek

2 - 3. 03. 2019 - Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 6 - Kraków
Mieszko Salomon - II miejsce

1 - 2. 03. 2019 - II Ogólnopolski Festiwal Akordeonowy im. prof. Mirosława Niziurskiego - Kielce
Mikołaj Hamerski - I miejsce, nauczyciel mgr Oleg Dyyak
Duet Acco Cello w skłądzie:  Halina Tret - akordeon, Anna Dyyak wiolonczela -  II miejsce, nauczyciel mgr Oleg Dyyak

1. 03. 2019 - XVI Krakowski Konkurs Recytatorski - Kraków
Wiktoria Gołębiowska - wyróżnienie, nauczyciel mgr Kinga Michalec

23. 02. 2019 - Konkurs plastyczny Kraków Moje Dziedzictwo - Kraków
Lena Litka - wyróżnienie, nauczyciel mgr Małgorzata Sobczak

8 - 9. 02. 2019 - III Ogólnopolski Konkurs Młodzi Artyści na Zamku w Suchej Beskidzkiej
Zuzanna Sitek - I miejsce, nauczyciel mgr Roman Buszek
Sebastian Bazela - II miejsce, nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz
Zofia Pietrzykowska - wyróżnienie I stopnia, nauczyciel mgr Roman Buszek
wyróżnienie dla akompaniatora - mgr Elżbieta Daszkiewicz

4 - 5. 02. 2019 - X Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Młody wirtuoz” – Sanok
Dymitr Szostak - „Srebrny wirtuoz” gr. II, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska
Alicja Karcz - „Srebrny wirtuoz” gr. II, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Katarzyna Radwańska - „Srebrny wirtuoz” gr. II, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Krystian Dara - „ Srebrny wirtuoz” gr. III, nauczyciel mgr Małgorzata Szumiec
Mateusz Nowak - „Brązowy wirtuoz” gr. II, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Mieszko Salomon - „Brązowy wirtuoz” gr. I, nauczyciel mgr Danuta Zielińska

1. 02. 2019 - Wojewódzki Konkurs Literacki "Kraków Stare Miasto - wieści z podwórek, ulic i zaułków" - Kraków
Karol Malisz - I miejsce za pracę multimedialną i filmową, nauczyciel dr Klaudia Skrężyna
Pola Jasica - wyróżnienie, nauczyciel dr Klaudia Skrężyna
Karol Malisz - wyróżnienie, nauczyciel dr Klaudia Skrężyna
Wojciech Klag - wyróżnienie, nauczyciel dr Klaudia Skrężyna

2. 02. 2019 - Małopolskie Spotkania Kolędowe - Kraków
Chór Kameralny OSM - II miejsce, dyrygent mgr Tomasz Półtorak

21. 01. 2019 - Małopolski Konkurs Języka Polskiego - Kraków
Natalia Despet - zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego, nauczyciel mgr Kinga Michalec

12 - 13. 01. 2019 - I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny - Libiąż
Łukasz Mleczek - III miejsce, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Mieszko Salomon - wyróżnienie, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Alicja Karcz - wyróżnienie, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Mateusz Nowak - wyróżnienie, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Katarzyna Radwańska - wyróżnienie, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Bruno Jurek - wyróżnienie, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Adrianna Ruszkowicz – wyróżnienie gr. I, nauczyciel mgr Marzena Stępniewska

10–12. 01. 2019 r. - XXV Festiwal Młodych Instrumentalistów i Kameralistów - Kraków

kategoria instrumentalista młodszy:
Zuzanna Kozłowska, II miejsce, nauczyciel mgr Ewa Jarguz
Aniela Biesiadecka, III miejsce, nauczyciel mgr Konrad Mika
Ewa Ałasa, wyróżnienie, nauczyciel mgr Magdalena Di Blasi
Wojciech Żróbek, wyróżnienie, nauczyciel mgr Diana Białek

20. 12. 2018 - Krakowska Matematyka - Kraków
Julia Peszek, Marta Tomaszewska - zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego, nauczyciel mgr Joanna Wójcik
Wojciech Klag, Maciej Dąbrowa - zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego, nauczyciel mgr Joanna Zagórska

14 - 16. 12. 2018 - IV Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny - Trzciana
Mateusz Kliczewski - I miejsce w grupie III, nauczyciel mgr Maria Hyla
Wojciech Źróbek - II miejsce w grupie I, nauczyciel mgr Diana Białek
Krystian Dara - II miejsce w grupie III, nauczyciel mgr Małgorzata Szumiec
Maria Berdychowska - wyróżnienie w grupie II, nauczyciel mgr Barbara Edelmuller
Antoni Stolarczyk - wyróżnienie w grupie II, nauczyciel mgr Marta Wojciechowska-Łyko
Dymitr Szostak - wyróżnienie w grupie II, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska
Marta Tomaszewska - wyróżnienie w grupie II, nauczyciel mgr Barbara Edelmuller

 9. 12. 2018 - XI Konkurs Pianistyczny im. Ireny Rolanowskiej - Kraków

Joachim Okarmus - II miejsce, nauczyciel mgr Bartłomiej Mełges
Krystian Dara - III miejsce w grupie I, nauczyciel mgr Małgorzata Szumiec
Marta Tomaszewska  - III miejsce w grupie I, nauczyciel mgr Barbara Edelmuller
Zuzanna Kozłowska - wyróżnienie w grupie I, nauczyciel mgr Ewa Jarguz

5 - 8. 12. 2018 - XXV Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej - Przemyśl
duet "AccoCello" Halina Treit - akordeon, Anna Dyyak - wiolonczela - I miejsce w kategorii A, nauczyciel mgr Oleg Dyyak
Mikołaj Hamerski - II miejsce w kategorii I, nauczyciel mgr Oleg Dyyak

 28 - 30. 11. 2018 - III Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny - Kraków
Mateusz Kliczewski - I miejsce, nauczyciel mgr Maria Hyla
Wojciech Źróbek - wyrożnienie, nauczyciel mgr Diana Białek

24.11.2018 - "IMKA" International Internet Music Competition - Sarajewo
Mateusz Kępka - I miejsce, nauczyciel mgr Dariusz Lauterbach

23. 11. 2018 - XVIII Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów - Jaworzno
Aniela Biesiadecka, III miejsce, nauczyciel mgr Konrad Mika

20. 11. 2018 - XX Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowo - Kontrabasowy - Malbork
Anna Dyyak - III miejsce, nauczyciel mgr Krzysztof Wójtowicz

17. 11. 2018 - III Konkurs Chóralny "Jesienne Śpiewanie w Starym Mieście" - Kraków
Chór Kameralny OSM - I miejsce w grupie III, dyrygent mgr Tomasz Półtorak

16. 11. 2018 - VI Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy Motion Music Festival - Wieliczka
Jeremi Ziętkiewicz - nagroda dla najmłodszego uczestnika, nauczyciel mgr Oleg Dyyak
Mikołaj Hamerski - I miejsce w kategorii III solo, nauczyciel mgr Oleg Dyyak
duet "AccoCello" Halina Treit - akordeon, Anna Dyyak - wiolonczela - I miejsce w kategorii zespół kameralny, nauczyciel mgr Oleg Dyyak

14. 11. 2018 - Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna
Konstancja Bazan - laureatka, nauczyciel mgr Kinga Michalec
Jagna Piątkowska - laureattka, nauczyciel mgr Kinga Michalec

11. 11. 2018 - VI Dyktando Niepodległościowe "Po polsku o historii" - Kraków

Joachim Okarmus - V miejsce, nauczyciel mgr Sylwia Rembisz-Matoga

31. 10. 2018 - Międzynarodowy Konkurs Golden Classical Music Awards - Nowy Jork
Kacper Król - I miejsce, nauczyciel mgr Natalia Kusiak
Aniela Biesiadecka - I miejsce, nauczyciel mgr Konrad Mika

30. 10. 2018 - Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Kraków
do rejonowego etapu zakwalifikowali się:
Aleksandra Niszczota - nauczyciel mgr Joanna Wójcik
Krzysztof Kowalik, Wiktoria Papiz i Maria Srokol - nauczyciel mgr Joanna Zagórska

22. 10. 2018 - III Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. W. Rowickiego in memoriam - Żywiec
Zuzanna Wójtowicz - wyróżnienie, nauczyciel mgr Anna Wójtowicz

6. 10. 2018 - Turniej Jednego Wiersza - Kraków
Joachim Okarmus - I miejsce, naucyciel mgr Sylwia Rembisz-Matoga

7. 09. 2018 - Międzynarodowy Konkurs Muzyczny Grand Prize Virtuoso - Bruksela
Kacper Król - I miejsce, nauczyciel mgr Natalia Kusiak

24. 07. 2018 - XXXI Międzynarodowy Konkurs Muzyczny Giovani Talenti - San Bartolomeo Al Mare
Kacper Król - I miejsce, nauczyciel mgr Natalia Kusiak

Remont i zakup 2015 - 2017r.

mkidn

Remont szkoły i zakup instrumentów w roku 2015-2017r. dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 Partnerzy: 

oknoplus MGDUR KFS KAMENY mgielda

enuty

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME