Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2015-2016

19.06.2016r. - XIV Concorso Internazionale di Esecuzione Musicale "Premio Citta'di Padova" - Padwa
Zofia Pazdro - I miejsce w kategorii A - nauczyciel mgr Ewa Tupik
Kacper Król - III miejsce w kategorii B - nauczyciel mgr Natalia Kusiak
Maria Pazdro - IV miejsce w kategorii B - nauczyciel mgr Natalia Kusiak

19.06.2016r. - I Międzynarodowy Konkurs Interpretacji Muzycznych - Michałowice
Maciej Zagajski - I miejsce - nauczyciel mgr Oleg Dyyak
Maciej Wójtowicz - II miejsce
Bruno Bert - III miejsce
Kamil Baś - wyróżnienie

9 - 19.06.2016r. - XIX Edizione Concorsi Internazionali di Musica della Val Tidone
Kacper Król - II miejsce w kategorii B - nauczyciel mgr Natalia Kusiak

7.06.2016r. - III Skawiński Konkurs Muzyczny - Moja muzyka jest we mnie - Skawina
Bruno Ćwik - I miejsce w grupie IV - nauczyciel mgr Krzysztof Włodarczyk
Mikołaj Hamerski - I nagroda w grupie I- nauczyciel mgr Oleg Dyyak
Halina Treit - II nagroda w grupie II - nauczyciel mgr Oleg Dyyak
Aniela Biesiadecka - wyróżnienie I stopnia w gr. I - nauczyciel mgr Konrad Mika
Maciej Zagajski - II nagroda w grupie IV - nauczyciel mgr Oleg Dyyak
Mateusz Buliński - III nagroda w grupie III- nauczyciel mgr Oleg Dyyak
Angelica Mura - wyróżnienie III stopnia w gr. II - nauczyciel mgr Maria Dudzińska
Tymon Woźniak - wyróżnienie III stopnia w gr. II - nauczyciel mgr Antoni Majerski

3.06.2016r. III Ogólnopolski Konkurs im. Moniki Sikorskiej - Wojtacha - Wieliczka
Joachim Okarmus - nauczyciel Bartłomiej Mełges - III miejsce
Mateusz Kliczewski - nauczyciel mgr Maria Hyla - wyróżnienie
Zuzanna Kozłowska - nauczyciel mgr Ewa Jarguz - wyróżnienie
Krystian Dara - nauczyciel mgr Małgorzata Szumiec - wyróżnienie
Magdalena Trojanowska - nauczyciel mgr Danuta Zielińska - III miejsce

28.05.2016r. Europejski Integracyjny Festiwal Piosenki Dziecięcej - Sosnowiec
Zuzanna Szlachetka - 1 miejsce

24.05.2016r. I Ogólnopolski Konkurs Klarnetowo-Saksofonowy "Klakson" - Świątniki Górne
Bruno Ćwik - II miejsce w II grupie (I nie przyznano) - nauczyciel mgr Krzysztof Włodarczyk

23.05.2016r. XIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski dla Najmłodszych "Entliczek 2016" - Kraków
Emilia Koczberska - laureatka w kategorii 6 - 8 lat

21 - 22.05.2016r. - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w skokach na ścieżce Zielona Góra
Zuzanna Bosak - I miejsce

21-22.05.2016r. VII Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów
Sebastian Przybylski - III nagroda w II gr., nauczyciel mgr Bartłomiej Mełges
Joachim Okarmus - wyróżnienie w gr. II, nauczyciel mgr Bartłomiej Mełges
Mateusz Kliczewski - wyróżnienie w gr. II, nauczyciel mgr Maria Hyla
Stanisław Starowicz - wyróżnienie w gr. I, nauczyciel mgr Bożena Dobrowolska

21-22.05.2016r. XVI Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych - Jelenia Góra
Magdalena Trojanowska i Zofia Matoga - II miejsce w III gr., przygotowanie mgr Danuta Zielińska
Katarzyna Radwańska i Alicja Karcz - wyróżnienie w I gr., przygotowanie mgr Danuta Zielińska

20.05.2016r. II Konkurs Instrumentów Dętych Akordeonu i Perkusji - Trzciana
Jakub Olma - Grand Prix Konkursu, nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Jakub Olma - I miejsce w II grupie, nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Feliks Bobrzyński - II miejsce w grupie II, nauczyciel mgr Marek Olma

19.05.2016r. - Turniej Historyczny "Cechy dawnego Krakowa IV - VIII w" - Kraków
Natalia Despet, Antonina Kaźmierczak, Franciszek Ostrowski - I nagroda - opiekun mgr Anna Wołosiuk

18.05.2016r. - Myślenickie Konfrontacje Perkusyjne
Bruno Bert - I miejsce w gr. II - nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Jakub Olma - II miejsce w gr. II - nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Wojciech Klag - I miejsce w gr. I - nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Kamil Baś - wyróżnienie w gr. II - nauczyciel mgr Leon Olejniczak

15.05.2016r. Międzynarodowe Zawody Akrobatyczne "Pod Wawelem" - Kraków
Zuzanna Bosak zajęła pierwsze miejsce

14.05.2016r. Talent Małopolski 2016 - Dobczyce|
Zuzanna Szlachetka - nagroda główna

13.05.2016r VII Międzynarodowy Konkurs im. Janiny Garści - Stalowa Wola
Marianna Pazhik - I miejsce - nauczyciel mgr Sylwia Morasiewicz-Michna

13.05.2016r - II Konkurs Młodych Talentów - Czerwionka - Leszczyny
Zuzanna Wójtowicz - I miejsce - nauczyciel mgr Irena Wójtowicz
Alanis Alvarez - II miejsce - nauczyciel mgr Paweł Wójtowicz
Michał Kuźnia - IV miejsce

13.05.2016r. - Legnicki Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I stopnia
Jonasz Kluza - I miejsce w gr. I - uczeń mgr Marii Wyroby
Mateusz Półtorak - II miejsce w gr. II - uczeń mgr Jadwigi Wyroby
Duety fortepianowe:
Jonasz Kluza i Mateusz Półtorak - I miejsce, przygotowanie mgr Maria Wyroba i mgr Jadwiga Wyroba
Magdalena Trojanowska i Zofia Matoga - wyróżnienie, przygotowanie mgr Danuta Zielińska

13.05.2016r. - XXIII Przegląd Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I st., Krynica Zdrój
Antoni Świętanowski - wyróżnienie w gr. I - uczeń mgr Danuty Gruzy
Pola Tokuoka - wyróżnienie w gr. III - uczennica mgr Małgorzaty Szumiec

10.05.2016 - Konkurs Historyczny "Państwo Pierwszych Piastów" - Kraków
Marcin Połowniak - wyróżnienie - opiekun mgr Izabela Chodorowicz

10.05.2016 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur
Sebastian Przybylski - wynik bardzo dobry - uczeń p. Joanny Fiałkowskiej
Jan Korpusiński - uczeń p. Joanny Fiałkowskiej
Lena Bawoł, Stanisław Maj, Wojciech Klag - uczniowie p. Małgorzaty Sobczak
Maciej Dąbrowa, Stanisław Starowicz - uczniowie p. Anny Lasoń
Oskar Płatek, Emilia Stadnicka, Krzysztof Kowalik, Jonasz Kluza, Ada Szewc, Maria Kwaśniewska, Jakub Staszel, Grzegorz Niedojadło, Marta Karcz - wyróżnienie - uczniowie mgr Joanny Zagórskiej
Paweł Włodarczyk, Alicja Czerwińska, Dominik Kochan - wyróżnienie - uczniowie mgr Moniki Tchórzewskiej

5.05.2016r. - Skawińska Wiosna Perkusyjna 2016
Gr I
Julian Ziętkiewicz - miejsce II - nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Gr II
Róża Dudek - miejsce I - nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Wojciech Klag - miejsce I - nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Gr III
Bruno Bert - miejsce I - nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Jakub Olma - miejsce II - nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Maciej Wójtowicz - miejsce III - nauczyciel mgr Leon Olejniczak

9.05.2016r. - Festiwal Majowa Nutka - Częstochowa
Zuzanna Szlachetka - Srebrna Nutka

kwiecień 2016r. - Krakowski Program Wspierania Uzdolnionych Uczniów
Uczniowie wyróżnieni w ramach programu Wspierania Uzdolnionych Uczniów: Zuzanna Wójtowicz, Jakub Staszel, Jan Sułkowski, Maria Pazdrow, Yehuda Prokopowicz, Jonasz Kluza, Mateusz Półtorak, Mateusz Kliczewski, Emilia Włodarczyk, Paweł Włodarczyk, Kacper Król, Magdalena Trojanowska, Bruno Ćwik, Róża Dudek, Wojciech Klag, Bruno Bert, Jakub Olma, Maciej Wójtowicz.

30.04.2016r. Międzynarodowy konkurs "Talents for Europe" - Dolny Kubin - Słowacja
Marianna Pazhik - 4 miejsce - nauczyciel mgr Sylwia Morasiewicz-Michna
Emilia Daszkiewicz - 5 miejsce - nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz
Jakub Staszel - wyróżnienie - nauczyciel mgr Maria Kostka

29.04.2016r. - VI Olkuski Festiwal Skrzypcowy "Mały Wiolinista" - Olkusz
Maria Baścik - I miejsce w II grupie, nauczyciel mgr Maria Kostka
Mateusz Kępka - II miejsce w III grupie - naucczyciel mgr Dariusz Lauterbach

28.04.2016r. Konkurs Logicznego Myślenia - Kraków
Dominik Kochan - laureat - uczeń mgr Moniki Tchórzewskiej
Maria Kwaśniewska - laureat - uczeń mgr Joanny Zagórskiej
Marta Karcz, Teresa Szklarczyk, Maria Srokol - wyróżnienie - uczniowie mgr Joanny Zagórskiej
Karol Peszek - wyróżnienie - uczeń mgr Moniki Tchórzewskiej

27 - 29.04.2016r. XIII Małopolski Konkurs Młodych Skrzypków, Wiolonczelistów i Gitarzystów - Limanowa
Julia Bednarska - III nagroda, nauczyciel - mgr Krzysztof Wójtowicz

23 - 24.04.2016r. II Ogólnopolski Konkurs "Miniatura Wiolonczelowa" im. Leona Szymłowskiego, Warszawa
Mikołaj Radziszewski - I nagroda, nauczyciel mgr Alicja Góra
Julia Bednarska - I nagroda, nauczyciel mgr Krzysztof Wójtowicz
Anna Dyyak - III nagroda, nauczyciel mgr Krzysztof Wójtowicz
Aleksandra Olszewska - III nagroda, nauczyciel mgr Alicja Góra

22.04.2016r. - Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Majki Jeżowskiej - Radom
Zuzanna Szlachetka - II miejsce

22.04.2016r. V Małopolski Konkurs Zespołów Kameralnych Gdów
III miejsce w grupie II B - trio w składzie:
Sandra Siudak - flet
Jan Buff - gitara
Jan Pabian - perkusja
Opiekunowie: mgr Agnieszka Cywińska-Olma, mgr Robert Ciboroski, mgr Włodzimierz Pabian
III miejsce w grupie I C - kwartet w składzie:
Michał Gajownik - klarnet
Tymon Woźniak - klarnet
Wiktoria Świdecka - flet
Karolina Stochalska - flet
Opiekunowie: mgr Agnieszka Cywińska-Olma, mgr Antoni Majerski
III miejsce w grupie I B - trio w składzie:
Tymon Woźniak - klarnet
Kinga Stós - flet
Sebastian Przybylski - fortepian
Opiekunowie: mgr Ewa Tupik, mgr Antoni Majerski, mgr Bartłomiej Mełges

22.04.2016r. Małopolski Konkurs "Drzewo Recenzji 2016 - Warto czy nie warto przeczytać?" - Kraków
Anna Kieliszczyk - nagroda - nauczyciel mgr Anna Wołosiuk

20 - 23.04.2016r. I Międzynarodowy Konkurs Zespołów Instrumentalnych i Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia, Tymbark
trio: Halina Treit, Anna Dyyak, Mikołaj Hamerski - III miejsce, nauczyciel mgr Oleg Dyyak

18-19.04.2016r. - VI Makroregionalny Konkurs Pianistyczny „Wiosenne Spotkania Muzyczne” Kolbuszowa
Kacper Król – II miejsce w klasach V, nauczyciel mgr Natalia Kusiak,
Maria Pazdro – wyróżnienie w klasach VI, nauczyciel mgr Natalia Kusiak,
Zuzanna Kozłowska – wyróżnienie I st. w klasach II, nauczyciel mgr Ewa Jarguz
Justyna Kozłowska – wyróżnienie I st. w klasach IV, nauczyciel mgr Ewa Jarguz
Krystian Dara – wyróżnienie II st. w klasach III, nauczyciel mgr Małgorzata Szumiec
Antonin Świętanowski – wyróżnienie II st. w klasach II, nauczyciel mgr Danuta Gruza

18.04.2016r. - XXXIV Konkurs Młodych Pianistów „Nad Kamienną 2016” – Skarżysko Kamienna
Mateusz Półtorak – wyróżnienie w grupie II, uczeń mgr Jadwigi Wyroby

16 - 20.04.2016r. - I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny "Merci Maestro" - Bruksela
Jonasz Kluza - II miejsce - nauczyciel mgr Maria Wyroba

16.04.2016r. - III Ogólnopolski Konkurs Fletowy - Gdów
Zofia Pazdro otrzymała wyróżnienie w I grupie - nauczyciel mgr Ewa Tupik

15-17.04.2016r. - IV Ogólnopolski Festiwal Skrzypcowy – Kielce
Alanis Alvarez – wyróżnienie grupa III, nauczyciel mgr Paweł Wójtowicz
Emilia Daszkiewicz – wyróżnienie grupa I, nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz

14-16.04.2016r. - V Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy Motion Music Festival - Czasław - Wieliczka
Mikołaj Hamerski - I miejsce w kat I, nauczyciel mgr Oleg Dyyak

14-15.04.2016r. - V Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy - Ostrawa
Mikołaj Hamerski - I nagroda w kat I, nauczyciel mgr Oleg Dyyak
Halina Treit, Mateusz Buliński - wyróżnienie w kat II, nauczyciel mgr Oleg Dyya
Maciej Zagajski - wyróżnienie w kat III, nauczyciel mgr Oleg Dyyak

13-16.04.2016r. XII Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów im. Karola i Antoniego Szafranków – Rybnik
Jakub Staszel – I miejsce i nagroda za najlepsze wykonanie utworu polskiego kompozytora, nauczyciel mgr Maria Kostka

12.04.2016r. III Olkuski Konkurs Perkusyjny "Młody Perkusista" - Olkusz
Julian Ziętkiewicz - wyróżnienie w grupie I - nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Róża Dudek - I miejsce w II grupie - nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Wojciech Klag - wyróżnienie w II grupie - nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Feliks Bobrzyński - II miejsce w grupie II - nauczyciel mgr Marek Olma
Jakub Olma - III miejsce w II grupie - nauczyciel mgr Leon Olejniczak

7-9.04.2016r. - Międzynarodowy Konkurs Interpretacji Muzycznej - Krasiczyn - Przemyśl
Antoni Sobaniec - II miejsce - nauczyciel mgr Marek Olma

3.04.2016r. - 8 Concorso Internazionale "Giovani Musicisti" Citta - Treviso
Julia Bednarska - II nagroda, kat. e, sekcja 2, nauczyciel mgr Krzysztof Wójtowicz
Jan Walczak - I nagroda, kat. c, sekcja 2
Zuzanna Wójtowicz - II miejsce, kat. b, sekcja 2, nauczyciel mgr Ireny Wójtowicz

marzec 2016r. - Konkurs Recytatorski Poezja Kobiet
Alanis Alvarez – IV miejsce, opiekun mgr Anna Lida

30.03-2.04.2016r. - Międzynarodowy Konkurs Marimbowy - Bamberg/Niemcy
Antoni Sobaniec - II miejsce - nauczyciel mgr Marek Olma

31.03.2016r. -  I Małopolski Konkurs Zespołów Gitarowych - Krzeszowice
oktet w składzie: Jan Buff, Daniel Kuznetsov, Karol Kluczkiewicz, Krzysztof Gniewek, Wojciech Żukowski, Krzysztof Boryczko, Iwona Lis i Aleksandra Gniewek zdobył wyróżnienie na: I Małopolskim Konkursie Zespołów Gitarowych - nauczyciel mgr Robert Ciborowski

20.03.2016r. XV Regionalny Konkurs Kształcenia Słuchu dla uczniów szkół muzycznych I stopnia - Kraków
Wiktoria Latos - III miejsce, uczennica mgr I. Tomery-Chmiel
Jakub Staszel - II wyróżnienie, uczeń mgr Renaty Stępień-Huptyś

18. 03. 2016 Małopolski Konkurs Matematyczny - Kraków
Maria Kwaśniewska - finalistka, uczennica mgr Joanny Zagórskiej

17-18.03.2016r. Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. S. Toytowicz - Jasło
Bruno Ćwik - wyróżnienie, uczeń mgr Krzysztofa Włodarczyka

17-18.03.2016r. - Konkursu Miniatura 2016r.
Grupa I
Stanisław Maj - puzon - I miejsce - nauczyciel mgr Bogdan Piznal
Tymon Woźniak - klarnet - II miejsce - nauczyciel mgr Antoni Majerski
Maria Knapik - flet - III miejsce - nauczyciel mgr Agnieszka Cywińska-Olma
Wyróżnienia:
Jakub Bednarski - saksofon - nauczyciel mgr Krzysztof Włodarczyk
Franciszek Dwojak - saksofon - nauczyciel mgr Krzysztof Włodarczyk
Angelica Mura - flet - nauczyciel mgr Maria Dudzińska
Zofia Czerwińska - flet - nauczyciel mgr Ewa Tupik
Grupa II
Sandra Siudak - I miejsce - flet - nauczyciel mgr Agnieszka Cywińska-Olma
Karolina Rejdych - II miejsce - flet - nauczyciel mgr Agnieszka Cywińska-Olma
III - nie przyznano
Wyróżnienie
Zofia Pazdro - flet - nauczyciel mgr Ewa Tupik
Grupa III
Michał Durowski - I miejsce - trąbka - nauczyciel mgr Paweł Durowski
Antonina Bachowska - II miejsce - flet - nauczyciel mgr Agnieszka Cywińska-Olma
Leo Stabbs - III miejsce - saksofon - nauczyciel - mgr Krzysztof Włodarczyk
Wyróżnienie
Igor Michalczyk - fagot - nauczyciel mgr Wojciech Krawiec
Akordeon i perkusja
Grupa I
Wojciech Klag - I miejsce - perkusja - nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Maciej Dąbrawa - II miejsce - perkusja - nauczyciel mgr Włodzimierz Pabian
Roch Chuchro - III miejsce - perkusja - nauczyciel mgr Włodzimierz Pabian
Grupa II
Jakub Olma - I miejsce - perkusja - nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Antoni Sobaniec - II miejsce - perkusja - nauczyciel mgr Marek Olma
Jan Pabian - III miejsce - perkusja - nauczyciel mgr Włodzimierz Pabian
Maciej Zagajewski - III miejsce - akordeon - nauczyciel mgr Oleg Dyyak
Wyróżnienia:
Maciej Wójtowica - perkusja - nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Feliks Bobrzyński - perkusja - nauczyciel mgr Marek Olma
Bruno Bert - perkusja - nauczyciel mgr Leon Olejniczak

16-17.03.2016r. - I Regionalny Konkurs Puzonistów, Tubistów i Eufonistów - Niwiska
Stanisław Maj - wyróżnienie nauczyciel mgr Bogdan Piznal

16.03.2016r. Małopolski Międzyszkolny konkurs Pięknego Czytania - Kraków
Teresa Szklarczyk została wicemistrzynią Pięknego Czytania.

15.03.2016r. Małopolski Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych - Kraków
Wiktoria Latos - laureatka - nauczyciel mgr Kamil Zakrzewski

9-12.03.2016r. VII Międzynarodowy Konkurs Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej "Srebrna Szybka" - Kraków
duet fortepianowy: Jonasz Kluza, Mateusz Półtorak - I miejsce ex equo gr. II kat. C /II miejsca nie przyznano/- przygotowanie: mgr Maria Wyroba, mgr Jadwiga Wyroba
Jakub Olma - I miejsce w II kat. B - uczeń mgr Leona Olejniczaka
Bruno Bert - II miejsce w II kat. B - uczeń mgr Leona Olejniczaka

7-11.03.2016r. Ogólnopolski Konkurs Miniatur Skrzypcowych - Warszawa
Jakub Staszel - II miejsce, uczeń mgr Marii Kostki
Zuzanna Wójtowicz - wyróżnienie, uczennica mgr Ireny Wójtowicz
Emilia Daszkiewicz - wyróżnienie, uczennica mgr Rafała Daszkiewicza

7-11.03.2016r. Ogólnopolskie Spotkania Skrzypcowe im. prof. Mirosława Ławrynowicza - Płock
Marianna Phazik - II miejsce, uczennica mgr Sylwii Morasiewicz-Michny

11.03.2016r. - Konkurs Krakowska Matematyka - Kraków
Karol Peszek - laureat - uczeń mgr Moniki Tchórzewskiej

10.03.2016r. - XV Ogólnopolskie Prezentacja Miniatur Skrzypcowych - Sieradz
Marianna Pazhik - I miejsce, uczennica mgr Sylwii Morasiewicz-Michny

10.03.2016r. - XII Regionalny Konkurs Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych
I. st. "Dziecięce Interpretacje Muzyczne" - Tarnobrzeg
Julia Urbaniak - III miejsce w gr. II uczennica mgr Jadwigi Wyroby

7.03.2016r. IX Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych Szkół Muzycznych I stopnia Regionu Krakowskiego - Nowy Targ
Michał Durowski - wyróżnienie, nauczyciel mgr Paweł Durowski

4.03.2016r. Małopolski Konkurs Pięknego Czytania - Kraków
Teresa Szklarczyk, tytuł wicemistrza w Małopolskim Konkursie Pięknego Czytania, opiekun mgr Monika Rutkowska-Urbańczyk

3.03.2016r. - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Pangea"
Paweł Włodarczyk - finalista - uczeń mgr Moniki Tchórzewskiej

02.2016r. Festiwal Piosenki Anglojęzycznej - Kraków
Zuzanna Szlachetka - II miejsce

26.02.2016r. Małopolski Konkurs Recytatorski Poezji K.I.Gałczyńskiego "Siódme Niebo" - Kraków
Mateusz Buliński - III nagroda w Małopolskim Konkursie Recytatorskim, opiekun Anna Lida

25.02.2016r. Krakowski Konkurs Recytatorski - Kraków
Zuzanna Garncarz - III miejsce w etapie rejonowym XIII Krakowskiego Konkursu Recytatorskiego (opiekun Monika Rutkowska-Urbańczyk)
Justyna Kozłowska - wyróżnienie w etapie rejonowym XIII Krakowskiego Konkursu Recytatorskiego (opiekun Anna Lida)

18-20.02.2016r. - XXI Ogólnopolski Turniej Pianistyczny im. Haliny Czerny - Stefańskiej - Żagań
Jonasz Kluza - wyróżnienie gr. II uczeń mgr Marii Wyroby

15.02.2016r. II Międzyszkolny Konkurs Zespołów Fortepianowych
Zuzanna Kozłowska i Maria Berdychowska - I miejsce - przygotowanie mgr Ewa Jarguz i mgr Barbara Edelmüller

9.02.2016r. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English High Flier
Wiktoria Latos, I miejsce w województwie, 18 w kraju, nauczyciel mgr Kamil Zakrzewski
Milo Gauger, III miejsce w województwie, 26 w kraju, nauczyciel mgr Kamil Zakrzewski

5-6.02.2016r. - III Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych "Muzykowanie w Trzcianie"
grupa II - Mateusz Kępka i Mateusz Kliczewski - II miejsce, przygotowanie mgr Maria Hyla
grupa III - Emilia Włodarczyk i Paweł Włodarczyk - III miejsce, przygotowanie mgr Danuta Gruza

19.01.2016r. V Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w grze w warcaby
Zuzanna Bosak - III miejsce

11.01.2016r. Małopolski Konkurs Matematyczny
Zakwalifikowana została Maria Kwaśniewska z klasy 6b, uczennica mgr Joanny Zagórskiej.

10-11.01.2016r. Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Trzcianie
Kacper Król - wyróżnienie I stopnia - nauczyciel mgr Natalia Kusiak
Natalia Tesarowicz - wyróżnienie I stopnia - nauczyciel mgr Natalia Kusiak
Maria Pazdro - wyróżnienie I stopnia - nauczyciel mgr Natalia Kusiak
Magdalena Trojanowska - wyróżnienie I stopnia - nauczyciel mgr Danuta Zielińska
Mateusz Kliczewski - wyróżnienie - nauczyciel mgr Maria Hyla

8.12.2015r. Konkurs "Ja i tradycja"
Szkoła zajęła I miejsce w konkursie zorganizowanym przez Stowarzyszenie Miłośników Sztuki Oddział Krakowski w ramach projektu "Ludowa Akademia Dziedzictwa". Opiekunem była p. mgr Izabela Chodorowicz

Konkurs Biblijny "Z dobrą nowiną przez życie"
Bartosz Kwiecień, uczeń kl. 5c

Małopolski Konkurs Literacki
II miejsce Maja Kieliszczyk, ucz. kl. V a, uczennica mgr Anna Wołosiuk

Międzyszkolny Konkurs Krakowska Matematyka
z klas IV:Oskar Płatek z 4a, Krzysztof Boryczko z 4b, uczniowie mgr Joanny Zagórskiej
Alicja Czerwińska, Krzysztof Majczak, Karol Peszek, Paweł Włodarczyk z 4c, uczniowie mgr Moniki Tchórzewskiej
z klas V: Antonina Kaźmierczak, Igor Pabis z 5a, uczniowie mgr Janiny Pieczątkowskiej
z klas VI: Marta Karcz z 6b, uczennica p. Joanny Zagórskiej, Dominik Kochan z 6c, uczeń mgr Moniki Tchórzewskiej

Małopolski Konkurs Matematyczny
Maria Kwaśniewska i Ada Szewc z klasy 6b, uczennice mgr Joanny Zagórskiej
Dominik Kochan i Konrad Krupa z klasy 6c, uczniowie mgr Moniki Tchórzewskiej.

4-5.12.2015r. - Konkurs Młodych Instrumentalistów i Kameralistów - Kraków
Natalia Tesarowicz - wyróżnienie w kategorii instrumentalista młodszy - uczennica mgr Natalii Kusiak

4-5.12.2015r. - VIII Konkursu Pianistycznego im. Ireny Rolanowskiej - Kraków
Jonasz Kluza - I nagroda w I grupie, uczeń mgr Marii Wyroby

28-29.11.2015r. X Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny im. Bernarda Lewańskiego
Róża Dudek - III miejsce w gr. I z klasy mgr Leona Olejniczaka
Jakub Olma - wyróżnienie w gr. II z klasy mgr Leona Olejniczaka

19.11.2015r. VIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Dziesięciolatków - Opole
Yehuda Prokopowicz kl.IV – wyróżnienie uczeń mgr B. Dobrowolskiej

18.11.2015r. Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci
Jonasz Marek Kluza - uczeń mgr Marii Wyroby został przyjęty do grona uczestników programu Funduszu w roku szkolnym 2015/2016

5-8.11.2015r. III Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków - Kraków
Marianna Pazik - I nagroda w grupie I, nauczyciel mgr Sylwia Morasiewicz-Michna
Emilia Daszkiewicz - wyróżnienie w grupie I, nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz

7-8.11.2015r. Grand Prix Polski im. Stanisława Geronia w akrobatyce sportowej i skokach na trampolinie i skokach na ścieżka - Łańcut
Zuzanna Bosak - II miejsce w skokach na ścieżce

9.11.2015r. Małopolski Festiwal im. Adolpha Saxa - Domosławice - Konfrontacje Młodych Saksofonistów
II miejsce - Bruno Ćwik - nauczyciel mgr Krzysztof Włodarczyk

19-20.09.2015r. Mistrzostwa Polski Juniorów w akrobatyce sportowej i skokach na trapezie i ścieżce - Katowice
Angela Villanueva - I miejsce w trójkach kobiet

9-11.10.2015r. - "Pierwszy Krok Sportowy" - Łańcut
Zuzanna Bosak - I miejsce w skokach na ścieżce

24.10.2015r. - Konkurs Chórów - Jesienne Śpiewanie w Starym Mieście - Kraków
I miejsce w I grupie
Chór Kameralny Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. im. I.J. Paderewskiego -
dyrygent mgr Tomasz Półtorak

 

Do Wakacji

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Remont i zakup 2015 - 2017r.

mkidn

Remont szkoły i zakup instrumentów w roku 2015-2017r. dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 Partnerzy: 

oknoplus MGDUR KFS KAMENY mgielda

enuty

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME