Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2016-2017

5 – 13.06.2017 r.  III Międzyszkolny Konkurs „Skawińskie Konkursy Muzyczne - Moja muzyka jest we mnie”, Skawina
Alanis Alvarez – I miejsce w etapie I,  tytuł "Osobowość Artystyczna" w II etapie - nauczyciel mgr Paweł Wójtowicz
Hanna Magiera - III miejsce - nauczyciel mgr Paweł Wójtowicz
Zuzanna Sitek – wyróżnienie - nauczyciel mgr Roman Buszka
Maria Baścik – wyróżnienie I stopnia – nauczyciel mgr Maria Kostka
Emilia Włodarczyk – wyróżnienie II stopnia – nauczyciel mgr Danuta Gruza
Jan Sułkowski – wyróżnienie II stopnia – nauczyciel mgr Irena Wójtowicz
Aleksanrda Kucharczyk - wyróżnienie II stopnia - nauczyciel Irena Żurek

 

 

10.06.2017r. - XXI Wojewódzki Przegląd Gitarowy - Kraków
Radosław Mazer - wyróżnienie

8.06.2017r. - Centrum Edukacji Szkolnej - Warszawa
Joachim Okarmus - Wyróżnienie za zajęcie 15 miejsca w ogólnopolskim konkursie Albus 2017 z przyrody

 

7.06.2017r. - 38. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca - Konin
Zuzanna Szlachetka - Nominacja do występu w finale, nauczyciel dr Anna Dzioba

 

31.05. - 3. 06. 2017r. - I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. M. Sikorskiej - Wojtacha "Czerwcowe dźwiękobranie" - Wieliczka
Jonasz Kluza - I miejsce, nauczyciel mgr Maria Wyroba
Krystian Dara - Gr I wyróżnienie, nauczyciel mgr Małgorzata Szumiec
 

29.05. - 3. 06. 2017r. - VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy "Mistrz Literatury Dziecięcej Oskar Rieding" - Warszawa
Zuzanna Sitek - III nagroda w I grupie, nauczyciel mgr Roman Buszek, akompaniament mgr Barbara Rączka

Mateusz Kępka - wyróznienie, nauczyciel mgr Dariusz Lauterbach, akompaniament mgr Beata Mach - Fundament

 

20.05.2017r. - IX Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy "Młody Polski Wiolonczelista" - Bochnia
Anna Dyyak - wyróżnienie w I grupie wiekowej, nauczyciel mgr Krzysztof Wójtowicz

 

19 - 26.05.2017r. - VII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. M. Moszkowskiego "Per aspera ad astra" - Kielce
Jonasz Kluza - wyróżnienie II stopnia w grupie I, nauczyciel mgr Maria Wyroba

 

19.05.2017r. - I Międzynarodowy III Ogólnopolski Konkurs Literacki ,,Hubal" - Kraków
Sabina Jaskot - III miejsce, nauczyciel mgr Izabela Chodorowicz

 

19.05.2017r. - Ogólnopolski Konkurs „Ocalić od zapomnienia pamięć o niezłomnych pilotach por. pil. Janinie Lewandowskiej oraz gen. bryg. pil. Stanisławie Skalskim” - Kraków
Antonina Chodorowicz - laureatka, nauczyciel mgr Izabela Chodorowicz

 

17.05.2017r. - XVIII Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy "Janko Muzykant" - Sochaczew
Zuzanna Sitek - II miejsce w gr. A, nauczyciel mgr Roman Buszek, akompaniament mgr Barbara Rączka

 

17.05.2017r. - III Konkurs Młodych Talentów w Czerwionce - Leszczyny
Alanis Alvarez - I miejsce w gr. C - nauczyciel mgr Paweł Wójtowicz
Zuzanna Wójtowicz - III miejsce w gr. C - nauczyciel mgr Irena Wójtowicz
Aniela Pilis - III miejsce w gr. B - nauczyciel mgr Maria Łyżwa -  Kostka

 

12-13.05.2017r. - I Ogólnopolski Konkurs Muzyczny pamięci Mieczysława Karłowicza - Kraków-Niepołomice
Alicja Karcz - wyróżnienie I st. gr. I, nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Natalia Kokoszka - wyróżnienie II st. gr. I, nauczyciel mgr Małgorzata Szumiec
Krystian Dara - III miejsce w III gr., nauczyciel mgr Małgorzata Szumiec
Kacper Król - wyróżnienie I st. w IV gr., nauczyciel mgr Natlia Kusiak

 

12.05.2017r. - Skawińskie Konkursy Muzyczne - Skawina
Iwo Maciej Dulian - wyróżnienie, nauczyciel mgr Marek Olma

 

10.05.2017r. - I Międzyszkolny Konkurs Zespołów Instrumentów Dętych Drewnianych - Miechów 
Michał Gajownik, Tymon Woźniak - II miejsce grupa młodsza, nauczyciel mgr Antoni Majerski
Michał Gajownik, Tymon Woźniak, Kinga Stós, Karolina Stochalska - wyróżnienie grupa młodsza, nauczyciel mgr Antoni Majerski, mgr Ewa Tupik, mgr Agnieszka Cywińska - Olma
Michał Gajownik - dyplom dla najmłodszego uczestnika

 

9-10.05.2017r. - II Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny - Domosławice
Natalia Kokoszka - III miejsce w grupie A, nauczyciel mgr Małgorzata Szumiec

Dyplomy uznania za szczególne osiągnięcia przyznany przez Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego
Julia Bednarska, Bruno Bert, Feliks Bobrzyński, Bruno Ćwik, Emilia Daszkiewicz, Róża Dudek, Anna Dyyak, Mikołaj Hamerski, Mateusz Kępka, Mateusz Kliczewski, Jonasz Kluza, Kacper Król, Zofia Matoga, Joachim Okarmus, Jakub Olma, Anna Olszewska, Zofia Pazdro, Maria Pazdro, Mateusz Półtorak, MIkołaj Radziszewski, Antoni Sobaniec, Jakub Staszel, Halina Treit, Magdalena Trojanowska, Jan Walczak, Emilia Włodarczyk, Paweł Włodarczyk, Maciej Wójtowicz, Zuzanna Wójtowicz, Maciej Zagajski

 

8.05.2017r. - I Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia
Maria Srokol, Kajetan Trześniewski - laureaci, nauczyciel mgr Joanna Zagórska
Paweł Włodarczyk - laureat, nauczyciel mgr Monika Tchórzewska
Igor Pabis, Maja Kieliszczyk - wyróżnienie, nauczyciel mgr Janina Pieczątkowska
Krzysztof Kowalik, Jonasz Kluza - wyróżnienie, nauczyciel mgr Joanna Zagórska

 

6.05.2017r. - Program “Petersburski Music Show” - TVP ABC
Zuzanna Szlachetka - występ na Scenie Talentów (odc. 61), nauczyciel dr Anna Dzioba

 

30.04.- 03.05.2017r. - Międzynarodowy Konkurs "Musica insieme" - Włochy
Jonasz Kluza - I miejsce w grupie C, nauczyciel mgr Maria Wyroba

 

29. 04. 2017r. - Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy "Talenty Skrzypcowe" - Poznań
Emilia Daszkiewicz - I miejsce oraz nagroda specjalna za najlepsze wykonanie utworu dowolnego - nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz

 

27-29.04.2017r. – I Ogólnopolski Konkurs Młodego Skrzypka „Archetti” w Jaworznie
Alanis Alvarez – II miejsce w gr. I (I miejsca nie przyznano) - nauczyciel mgr Paweł Wójtowicz

 

27 - 29. 04. 2017 - Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy - Ostrava
Halina Treit - I miejsce kategoria II - nauczyciel mgr Oleg Dyyak

 

27 - 28.04.2017r. - III Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny Młodzi Mistrzowie Perkusji – Brodnica
Maciej Wójtowicz – II miejsce
Julian Ziętkiewicz – II miejsce
Róża Dudek, Wojciech Klag, Julian Ziętkiewicz – II miejsce - nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Róża Dudek – III miejsce 
Kamil Baś, Bruno Bert, Jakub Olma, Maciej Wojtowicz - III miejsce - nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Wojciech Klag – wyróżnienie

 

27.04.2017r. - 27 Concorso Internazionale per Giovani Musicisti "Citta' di Barletta" – Barletta
Kacper Król – II miejsce kategoria c - nauczyciel mgr Natalia Kusiak

 

27.04.2017r. - Małopolski Konkurs Prac Matematycznych Szkół Podstawowych – Olkusz
Krzysztof Kowalik, Kajetan Trześniewski – III nagroda - nauczyciel mgr Joanna Zagórska

 

26.04.2017r. - VII Olkuski Festiwal Skrzypcowy "Mały Wiolinista"– Olkusz
Emilia Daszkiewicz – I miejsce - nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz
Marta Fundament – II miejsce - nauczyciel mgr Paweł Wójtowicz
Antoni Grochot – III miejsce - nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz
Hanna Magiera – III miejsce gr. I oraz wyróżnienie za najlepsze wykonanie utworu ze zbioru "Ładnie gram" E. Iwan - nauczyciel mgr Paweł Wójtowicz
Zuzanna Sitek - wyróżnienie gr. I - nauczyciel mgr Roman Buszek
Gabriela Majchrzak - wyróżnienie gr. III - nauczyciel dr Wiesław Grzegorski
Sebastian Bazela – wyróżnienie  – nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz
mgr Beata Mach - Fundament - dyplom za wyróżniający akompaniament

 

25.04.2017r. - Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Pangea – Warszawa
Paweł Włodarczyk – 14 miejsce w Polsce -  nauczyciel mgr Monika Tchórzewska

 

24-25.04.2017r. Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I i II st. - Mistrz Klawiatury - Warszawa
Jonasz Kluza - II miejsce grupa III - nauczyciel mgr Maria Wyroba
Igor Pabis - wyróżnienie grupa III - nauczyciel mgr Bożena Dobrowolska

 

24.04.2017r. - etap wojewódzki konkursu Krakowska Matematyka - Kraków
Paweł Włodarczyk - laureat - nauczyciel mgr Monika Tchórzewska
Hanna Siudak, Krzysztof Kowalik, Maria Srokol - laureaci - nauczyciel mgr Joanna Zagórska

Reprezentacja uczniów naszej Szkoły zajęła I miejsce wśród startujących szkół województwa małopolskiego

 

22 - 23. 04.2017r. - III Ogólnopolski "Miniatura Wiolonczelowa"– Warszawa
Mikołaj Radziszewski - II nagroda - nauczyciel mgr Alicja Góra
Anna Dyyak – II nagroda - nauczyciel mgr Krzysztof Wójtowicz
Aniela Bolek – III nagroda - nauczyciel mgr Krzysztof Wójtowicz
Julia Bednarska – III nagroda - nauczyciel mgr Krzysztof Wójtowicz

 

20.04.2017r. - Konkurs Miniatur 2017 - Kraków 
Halina Treit – I miejsce gr II - nauczyciel mgr Oleg Dyyak

Paweł Włodarczyk - I miejsce gr III
Zofia Pazdro – II miejsce gr II 
Mikołaj Hamerski – III miejsce gr I - nauczyciel mgr Oleg Dyyak

 

10-11.04.2017r. - VII Makroregionalny Konkurs Pianistyczny "Wiosenne spotkania muzyczne: - Kolbuszowa
Krystian Dara - III miejsce (kl. IV) - nauczyciel mgr Małgorzata Szumiec
Dymitr Szostak - wyróżnienie II st. (kl. II) - nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska

 

8-9.04.2017r. - I Małopolski Konkurs Skrzypcowy - Kalwaria Zebrzydowska
Alanis Alvarez - II miejsce w grupie III (I miejsca nie przyznano) - nauczyciel mgr Paweł Wójtowicz
Hanna Magiera - wyróżnienie w grupie I - nauczyciel mgr Paweł Wójtowicz

 
8.04.2017r. - I Małopolski Konkurs Pianistyczny „Wyobraźnią sięgnij gwiazd”– Krzeszowice
Sebastian Przybylski – I miejsce gr. A - nauczyciel mgr Bartłomiej Mełges
Maria Berdychowska – wyróżnienie gr. A - nauczyciel mgr Barbara Edelmüller
Zuzanna Kozłowska – wyróżnienie gr. A– nauczyciel mgr Ewa Jarguz
Mateusz Kliczewski – II miejsce gr. B /pierwszego nie przyznano/-nauczyciel mgr Maria Hyla
Justyna Kozłowska – III miejsce gr. B  – nauczyciel mgr Ewa Jarguz
Emilia Włodarczyk – wyróżnienie gr. B  – nauczyciel mgr Danuta Gruza
Joachim Okarmus – wyróżnienie gr. B – nauczyciel mgr Bartłomiej Mełges

 

7.04.2017r. - VI Małopolski Konkurs Zespołów Kmeralnych– Gdów

Tymon Woźniak - klarnet, Michał Gajownik - klarnet, Sebastian Przybylski - fortepian - II miejsce - przygotowanie mgr Antoni Majerski, mgr Bartłomiej Mełges

Karolina Stochalska - flet, Kinga Stós - flet, Tymon Woźniak - klarnet, Michał Gajownik - klarnet - III miejsce - przygotowanie mgr Agnieszka Cywińska - Olma, mgr Ewa Tupik, mgr Antoni Majerski

 

6 - 7. 04. 2017 - I Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych - Błażowa

Zofia Pazdro - wyróżnienie - nauczyciel mgr Ewa Tupik

 

5-8.04.2017r.- XIII Ogólnopolskie Forum Instrumentalistów im. Karola i Antoniego Szafranków – Rybnik
Emilia Daszkiewicz – III miejsce ex aequo - kategoria: skrzypce, gr. I – nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz
Mateusz Kępka – III miejsce ex aequo - kategoria: skrzypce, gr. I  – nauczyciel mgr Dariusz Lauterbach
Jonasz Kluza – II miejsce – kategoria: fortepian, gr. II – nauczyciel mgr Maria Wyroba
Duet fortepianowy: Jonasz Kluza, Mateusz Półtorak – I miejsce – gr.: szkoły muzyczne I stopnia -
nauczyciel – mgr Maria Wyroba, mgr Jadwiga Wyroba

 

6.04.2017r. - Konkurs "Cudowny Świat Baśni"– Kraków
Antonina Weremiuk – wyróżnienie - nauczyciel mgr Izabela Chodorowicz

 

6.04.2017r. IV Olkuski Konkurs Perkusyjny - Olkusz
Iwo Dulian - wyróżnienie -  nauczyciel mgr Marek Olma

 

04.2017r.- II Ogólnopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych - Wadowice
Aniela Biesiadecka – III miejsce – nauczyciel mgr Konrad Mika
mgr Konrad Mika - dyplom za szczególne osiągnięcia pedagogiczne

 

30.03.2017r. Szkolny Konkurs Pianistyczny 2017
Klasa III
Sebastian Przybylski - I miejsce nauczyciel mgr Bartłomiej Mełges
Maria Berdychowska - II miejsce ex aequo  nauczyciel mgr Barbara Edelmuller
Zuzanna Kozłowska - II miejsce ex aequo  nauczyciel mgr Ewa Jarguz
Ida Stepan - III miesce - nauczyciel mgr Natalia Kusiak
Laura Adamska - wyróżnienie nauczyciel mgr Ewa Jarguz
Weronika Jarecka - wyróżnienie nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Zofia Kacprzak - wyróżnienie nauczyciel mgr Małgorzata Szumiec
Stanisław Starowicz - wyróżnienie nauczyciel mgr Bożena Dobrowolska

Klasa IV
Mateusz Kliczewski - I miejsce nauczyciel mgr Maria Hyla
Krystian Dara - II miejsce nauczyciel mgr Małgorzata Szumiec
Hanna Kubacka - III miejsce ex aequo  nauczyciel mgr Natalia Kusiak
Joachim Okarmus - III miejsce ex aequo nauczyciel mgr Bartłomiej Mełges
Noemi Chuchacz - IV miejsce nauczyciel mgr Monika Bylica
Joanna Baradziej - wyróżnienie nauczyciel mgr Natalia Kusiak

Klasa V
I miejsce - nie przyznano
Emilia Włodarczyk - II miejsce nauczyciel mgr Danuta Gruza
Diana Borowska - III miesce ex aequo nauczyciel mgr Barbara Edelmuller
Katarzyna Libiszewska - III miejsce ex aequo nauczyciel mgr Natalia Kusiak
Justyna Kozłowska - wyróżnienie nauczyciel mgr Ewa Jarguz
Karol Skowron - wyróżnienie nauczyciel mgr Ewa Jarguz

 

30.03.2017r. II Małopolski Konkurs Zespołów Gitarowych -  Krzeszowice
Mateusz Śmietana, Emilia Koczberska - wyróżnienie

 

30.03.2017r. XI Międzynarodowy Konkurs Interpretacji Muzycznej - Krasiczyn - Przemyśl
Jakub Olma - III miejsce - nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Maciej Wójtowicz - wyróżnienie - nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Bruno Bert - VI miejsce - nauczyciel mgr Leon Olejniczak

 

23-25.03.2017r. VI Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych "Grajmy razem" - Zamość
Jonasz Kluza, Mateusz Półtorak - I miejsce w grupie II oraz nagroda specjalna
 - przygotowanie mgr Maria Wyroba, mgr Jadwiga Wyroba
Alicja Karcz, Katarzyna Radwańska - wyróżnienie I stopnia w grupie I - przygotowanie mgr Danuta Zielińska

 

22.03.2017r. II Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny dla Szkół Muzycznych I stopnia - Kraków ASM I st.
Natalia Kokoszka - wyróżnienie w grupie I - nauczyciel mgr Małgorzata Szumiec
Gabirela Podsiadło - wyróżnienie w grupie I - nauczyciel mgr Natalia Kusiak
Krystian Dara - II miejsce w II grupie - nauczyciel mgr Małgorzata Szumiec
Emilia Włodarczyk - wyróżnienie w grupie III - nauczyciel mgr Danuta Gruza
Kacper Król - III miejsce w grupie III - nauczyciel mgr Natalia Kusiak

 

16-17.03.2017r. V Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny - "Mały Pianista" - Myślenice
Natalia Kokoszka - wyróżnienie - nauczyciel mgr Małgorzata Szumiec
Dymitr Szostak - wyróżnienie - nauczyciel mgr Jola Tarnowska

 

16.03.2017r. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
Maria Szybka, Marta Tomaszewska - wynik bardzo dobry, nauczyciel mgr Izabela Przybylska
Aleksandra Kucharczyk - wyrożnienie, nauczyciel mgr Teresa Ochęduszka
Zofia Kacprzak, Kinga Stós, Maria Oleksy - wyróżnienie, nauczyciel mgr Małgorzata Kordek
Wojciech Klag - wyróznienie, nauczyciel mgr Małgorzata Sobczak
Sebastian Zemowski, Maja Kieliszczyk - wyróżnienie, nauczyciel mgr Janina Pieczątkowska
Paweł Włodarczyk, Karol Peszek, Mateusz Półtorak - wyróżnienie, nauczyciel mgr Monika Tchórzewska
Hanna Siudak, Emilia Stadnicka, Jonasz Kluza, Maria Srokol i Kajetan Trześniewski - wyróżnienie, nauczyciel mgr Joanna Zagórska

15.03.2017r. Tamburi di canto - Dąbrowa Górnicza
Wojciech Klag - I miejsce w grupie I - uczeń mgr Leona Olejniczaka
Jakub Olma - I miejsce w grupie II - uczeń mgr Leona Olejniczaka
Igor De Lehenstein-Filip - wyróżnienie - uczeń mgr Marka Olmy 

 

10-11.03.2017r. IV Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych “Muzykowanie w Trzcianie” - Trzciana
trio w składzie: Anna Dyyak, Mikołaj Hamerski, Halina Treit - I miejsce w grupie 2 szkół muzycznych I stopnia - nauczyciel mgr O. Dyyak, mgr K. Wójtowicz

13.03.2017r. konkurs recytatorski "Poezja Kobiet" - Kraków
Jagna Piatkowska - wyróżnienie -  nauczyciel mgr Anna Lida

 

8.03.2017r. XVI Regionalny Konkurs Kształcenia słuchu dla uczniów Szkół Muzycznych I stopnia  - Kraków
Jonasz Kluza, Krzysztof Kowalik - wyróżnienie za bezbłedny zapis ćwiczenia rytmicznego -  nauczyciel mgr Marta Kubiszyn

 

8.03.2017r. Małopolskim Konkursie Pięknego Czytania - Kraków
Wiktoria Gołębiowska - wyróżnienie -  nauczyciel mgr Anna Lida

 

6.03.2017r. III Międzynarodowy Konkurs Zespołów Fortepianowych - Miechów
Pola Tokuoka, Kajetan Trześniewski - I miejsce w grupie II -  nauczyciel mgr Małgorzata Szumiec oraz mgr Barbara Edelmüller

 

2.03. 2017r. Centrum Edukacji Artystycznej - Kraków
Anna Dyyak - wyróżnienie - nauczyciel mgr Krzysztof Wójtowicz

22 - 24.02. 2017r. Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia - Kraków
Mateusz Kępka - wyróżnienie - nauczyciel mgr Dariusz Lauterbach
mgr Dariusz Lauterbach - wyróżnienie za przygotowanie ucznia
mgr Beata Mach - Fundament - wyróżnienie dla pianisty - akompaniatora

 

20-21.02.2017r. Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej - Akordeon - Bochnia
Halina Treit - wyróżnienie, nauczyciel mgr Oleg Dyyak
mgr Oleg Dyyak - wyróżnienie za przygotowanie ucznia

6.02.2017r. VIII Międzynarodowy Konkurs "Młody Wirtuoz" - Sanok
Krystian Dara - tytuł Srebrnego Wirtuoza - nauczyciel mgr Małgorzata Szumiec

 

27-28.01.2017r. I Ogólnopolski Festiwal Akordeonowy im. prof. Mirosława Niziurskiego - Kielce
Mikołaj Hamerski - I miejsce w kat. I - nauczyciel mgr Oleg Dyyak
Halina Treit - III miejsce w kat. II - nauczyciel mgr Oleg Dyyak
Trio: Halina Treit, Anna Dyyak, Mikołaj Hamerski - wyróżnienie w kat. VII - nauczyciel mgr Oleg Dyyak

 

26-27.01.2017r. XX Małopolski Konkurs Pianistyczny - Tuchów
Jonasz Kluza - II miejsce - nauczyciel mgr Maria Wyroba

 

20 - 22.01.2017r. - Ogólnopolski Konkurs Klas Skrzypiec i Wiolonczeli Szkół Muzycznych I stopnia "Młodzi na zamku" - Sucha Bezkidzka
Hanna Magiera - specjalne wyróżnienie - nauczyciel mgr Paweł Wójtowicz

 

18.01.2017r. - Małopolski Konkurs Recetatorski Poezji K. I. Gałczyńskiego "Siódme niebo"
Mateusz Bulinski - wyróżnienie - nauczyciel mgr Anna Lida

 

13 - 15.01.2017r. - II Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny - Trzciana
Krystian Dara - III miejsce w grupie 4 stopnia I - nauczyciel mgr Małgorzata Szumiec
Jonas Kluza - I miejsce - nauczyciel mgr Maria Wyroba
Kajetan Trześniewski - III miejsce - nauczyciel mgr Barbara Edelmuler
Natalia Kokoszka - III miejsce - nauczyciel mgr Małgorzata Szumiec
Kacper Król - wyróżnienie - nauczyciel mgr Natalia Kusiak
 

14.12.2016r. - Konkurs "Krakowska Matematyka" - Kraków

Do międzyszkolnego etapu konkursu "Krakowska Matematyka" zakwalifikowali się:
Paweł Włodarczyk z 4c, uczeń p. Moniki Tchórzewskiej
Hanna Siudak z 4b, Krzysztof Boryczko z 5b, Krzysztof Kowalik i Maria Srokol z 6b, uczniowie p. Joanny Zagórskiej

 

7 - 10.12.2016r. - Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej - Przemyśl
wyrożnienie w kategorii I - Mikołaj Hamerski - nauczyciel mgr Oleg Dyyak

5.12.2016r. - Poetyckie Jaskółki Fundacji Zawsze Warto - Kraków 
Nagrody - publikacja prac inspirowanych poezją krakowskich poetów w tomiku wierszy:

Joachim Okarmus, kl. IV b - opiekun mgr Monika Rutkowska-Urbańczyk - wiersz
Joanna Bardziej, kl. IV c opiekun mgr Izabela Chodorowicz - praca plastyczna
Stanisław Głowacki, kl. VI b opiekun mgr Anna Lida - praca plastyczna


3-4.12.2016r. - Festiwal Młodych Instrumentalistów i Kameralistów - Kraków
Instrumentalista młodszy: Natalia Tesarowicz kl. VI - wyróżnienie ucz. mgr Natalii Kusiak
Kameralista młodszy: Paweł i Emilia Włodarczyk kl. VI - wyróżnienie ucz. mgr Danuty Gruzy
(I, II, III miejsca nie przyznano)

 

2-3.12.2016r. - IX Konkurs Pianistyczny im. Ireny Rolanowskiej - Kraków 
II miejsce ex aequo gr. I - Matylda Jamioł kl. VI ucz. mgr Marii Wyroby
III miejsce ex aequo gr.I : Mateusz Kliczewski kl. IV ucz. mgr Marii Hyli,
Igor Pabis kl. VI ucz. mgr Bożeny Dobrowolskiej

 

25-26.11.2016r. - XIII Ogólnopolski Konkurs Kameralistyki Fortepianowej - Toruń

Jonasz Kluza, Mateusz Półtorak - I miejsce w gr. II (II miejsca nie przyznano),
przygotowanie: mgr Maria Wyroba, mgr Jadwiga Wyroba

 
18. 11. 2016r. - IV Małopolskie Dyktando Niepodległościowe "Po polsku o histrorii" - Kraków
Natalia Despert - wyróżnienie
 
15. 11. 2016r. - etap rejonowy Malopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Kraków
Maja Kieliszczyk, Milo Gauger - nauczyciel mgr Kamil Zakrzewski

 

14. 11. 2016r. - etap rejonowy Malopolskiego Konkursu Matematycznego - Kraków
Jonasz Kluza, Maria Srokol, Krzysztof Kowalik, Jonasz Kluza - nauczyciel mgr Joanna Zagórska
Igor Pabis - nauczyciel mgr Janina Pieczątkowska
Paweł Włodarczyk - nauczyciel mgr Monika Tchórzewska

 

Do Wakacji

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Remont i zakup 2015 - 2017r.

mkidn

Remont szkoły i zakup instrumentów w roku 2015-2017r. dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 Partnerzy: 

oknoplus MGDUR KFS KAMENY mgielda

enuty

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME