Sukcesy w roku szkolnym 2017-2018

4 - 5. 06.2018 - XIX Edycja Międzynarodowego Konkursu "Moje inspiracje muzyczne" 2017/2018 - Nałęczów
Mateusz Nowak - III nagroda w grupie II

 

1 - 2. 06.2018 - VIII Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów - Chrzanów
Wojciech Źróbek - I miejsce w grupie I, nauczyciel mgr Diana Białek

 

25 - 27. 05.2018 - III Konkurs Instrumentów Dętych, Akordeonu i Perkusji Szkół Muzycznych I stopnia - Trzciana
Ivo Szostak - III miejsce w I kategorii - nauczyciel mgr Mark Olma
Stanisław Maj - III miejsce w II kategorii - nauczyciel mgr Bogdan Piznal
Michał Durowski - wyróżnienie

 

23 - 26. 05.2018 - VIII Międzynarodowy Konkurs im. Janiny Garści
Zuzanna Sitek - I miejsce w I grupie, nauczyciel mgr Roman Buszek

 

23 - 25.05.2018 - Konkurs pianistyczny „Moja muzyka jest we mnie” - Skawina
Mateusz Kliczewski - I miejsce w III grupie; drugim etapie tytuł „ Osobowość  roku 2018”, nauczyciel mgr Maria Hyla

 

21 - 24.05.2018 - 11. Festiwal „Integracja malowana dźwiękiem" - Bochnia
Zuzanna Szlachetka - II nagroda konkursu duetów muzycznch

 

20.05.2018 - The North International Music Competition - Sztokholm
Kacper Król - III miejsce w IV kategorii, nauczyciel mgr Natalia Kusiak

 

19.05.2018 - XV Europejski Integracyjny Festiwal Piosenki Dziecięcej INTERMUZA - Sosnowiec
Zuzanna Szlachetka - Grand Prix

 

18 - 19.05.2018 - XXXI Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych Talenty Małopolski - Dobczyce
Zuzanna Szlachetka - tytuł: Talent Małopolski 2018

 

18.05.2018 - Ogólnopolski Konkurs Historyczny ,,Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii” - Nowy Sącz
Antonina Chodorowicz - wyróżnienie, opiekun merytoryczny Izabela Chodorowicz

11.05.2018 - International Associaton of Art "The Muse" - Ateny
Kacper Król - III miejsce, nauczyciel mgr Natalia Kusiak

 

9.05.2018 - IX International Music Competition 2018 - Belgrad
Zofia Pazdro - II miejsce, nauczyciel mgr Ewa Tupik

 

8.05.2018 - Konkurs Młody Perkusista - Olkusz
Ivo Szostak - II miejsce grupa I - nauczyciel mgr Mark Olma
Róża Dudek - I miejsce grupa III - nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Wojciech Klag - II miejsce grupa III - nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Julian Ziętkiewicz - III miejsce grupa III - nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Roch Chuchro - wyróżnienie - nauczycie mgr Włodzimierz Pabian

 

7.05.2018 - XIX Konkurs Skrzypcowy dla Uczniów klas II i III - Żywiec
Zuzanna Sitek - I miejsce nauczyciel mgr Roman Buszek

 

6.05.2018 - Międzynarodowy Festiwal Piosenki Bez Granic - Jędrzejów
Zuzanna Szlachetka - Złota Struna

 

04 - 05.2018 - II Szkolny Turniej Interwałowy "Mistrz Interwałów 2018" - Kraków
Łukasz Mleczko - II miejsce

 

23.04.2018 - Małopolski Konkurs Literacki "Drzewo recenzji 2018 - warto czy nie warto przeczytać" - Kraków
Natalia Despet - wyróżnienie, nauczyciel mgr Kinga Michalec

 

 28.04.2018 - XIX Konkurs „Moje Inspiracje Muzyczne” – Nałęczów
Mateusz Nowak – III miejsce gr. II – nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Mateusz Kępka - III miejsce - nauczyciel mgr Dariusz Lauterbach
DuetyAlicja Karcz, Katarzyna Radwańska – III miejsce – nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Szymon Kępka, Mieszko Salomon – III miejsce – nauczyciel mgr Danuta Zielińska

 

26-27.04.2018 - XXI Małopolski Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego o zasięgu ogólnopolskim pod Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości 1918 - Tuchów
Maria Berdychowska - wyróżnienie, nauczyciel Barbara Edelmuller
Alicja Karcz - wyróżnienie w gr. I - nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Katarzyna Radwańska - wyróżnienie w gr. II - nauczyciel mgr Danuta Zielińska

 

24-27.04.2018 - XXV Śląski Konkurs Instrumentów Dętych "Drewno dla najmłodszych" - Dąbrowa Górnicza
Aniela Biesiadecka - II miejsce, nauczyciel mgr Konrad Mika

 

24- 26.04.2018 - IX Włocławskie Spotkania Skrzypcowe - Włocławek
Zuzanna Sitek - I miejsce w I grupie wiekowej, nauczyciel mgr Roman Buszek

 

25.04.2018 - Małopolski Konkurs Prac Matematycznych - Kraków
Gabriela Majchrzak, Julia Weremiuk, Andrzej Węgrzyn - Zawada - nagroda II stopnia

23-24.04.2018 - VIII Ogólnopolski Konkurs Planistyczny WIOSENNE SPOTKANIA  MUZYCZNE - Kolbuszowa
Marta Tomaszewska - III miejsce - nauczyciel mgr Barbara Edelműller

 

23.04.2018 - XXXVI Konkurs Młodych Pianistów "Nad Kamienną 20128" - Skarżysko-Kamienna
Mateusz Kliczewski - wyróżnienie za walory artystyczne - nauczyciel, mgr Maria Hyla
Mateusz Półtorak - wyróżnienie za walory artystyczne - nauczyciel mgr Jadwiga Wyroba

 

23.04.2018 - Krakowski Program Wspierania Uzdolnionych Uczniów - Nagrody Prezydenta Miasta Krakowa
Alanis Alvarez - nauczyciel mgr Paweł Wójtowicz
Krystian Dara - nauczyciel mgr Małgorzata Szumiec
Anna Dyyak - nauczyciel mgr Krzysztof Wójtowicz
Wiktoria Gołębiowska - nauczyciel mgr Monika Bylica / mgr Danuta Zielińska
Matylda Jamioł - nauczyciel mgr Maria Wyroba
Alicja Karcz - nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Mateusz Kępka - nauczyciel mgr Dariusz Lauterbach
Mateusz Kliczewski - nauczyciel mgr Maria Hyla
Jonasz Kluza - nauczyciel mgr Maria Wyroba
Kacper Król - nauczyciel mgr Natalia Kusiak
Zofia Matoga - nauczyciel mgr Monika Bylica / mgr Danuta Zielińska
Jakub Olma - nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Mateusz Półtorak - nauczyciel mgr Jadwiga Wyroba
Katarzyna Radwańska - nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Helena Sydor - nauczyciel mgr Monika Bylica / mgr Danuta Zielińska
Zuzanna Szlachetka - nauczyciel dr Anna Dzioba / mgr Danuta Zielińska
Halina Treit - nauczyciel mgr Oleg Dyyak
Kajetan Trześniewski - nauczyciel mgr Barbara Edelmuller
Maciej Wójtowicz - nauczyciel mgr Leon Olejniczak

 

21- 22.04.2018 - IV Ogólnopolski Konkurs "Miniatura Wiolonczelowa" - Warszawa
Anna Dyyak - III miejsce, nauczyciel mgr Krzysztof Wójtowicz
Aleksandra Olszewska - II miejsce, nauczyciel mgr Alicja Góra
Filip Hyla - III miejsce, nauczyciel mgr Alicja Góra

 

21.04.2018 - Międzynarodowy Konkurs Młodego Pianisty - Broumovska Klavesa -  Czechy
Jonasz Kluza - I miejsce gr. II - nauczyciel mgr Maria Wyroba

 

20.04.2018 - Krakowskie Spotkania Zespołów Rockowych i Solistów Gitarowych - Kraków
Krzysztof Gniewek, Karol Kluczkiewicz - Grand Prix Młodzi Wirtuozi Gitary 2018, nauczyciel mgr Robert Ciborowski

 

18 - 21.04.2018 - International Violin Competition Vivaldi 340 - Wieliczka
Maria Baścik - III nagroda nauczyciel mgr Irena Wójtowicz
Zuzanna Wójtowicz - III nagroda nauczyciel mgr Irena Wójtowicz
Alanis Alvarez - IV nagroda oraz Nagroda Specjalna za wyrożniającą współpracę podczas wykonania koncertu, nauczyciel mgr Paweł Wójtowicz
Zuzanna Sitek - wyróżnienie specjalne oraz Nagroda Polskiego Towarzystwa Straussowskiego koncert z Orkiestrą Obligato w Filharmonii Krakowskiej, nauczyciel mgr Roman Buszek
Maria Rak - wyróżnienie specjalne nauczyciel mgr Sylwia Morasiewicz-Michana
Mateusz Kępka - wyróżnienie nauczyciel mgr Dariusz Lauterbach
Maria Srokol - wyróżnienie nauczyciel mgr Roman Buszek
Hanna Magiera - wyróżnienie specjalne nauczyciel mgr Paweł Wójtowicz
Zofia Pietrzykowska - wyróżnienie specjalne nauczyciel mgr Roman Buszek
Sebastian Bazela - wyróżnienie specjalne nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz
Antoni Grochot - wyróżnienie specjalne nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz
Emilia Koba - wyróżnienie specjalne nauczyciel dr Marek Polański
Cecylia Wesołowska-Starzec - wyróżnienie specjalne nauczyciel dr Marek Polański

 

17.04.2018 - XXVI Konfrontacje Młodych Instrumentalistów - Kraków
Laura Skórska - I miejsce w gr. I , nauczyciel mgr Maria Wyroba

 

16 - 18. 04.2018 - XIV Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy - Wrocław
Mateusz Kępka - wyróżnienie, nauczyciel mgr Dariusz Lauterbach

 

16.04.2018 - IV Podkarpacki Konkurs Duetów Fortpianowych o zasięgu Ogólnopolskim - Rzeszów
duet: Natalia Kokoszka - Dymitr Szostak - wyróżnienie gr. II - przygotowanie mgr Małgorzata Szumiec, mgr Jolanta Tarnowska
Alicja Karcz - Katarzyna Radwańska - III miejsce gr. II - przygotowanie mgr Danuta Zielińska

 

15-17.04.2018 - XIV Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im.G.Bacewicz - Wrocław
Emilia Daszkiewicz - wyróżnienie - nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz
Mateusz Kępka - wyróżnienie - nauczyciel mgr Dariusz Lauterbach

 

13-15.04.2018r. - Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Roztańczony fortepian" - Inowrocław
Janasz Kluza - III miejsce w gr. III, nauczyciel mgr Maria Wyborba

 

13.04.2018 - VII Małopolski Konkurs Zespołów Kameralnych - Gdów
Mezzo Trio w składzie: Emila Daszkiewicz, Zuzanna Kozłowska, Mikołaj Rdziszewski - I miejsce nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz
Maria Berdychowska i Zuzanna Kozłowska - wyróżnienie, nauczyciel mgr Ewa Jarguz i Barbara Edelmuller
Leon Gaudyn - klarnet, Michał Gajownik - klarnet, Roch Durowski - fortepian - II miejsce, nauczyciele: mgr Antoni Majerski, mgr Monika  Bylica 
Natalia Kokoszka - fortepian, Dymitr Szostak - fortepian - wyróżnienie, nauczyciele: mgr Małgorzata Szumiec, mgr Jolanta Tarnowska
Zuzanna Wójtowicz, Amelia Bieńczycka, Julia Bylińśka, Justyna Kozłowska - III miejsce, nauczyciele: mgr Irena Wójtowicz, mgr Ewa Jarguz

 

12 - 13.04.2018 - XIX Ogólnopolski Konkurs Młodych Skrzypków, Wiolonczelistów i Gitarzystów - Limanowa
Mikołaj Radziszewski - II nagroda, nauczyciel mgr Alicja Góra

 

11-12.04.2018 Szkolny Konkurs Sekcji Instrumentów Dętych Akordeonu i Perkusji -  "Miniatura 2018" 

W kategorii instrumenty dęte

Grupa I
Aniela Biesiadecka (obój)- miejsce I - nauczyciel mgr Konrad Mika
Karol Mardosz (trąbka) - miejsce II - nauczyciel mgr Paweł Durowski
Juliusz Krauzowicz - Stępień (trąbka) - miejsce III - nauczyciel mgr Paweł Durowski
Mateusz Kwaśniewski (saksofon) - miejsce III - nauczyciel mgr Krzysztof Włodarczyk
Amelia Olszewska (flet) - miejsce III - nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka-Mika

Wyróżnienia
Sonia Proszek (flet) - nauczyciel mgr Agnieszka Cywińska-Olma
Michał Gajownik (klarnet) - nauczyciel mgr Antoni Majerski
Anna Dąbrowska (flet) - nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka-Mika
Helena Makieła (flet) - nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka-Mika

Grupa II
Angelica Mura (flet) - I miejsce - nauczyciel mgr Maria Dudzińska
Natalia Radwańska (flet) - II miejsce - nauczyciel mgr Maria Dudzińska
Maria Knapik (flet) - III miejsce - nauczyciel mgr Agnieszka Cywińska-Olma
Karolina Rejdych - III miejsce - nauczyciel mgr Agnieszka Cywińska-Olma
Franciszek Dwojak (saksofon) - III miejsce - nauczyciel mgr Krzysztof Włodarczyk

Grupa III
Paweł Włodarczyk (saksofon) - I miejsce - nauczyciel mgr Krzysztof Włodarczyk
Michał Durowski (trąbka) - II miejsce - nauczyciel mgr Paweł Durowski|
Natalia Dudzik (saksofon) - III miejsce - nauczyciel mgr Krzysztof Włodarczyk

Wyróżnienia
Milo Gauger (trąbka) - nauczyciel mgr Paweł Gajewski
Jan Popiela (saksofon) - nauczyciel mgr Krzysztof Włodarczyk

W kategorii perkusji i akordeonu

Grupa I

Mikołaj Hamerski - I  miejsce  - nauczyciel mgr Oleg Dyyak
Ivo Szostak - II miejsce - nauczyciel mgr Marek Olma
Iwo Dulian - III miejsce - nauczyciel mgr Marek Olma
Kornel Rabus - III miejsce - nauczyciel dr Tomasz Sobaniec
Marek Pióro - III miejsce - nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Julian Ziętkiewicz - III miejsce - nauczyciel mgr Leon Olejniczak

Wyróżnienia
Igor Neuman - nauczyciel mgr Marek Olma
Brunon Szporko - nauczyciel mgr Marek Olma
Igor De Lehenstein-Filip - nauczyciel mgr Marek Olma
Zofia Pietrzyk – Nowak - nauczyciel dr Tomasz Sobaniec

Grupa II

Wojciech Klag  - I miejsce - nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Maciej Wójtowicz - I miejsce - nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Jakub Olma - I miejsce - nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Róża Dudek - II miejsce - nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Maciej Dąbrowa - III miejsce - nauczyciel mgr Włodzimierz Pabian
Roch Chuchro - III miejsce - nauczyciel mgr Włodzimierz Pabian
Bruno Bert - III miejsce - nauczyciel mgr Leon Olejniczak

Wyróżnienia
Wiktor Jawień - nauczyciel mgr Oleg Dyyak
Mateusz Buliński - nauczyciel mgr Oleg Dyyak
Kamil Baś - nauczyciel mgr Leon Olejniczak

Grupa III
miejsce I nie przyznano
miejsce II nie przyznano
Klaudia Bernas - III miejsce - nauczyciel mgr Włodzimierz Pabian

 

11.04.2018 - International Music Competition "Grand Prize Virtuoso" - Wiedeń
Kacper Król - I miejsce, nauczyciel mgr Natalia Kusiak

 

10.04.2018 - Małopolski Konkurs Matematyczny - Kraków
Krzysztof Kowalik, Maria Srokol - tytuł finalisty, nauczyciel mgr Joanna Zagórska

 

9.04.2018 - Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"
Aleksandra Kucharczyk - wynik bardzo dobry, nauczyciel mgr Teresa Ochęduszka
Maciej Dąbrowa - wynik bardzo dobry, nauczyciel mgr Joanna Zagórska
Iwo Dulian, Hanna Magiera - wyróżnienia, nauczyciel mgr Grażyna Zdanowicz
Matylda Dybczak, Zuzanna Sitek, Joanna Dziedzina, Anna Midura, Miłosz Wójcik - wyróżnienia - nauczyciel mgr Anna Lasoń
Dawid Boroń - wyróżnienie, nauczyciel mgr Danuta Skóra
Nadia Bobrzyńska, Karol Mardosz - wyróżnienia, nauczyciel mgr Teresa Ochęduszka
Maria Szybka, Julia Peszek - wyróżnienia, nauczyciel mgr Izabela Przybylska
Kinga Stós, Jakub Machowski, Oskar Płatek, Paweł Włodarczyk - nauczyciel mgr Monika Tchórzewska - Kulka
Stanisław Starowicz, Maria Srokol, Jonasz Kluza - wyróżnienia - nauczyciel mgr Joanna Zagórska

 

9.04.2018 - Małopolski Konkurs Literacki "Gdy pytasz mnie, czym ojczyzna jest, odpowiem... " - Kraków
Joachim Okarmus - II miejsce, nauczyciel mgr Sylwia Rembisz-Matoga

 

1.04. - 1. 05. 2018 - III Madrit International Mucic Competition - Madrit
Kacper Król - III miejsce, nauczyciel mgr Natalia Kusiak

 

29.03.2018 - Internationa Music Competition - Belgrad Serbia
Mateusz Kępka - I miejsce, nauczyciel mgr Dariusz Lauterbach
Zofia Pazdro - II miejsce, nauczyciel mgr Ewa Tupik

 

28.03.2018 - XXXIV Międzynarodowy Konkurs Literacki im. Wandy Chotomskiej - Słupsk
Joachim Okarmus - wyróżnienie, uczeń mgr Sylwi Rembisz-Matogi

 

27.03.2018 - Szkolny Konkurs Pianistyczny kl. III, IV, V i VI

Klasa III
I miejsce ex aequo 
Alicja Karcz ucz. mgr D. Zielińskiej 
Dymitr Szostak ucz mgr J. Tarnowskiej

II miejsce  ex aequo
Gabriela Podsiadło ucz. mgr  N. Kusiak
Katarzyna Radwańska ucz. mgr D. Zielińska

III miejsce  nie przyznano
Wyróżnienia:
Franciszek Boczek – ucz. mgr J. Wyroby
Roch Durowski  – ucz. mgr M. Bylicy

Klasa IV 
I miejsce     nie przyznano
II miejsce    nie przyznano
III miejsce   Zuzanna Kozłowska – ucz. mgr  E. Jarguz

Klasa V
I miejsce
Mateusz Kliczewski - ucz. mgr M. Hyli

II miejsce ex aequo 
Alina Bator – ucz. mgr  J. Wyroby 
Hanna Kubacka - ucz. mgr N. Kusiak

III miejsce ex aequo
Miłosława Maciejewicz – ucz. mgr J. Wyroby 
Helena Sydor – ucz. mgr M. Bylicy

Wyróżnienie 
Maciej Izbiński – ucz. mgr M. Wojciechowskiej-Łyko

Klasa VI
I miejsce   nie przyznano

II miejsce
Justyna Kozłowska – ucz. mgr E. Jarguz

III miejsce
Diana Borowska – ucz. mgr B. Edelmüller

 

23 - 25.03.2018 - V Wiosenne Spotkanie Kameralne "Muzykowanie w Trzcianie" - Trzciana
wyróżnienie w grupie I (miejsc nie przyznano) - duet: Szymon Kępka, Mieszko Salomon - w nauczyciel mgr Danuta Zielińska
II miejsce - Alicja Karcz , Katarzyna Radwańska - duet: nauczyciel mgr Danuta Zielińska
III miejsce w II grupie - duet: Natalia Kokoszka, nauczyciel mgr Małgorzata Szumiec, Dymitr Szostak, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska

 

23 - 24.03.2018 - Zawody Łyżwiarstwa Figurowego "8. Piastowski Piruet" - Cieszyn
Martyna Grocholska - II miejsce

 

22.03.2018 - XIV Ogólnopolskie Forum Instrumentalistów - Rybnik
Emilia Daszkiewicz - wyróżnienie - nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz
Trio Mezzo :  Zuzanna Kozłowska - fortepian, Emilia Daszkiewicz - skrzypce, Mikołaj Radziszewski - wiolonczela - wyróżnienie - nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz

 

22.03.2018 - III Małopolski Konkurs Zespołów Gitarowych - Krzeszowice
Krzysztof Gniewek, Karol Kluczkiewicz - II miejsce
Jakub Rydygier i Nikodem Antosiuk - wyróżnienie

 

17 - 18.03.2018 - II Ogólnopolski Konkurs Saksofonowy "Za kotarą" - Sułkowice
Paweł Włodarczyk - wyróznienie w grupie II, nauczyciel mgr Krzysztof Włodarczyk, akompaniament ngr Beata Mach - Fundament

 

16.03.2018 - II Międzynarodowy Festiwal Piosenki "World Song" - Sosnowiec
Zuzanna Szlachetka - wyróżnienie

 

14 - 17.03.2018 - VIII Międzynarodowy Konkurs Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej Srebrna Szybka 2018r. - Kraków
Wojciech Klag - II miejsce w grupie I, nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Maciej Wójtowicz - wyróżnienie w grupie II, nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Krystian Dara - III miejsce w grupie II, nauczyciel mgr Małgorzata Szumiec

 

8.03.2018 - X Konfrontacje Instrumentów Dętych - Nowy Targ
Stanisław Maj - III miejsce, nauczyciel mgr Bogdan Piznal
Karol Mardosz - wyróżnienie, nauczyciel mgr Paweł Durowski

 

03.2018 - Mistrzostwa Polski Novice I w Łyżwiarstwie Figurowym- Łódź
Martyna Grocholska - V miejsce

 

03.2018 - Ogólnopolskie Zawody w Łyżwiarstwie Figurowym "O Puchar Dębicy 2018" Łódź
Martyna Grocholska - II miejsce

 

9-11.02.2018 - III Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Ettore Pozzoli - Trzciana
Marta Tomaszewska - lll miejsce w grupie I, nauczyciel mgr Barbara Edelműller

 

9-11.02.2018 - Małopolski Konkurs Matematyczny - Kraków
Krzysztof Kowalik i Maria Srokol - zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego, nauczyciel mgr Joanna Zagórska

 

7.02.2018 - III Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny - Kraków
Mateusz Półtorak - III miejsce, nauczyciel mgr Jadwiga Wyroba
Katarzyna Libiszewska - wyróżnienie, nauczyciel mgr Natalia Kusiak
Dymitr Szostak - wyróżnienie, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska


7.02.2018 - Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny - Archidiecezjalna Szkoła Muzyczna I st. - Kraków

Antoni Stolarczyk - II miejsce gr. I, nauczyciel mgr Marty Wojciechowskiej-Łyko
Dymitr Szostak - wyróżnienie gr II, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska
Mateusz Półtorak - III miejsce w grupie III, nauczyciel mgr Jadwiga Wyroba
Katarzyna Libiszewska - wyróżnienie gr. III, nauczyciel mgr Natalia Kusiak

 

5-6.02.2018 - XII Międzynarodowe Forum Pianistyczne "Bieszczady bez granic" - Sanok
Joachim Okarmus - Srebrny wirtuoz, nauczyciel mgr Bartłomiej Mełges
Krystian Dara - Srebrny wirtuoz, nauczyciel mgr Małgorzata Szumiec

 

3.02 2018 - XV Międzynarodowy Konkurs Davorin Jenko - Belgrad
Kacper Król - III miejsce w kategorii B, nauczyciel mgr Natalia Kusiak

 

3.02.2018 - Mławski Festiwal Muzyki Akordeonowej - Mława
duet: Halina Treit, Anna Dyyak - III nagroda w kategorii A, nauczyciel mgr Oleg Dyyak
Halina Treit - wyróżnienie, nauczyciel mgr Oleg Dyyak

 

27.01.2018 - V Rzeszowski Festiwal Kolęd i Pastorałek - Rzeszów
Chór Kameralny OSM I st - złote pasmo I miejsce oraz nagroda specjalna za najlepsze wykonanie utworu obowiązkowego, nauczyciel mgr Tomasz Półtorak

 

26 - 28.01.2018 - III Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny - Trzciana
Mateusz Kliczewski - III miejsce, nauczyciel mgr Maria Hyla
Natalia Kokoszka - III miejsce w grupie 3, nauczyciel mgr Małgorzata Szumiec
Krystian Dara - III miejsce w grupie 5, nauczyciel mgr Małgorzata Szumiec
Dymitr Szostak - wyróżnienie w grupie 3, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska
Kacper Król - wyróżnienie w grupie 1, nauczyciel mgr Natalia Kusiak
Maria Berdychowska - wyróżnienie w grupie 4, nauczyciel mgr Barbara Edelműller
Zuzanna Kozłowska - wyróżnienie w grupie 4
Mateusz Półtorak - wyróżnienie w grupie 6, nauczyciel mgr Jadwiga Wyroba
Alicja Karcz - wyróżnienie, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Katarzyna Radwańska - wyróżnienie, nauczyciel mgr Danuta Zielińska

26 - 28.01.2018 -  Konkurs Młodych Instrumentalistów i Kameralistów - Kraków
Mateusz Nowak - wyróżnienie gr. młodsza, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Jonasz Kluza - III miejsce gr. starsza, nauczyciel mgr Maria Wyroba

 

26.01.2018 - IV Ogólnopolski Konkurs Grup Kolędniczych "Kolędować Małemu " - Świątniki Górne
Kacper Tatar, Karol Mardosz, Michał Durowski, Stanisław Maj - wyróżnienie w Kategorii Starsza Grupa Kwartety, nauczyciel mgr Wojciech Frankowicz

 

26.01.2018 - II edycja Konkursu Krakowskiego "Dlaczego lubię Kraków? - miasto malowane oczami dziecka" - Kraków
Marta Tomaszewska - II miejsce, nauczyciel mgr Izabela Przybylska
Jonasz Kluza - III nagroda w kategorii instrumentalistów starszych, nauczyciel mgr Maria Wyroba 
Zofia Pazdro - III nagroda w kategorii instrumentalistów starszych, nauczyciel mgr Ewa Tupik

 

20 - 21.01.2018 - I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny - Libiąż
Maria Berdychowska - III miejsce w grupie IV, nauczyciel mgr Barbara Edelmuller
Natalia Kokoszka - wyróżnienie w grupie III, nauczyciel mgr Małgorzata Szumiec
Dymitr Szostak - wyróżnienie w grupie III, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska
Krystian Dara - wyróżnienie w grupie V, nauczyciel mgr Małgorzata Szumiec

 

18 - 21.01.2018 - II Ogólnopolski Konkurs dla Uczniów Klas Skrzypiec i Wiolonczeli Szkół Muzycznych I Stopnia - Sucha Beskidzka
Zuzanna Sitek - II miejsce w grupie II, nauczyciel mgr Roman Buszek
Maria Rak - wyróżnienie w grupie I, nauczyciel mgr Sylwia Morasiewicz-Michna

 

17.01.2018 Szkolny Konkurs czytania "A vista" dla klas IV i V
I miejsce:
Maria Baścik - nauczyciel, mgr Rafał Daszkiewicz
Zofia Bachowska - nauczyciel, mgr Wiesław Grzegorski
Franciszek Fraś - nauczyciel, mgr Krzysztof Wójtowicz
Anna Dyyak - nauczyciel, mgr Krzysztof Wójtowicz
Emilia Koczberska - nauczyciel, mgr Robert Ciborowski
Gabriela Rupikowska - nauczycie, mgr Robert Ciborowski
Aleksandra Kurbiel - nauczyciel, mgr Jerzy Skoczylas
Mikołaj Radziszewski - nauczyciel, mgr Alicja Góra
Jakub Rydygier - nauczyciel, mgr Robert Ciborowski

II miejsce

Emilia Daszkiewicz - nauczyciel, mgr Rafał Daszkiewicz
Kornelia Pulchny - nauczyciel, mgr Agnieszka Reiner

III miejsce:
Aniela Pilis - nauczyciel, mgr Kinga Bocheńska-Szostak

 

12.2017 - Konkurs Literacki na napisanie nowej legendy wawelskiej - Kraków
Joachim Okarmus - II miejsce, nauczyciel mgr Izabela Chodorowicz
Mateusz Gramza - wyróżnienie, nauczyciel mgr Izabela Chodorowicz

 

18.12.2017 - Konkurs Krakowska Matematyka - Kraków
Maciej Dąbrowa, nauczyciel mgr Joanna Zagórska
Wojciech Klag, Mikołaj Radziszewski, Hanna Siudak, nauczyciel mgr Janina Pieczątkowska
Zofia Kacprzak, Jan Trościanka, Paweł Włodarczyk, nauczyciel mgr Monika Tchórzewska

uczniowie zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego

 

15.12.2017 -  Małopolski Konkurs Matematyczny - Kraków
Jonasz Kluza, Krzysztof Kowalik, Kajetan Trześniewski, Maria Srokol, Jan Sułkowki, nauczyciel mgr Joanna Zagórska
Olga Duchnik, Paweł Włodarczyk, nauczyciel mgr Monika Tchórzewska

uczniowie zakwalifikowali się do etapu rejonowego

 

13.12. 2017r. - V Małopolski Konkurs Kolęd, Patorałek i Pieśni Zimowych - Nowy Targ
Zuzanna Szlachetka - I miejsce

 

8 - 9.12. 2017r. - VI Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. Piotra Janowskiego - Grudziądz
Emilia Daszkiewicz - wyróżnienie, nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz

 

2.12. 2017r. - IV Ogólnopolski Konkurs Fletowy - Gdów
Zofia Pazdro - wyróżnienie w grupie III, nauczyciel mgr Ewa Tupik

 

2.12. 2017r. - X Konkurs Pianistyczny im. Ireny Rolanowskiej - Kraków
Mateusz Półtorak - wyróżnienie, nauczyciel mgr Jadwiga Wyroba

 

30.11. 2017r. - VI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Witolda Lutosławskiego - Zambrów
Jonasz Kluza - I miejsce w grupie III, nauczyciel mgr Maria Wyroba

 

23-26.11. 2017r. - XXV Międzynarodowy Festiwal Chopinowski na Mazowszu - Sochaczew
Joachim Okarmus - laureat konkursu, nauczyciel mgr Bartłomiej Mełges

 

24-25.11.2017r. - IX Ogólnopolski Festiwal Perkusyjny im. Bernarda Lewańskiego - Toruń
Jakub Olma - I miejsce, nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Wojciech Klag - III miejsce, nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Maciej  Dąbrowa - wyróżnienie, nauczyciel mgr Włodzimierz Pabian

 

10-19.11.2017r. - II Małopolski Festiwal Saksofonowy - Łososina Dolna
Franciszek Dwojak - wyróżnienie II stopnia, nauczyciel mgr Krzysztof Włodarczyk
Paweł Włodarczyk - wyróżnienie II stopnia, nauczyciel mgr Krzysztof Włodarczyk

 

18. 11. 2017r. - II konkurs chóralny "Jesienne Śpiewanie w Starym Mieście" - Kraków 
Chór Kameralny Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej i st. im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie - I miejsce, dyr. Tomasz Półtorak

 

10. 11. 2017r. - Knkurs Pieśni Patriotycznej w ramach realizacji projektu "Eskadrylla Niepodległej" - Kraków
wyrożnienie dla zespołu z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej i st. im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie

 

11.2017r. - Ogólnopolska Olimpiady Mitologiczna Olimpus - Kraków
Pola Jasica, Hanna Siudak, Julia Piech, Nadia Bochenek, Gabriela Rupikowska - laureaci, nauczyciel mgr Izabela Chodorowicz
Jan Popiela - laureat, nauczyciel mgr Anna Wołosiuk
Konstancja Bazan, nauczyciel mgr Agata Stankiewicz

 

11.2017r. - Ogólnopolska Olimpiada Języka Polskiego Olimpus - Kraków
Maria Srokol -laureatka, nauczyciel mgr Kinga Michalec

 

29.09. - 27. 10 2017r. - VI Festiwal Anielski w Katolickiej Szkole Podstawowej im. Świętej Rodziny z Nazaretu 
Aleksandra Niszczota - I miejsce, nauczyciel mgr Kinga Michalec
Julia Korba - II miejsce, nauczyciel mgr Anna Wołosiuk

 

29.09. 2017r. - Nagroda Edukacyjna Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa
Kacper Król, nauczyciel mgr Natalia Kusiak
Mateusz Półtorak, nauczyciel mgr Jadwiga Wyroba

 

15. 09. 2017r. - "IMKA" Internet Music Competition
Kacper Król - I miejsce w kategorii piano, nauczyciel mgr Natalia Kusiak

 

15 - 17.09. 2017r. - Zawody o VI puchar im. Krystyny Mydlarz - Oświęcim
Martyna Grocholska - I miejsce w konkurencji solistek w klasie novice

 

1. 07. 2017r. - I Geneva International Music Competition - Szwajcaria
Kacper Król - II miejsce w kategorii B, nauczyciel mgr Natalia Kusiak
mgr Natalia Kusiak - dyplom honorowy

Remont i zakup 2015 - 2017r.

mkidn

Remont szkoły i zakup instrumentów w roku 2015-2017r. dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 Partnerzy: 

oknoplus MGDUR KFS KAMENY mgielda

enuty

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME