Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2014-2015

14.06.2015r. - Brzdące Dźwiękiem Malujące - 2015
Grupa młodsza - Brzdące wspaniale dźwiękiem malujące
Sebastian Przybylski - uczeń mgr Bartłomieja Mełgesa
Maria Baścik - uczennica mgr Marii Kostki
Tymon Woźniak - uczeń mgr Antoniego Majerskiego

13.06.2015r. - II Szkolny Konkurs Pianistyczny klas IV, V i VI
GRAND PRIX KONKURSU
Mieszko Grochot kl. V uczeń mgr Marzeny Stępniewskiej
Klasa III:
I miejsce - Julia Urbaniak - uczennica mgr Jadwigi Wyroby
II miejsce - Diana Borowska - uczennica mgr Barbary Edelmüller
III miejsce - Julia Korba - uczennica dr Anny Dzioby
Wyróżnienia:
Alicja Czerwińska - uczennica dr Anny Dzioby
Katarzyna Libiszewska - uczennica mgr Natalii Kusiak
Klasa IV:
I miejsce ex quo:
Matylda Jamioł - uczennica - mgr Marii Wyroby
Igor Pabis - uczeń mgr Bożeny Dobrowolskiej
Kajetan Trześniewski - uczeń - mgr B. Edelmüller
II miejsce - nie przyznano
III miejsce - Klaudia Domagalska - uczennica mgr Bożeny Dobrowolskiej
Wyróżnienia:
Wiktoria Gołębiowska - uczennica mgr Moniki Bylicy
Aleksandra Niszczota - uczennica mgr Marzeny Stępniewskiej
Wyróżnienie za wykonanie utworu W. Lutosławskiego:
Ignacy Bialic - uczeń mgr Moniki Bylicy
Klasa V:
I miejsce - Mieszko Grochot - uczeń mgr Marzeny Stępniewskiej
II miejsce - nie przyznano
III miejsce ex equo:
Teresa Janus - uczennica mgr Marii Wyroby
Wiktoria Latos - uczennica mgr Jolanty Tarnowskiej
Wyróżnienie:
Maja Możejko - uczennica mgr Danuty Zielińskiej

08-13.06.2015r. - II Międzyszkolny Konkurs 7eLeMeNTóW - Skawina
Stanisław Senderek - wyróżnienie II stopnia w kategorii I uczeń - mgr Olega Dyyaka
Halina Treit - wyróżnienie II stopnia w kategorii II - uczennica mgr Olega Dyyaka
Mateusz Buliński - wyróżnienie II stopnia w kategorii II - mgr Olega Dyyaka
Maciej Zagajski - II miejsce w kategorii III - mgr Olega Dyyaka

30.05.2015r. - XIII Igraszki Wiolonczelowe - Oleśnica
Wyróżnienia I stopnia otrzymali:
Bolek Aniela - uczennica mgr Krzysztofa Wójtowicza
Dyyak Anna - uczennica mgr Krzysztofa Wótowicza
Jasica Pola - uczennica mgr Krzysztofa Wójtowicza
Lech Maria - uczennica mgr Krzysztofa Wójtowicza

30.05.2015r. - Ogólnopolski Konkurs Młodego Awangardzisty - Kraków
I miejsce w kategorii solista - Bruno Ćwik - saksofon - uczeń mgr Krzysztofa Włodarczyka
I miejsce w kategorii zespoły grupa młodsza - Emilia Włodarczyk i Paweł Włodarczyk - fortepian - uczniowie mgr Danuty Gruzy

29-30.05.2015r. XIV Żyrardowski Konkurs Młodych Pianistów - Żyrardów
Tomasz Szczepankiewicz - I miejsce w III grupie, uczeń mgr Danuty Zielińskiej

23.05.2015r. - X Ogólnopolski Festiwal "Zakręcone fleciki" - Rybnik
Łucja Pauch - III miejsce, uczennica mgr Ewy Tupik
Zuzanna Czerwińska - wyróżnienie II st., uczennica mgr Ewy Tupik

23.05.2015r. - XV Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych dla Szkół Muzycznych I st. - Jelenia Góra
Jonasz Kluza i Mateusz Półtorak - I miejsce w II grupie,
przygotowanie mgr Maria Wyroba, mgr Jadwiga Wyroba
Wahid Ben Khalfa i Daniel Kukurba - II miejsce w III grupie,
przygotowanie mgr Maria Wyroba, mgr Jadwiga Wyroba
Magdalena Trojanowska i Tomasz Szczepankiewicz - III miejsce w III grupie,
przygotowanie mgr Danuta Zielińska

22.05.2015r. - XXIII Kłodzki Konkurs Pianistyczny – Kłodzko
Jonasz Kluza – I miejsce w klasach IV - uczeń mgr Marii Wyroby
Mateusz Półtorak – II miejsce w klasach III - uczeń mgr Jadwigi Wyroby

21-22.05.2015r. IV Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Mały pianista”- Myślenice
Tadeusz Prokopowicz – I miejsce w II grupie, uczennica mgr Bożeny Dobrowolskiej
Emilia Włodarczyk – wyróżnienie w II grupie, uczennica mgr Danuty Gruzy
Emilia Włodarczyk, Paweł Włodarczyk – wyróżnienie w III grupie, uczniowie mgr Danuta Gruza

16.05.2015r. VII Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy - "Młody Polski Wiolonczelista" - Bochnia
Julia Bednarska - wyróżnienie, uczennica mgr Krzysztofa Wójtowicza

1-3.05.2015r. - 19th International Spring Tournament in Acrobatic Gymnastics to commemorate Henryk Chmielewski Świdnica
Angele Villanueva Jara - II miejsce w kategorii WG 11-16

26-29.04.2015r. XVI Gorlickie Konfrontacje Akordeonowe - Gorlice
Mateusz Buliński - wyróżnienie, uczeń mgr Olega Dyyaka

27.04.2015r. VII Wiosenne Spotkania Pianistyczne " Od siedmiolatka do nastolatka" - Dębica
Maria Pazdro - wyróżnienie, uczennica mgr Natalii Kusiak

25-27.04.2015r. VI Olkuski Festiwal Skrzypcowy "Mały Wiolinista" - Olkusz
Grupa I:
Maria Baścik - I miejsce, uczennica mgr Marii Kostki
Marianna Pazhik - I miejsce, uczennica mgr Ireny Wójtowicz (Menute G-dur)
Emilia Daszkiewicz - II miejsce, uczennica mgr Rafała Daszkiewicza
Wyróżnienia:
Stanisław Jankowicz - uczeń mgr Pawła Wójtowicza
Katarzyna Karaś - uczennica mgr Ireny Żurek
Franciszek Piotrowski - uczeń mgr Pawła Wójtowicza
Nikola Kukurba - uczennica mgr Pawła Wójtowicza
Grupa II:
Mateusz Kępka - II miejsce uczeń mgr Dariusza Lauterbacha
Wyróżnienia:
Zofia Bachowska - uczennica, mgr Wiesława Grzegorskiego
Nina De Lechenstein – Filip - uczeń, mgr Wiesława Grzegorskiego
Grupa III:
Zuzanna Wójtowicz - II miejsce, uczennica mgr Ireny Wójtowicz
Amelia Bieńczycka - III miejsce, uczennica mgr Ireny Żurek
Wyróżnieni akompaniatorzy: mgr Elżbieta Daszkiewicz

24-25.04.20015r. II Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny "Młodzi Mistrzowie Perkusji" - Brodnica
Róża Dudek - III miejsce w I grupie uczennica mgr Leona Olejniczaka
Wojciech Klag - III miejsce w I grupie uczeń mgr Leona Olejniczaka
Trio Marzeń:
Bruna Bert, Jakub Olma, Maciej Wójtowicz - III miejsce w grupie III uczniowie mgr Leona Olejniczaka
Duet Mini:
Róża Dudek, Wojciech Klag - wyróżnienie w I grupie uczniowie mgr Leona Olejniczaka

22-25.04.2015r. Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy Vivaldi 337
Grupa I
Maria Baścik - II miejsce uczennica mgr Marii Kostki
Mateusz Kępka - III miejsce uczeń mgr Dariusza Lauterbacha
Sophi Krane - wyróżnienie uczennica mgr Paweła Wójtowicza
Grupa II
Zuzanna Wójtowicz - II miejsce uczennica mgr Irena Wójtowicz
Jan Sułkowski - III miejsce uczeń mgr Irena Wójtowicz
Michał Kuźnia - II wyróżnienie uczeń mgr Irena Wójtowicz
Amelia Bieńczycka - II wyróżnienie uczennica mgr Irena Żurek
Grupa III
Jakub Staszel - III miejsce uczeń mgr Marii Kostki
Przemysław Prucnal - I wyróżnienie uczeń mgr Ireny Wójtowicz
Leon Lauterbach - II wyróżnienie uczeń mgr Paweła Wójtowicza
Specjalne wyróżnienie za akompaniament dla mgr Elżbiety Daszkiwicz

24-25.04.2015r. I Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I st. - Wadowice
Bruno Ćwik - II miejsce w I grupie, uczeń mgr Krzysztofa Włodarczyka

16-17.05.2015r. Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny - Concours Musical de France - Paryż
- Nagroda Główna - Prix CMF - w kategorii debiutant duet fortepianowy
Kacper Król i Maria Pazdro - uczniowie mgr Natalii Kusiak
- Nagroda Główna - Prix CMF - w kategorii elementarny duet fortepianowy
Kacper Król i Maria Pazdro - uczniowie mgr Natalii Kusiak
- Nagroda Główna - Prix CMF w kategorii Fortepian Rytmiczny poziom elementarny
Kacper Król - uczeń mgr Natalii Kusiak

20.04.2015r. XXXIII Konkurs Młodych Pianistów "Nad Kamienną 2015"
Jonasz Kluza - I miejsce uczeń mgr Marii Wyroby

20.04.2015r. Drzewo Recenzji - Kraków
Ada Szewc, klasa V b, wyróżnienie, opiekun M.Rutkowska-Urbańczyk

17-19.04.2015r. III International Tournament at Wawel
Angele Villanueva-Jara - I miejsce w trójkach dziewcząt

17-18.04.2015r. XXIV Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I st. - Bystrzyca Kłodzka
Duet fortepianowy: M. Trojanowska i T. Szczepankiewicz - I miejsce uczniowie mgr Danuty Zielińskiej

16.04.2015r. Małopolski Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży "Triada 2015" - Tarnów
w kategorii twórczości poetyckiej:
Marta Karcz - II miejsce, opiekun mgr Monika Rutkowska-Urbańczyk
Teresa Szklarczyk - III miejsce, opiekun mgr Monika Rutkowska-Urbańczyk
w kategorii kompozycja:
Jakub Staszel - II miejsce, opiekun mgr Anny Komosy

14-16.04.2015r. II Olkuski Konkurs Perkusyjny
Bruno Bert - wyróżnienie w grupie II, uczeń mgr Leona Olejniczaka

15.04.2015r. Sesja Matematyczna Szkół Podstawowych I Gimnazjów
Wahid Ben Khalfa i Przemysław Prucnal nagroda II stopnia - opiekun mgr Joanna Zagórska

9-11.04.2015r. Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy - Ostrawa
Halina Treit - wyróżnienie uczennica mgr Olga Dyyaka

1.04.2015r. Krakowski Konkurs Żaczek
II miejsce klasa 2C - wychowawczyni mgr Danuta Skóra

marzec 2015r. Konkurs literacki "Cudowny Świat Baśni" - Kraków
Maja Kieliszczyk, klasa IV a, wyróżnienie

26-28.03.2015r. - IX Międzynarodowy Konkurs Interpretacji Muzycznej - Krasiczyn
III miejsce w I kategorii - Tomasz Szczepankiewicz - uczeń mgr Danuty Zielińskiej

26-27.03.2015r. X Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz - Jasło
Wyróżnienie - Bruno Ćwik - saksofon uczeń mgr Krzysztofa Włodarczyka

25-26.03.2015r. - III Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy "Bajeczna Miniatura" - Elbląg
III miejsce w III grupie - Jakub Staszel uczeń mgr marii Kostki
wyróżnienie w II grupie - Zuzanna Wójtowicz uczennica mgr Ireny Wójtowicz
Wyróżnienie za akompaniament dla mgr Elżbiety Daszkiewicz

19.03.2015r. - Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Wiosna z Fortepianem” – Sosnowiec
Grupa I
Mateusz Kliczewski - III nagroda ex aequo – nauczyciel mgr Maria Hyla
Grupa II
Tadeusz Prokopowicz - I nagroda – nauczyciel mgr Bożena Dobrowolska

12-13.03.2015r. III Podkarpacki Konkurs Duetów Fortepianowych - Rzeszów
Grupa II
Duet fortepianowy: Jonasz Kluza, Mateusz Półtorak - I miejsce (II miejsca nie przyznano), przygotowanie mgr Maria Wyroba, mgr Jadwiga Wyroba
Grupa III
Duet fortepianowy: Wahid Ben Khalfa, Daniel Kukurba - II miejsce (I miejsca nie przyznano), przygotowanie mgr Maria Wyroba, mgr Jadwiga Wyroba

15-17.01.2015r. Ogólnopolskie przesłuchania CEA uczniów klas fortepianu - Warszawa
Jonasz Kluza - III miejsce - uczeń mgr Marii Wyroby

13.01.2015r. Małopolski Konkurs Matematyczny
Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
Stanisław Ochoński i Maria Treit z klasy 6a, uczniowie p. Moniki Tchórzewskiej
Adelajda Adamczyk i Agnieszka Kossewska z klasy 6b, uczniowie p. Joanny Zagórskiej.
Finalistką została Agnieszka Kossewska.

12-15.01.2015r. Ogólnopolskie przesłuchania CEA uczniów klas skrzypiec Szkół Muzycznych I st. - Katowice
Jakub Staszel - wyróżnienie - uczeń mgr Marii Kostki

15-17.12.2014r. Makroregionalne Przesłuchania CEA klas fortepianu
Do przesłuchań Ogólnopolskich CEA klas fortepianu zakwalifikowali się następujący uczniowie
Jonasz Kluza - uczeń mgr Marii Wyroby
Mieszko Grochot - uczeń mgr Marzeny Stępniewskiej

Makroregionalne Przesłuchania CEA klas skrzypiec.
Do przesłuchań Ogólnopolskich CEA klas skrzypiec zakwalifikowali się następujący uczniowie
Piotr Litwa - uczeń mgr Angieszki Reiner
Jakub Staszel - uczeń mgr Marii Kostki
Jan Sułkowski - uczeń mgr Ireny Wójtowicz

12-13.12.2014r. - XI Muzyczne Spotkania Najmłodszych Pianistów - Sieradz
Tadeusz Prokopowicz - II Miejsce w grupie IIa - uczeń mgr Bożeny Dobrowolskiej

15.12.2014r. Szkolny Konkurs „Mistrz Ortografii”
Alisa Polivnikova – Mistrz ortografii klas IV
Piotr Litwa – Mistrz ortografii klas V
Michalina Jastrzębska – Mistrz ortografii klas VI

5-6.12.2014r. XXI Festiwal Młodych Instrumentalistów i Kameralistów - Kraków
W kategorii instrumentalistów młodszych
II nagroda - Bruno Ćwik, saksofon uczeń mgr Krzysztofa Włodarczyka
III nagroda - Jakub Staszel, skrzypce uczeń mgr Marii Kostki
wyróżnienie - Karolina Mączka - uczennica mgr Małgorzaty Szumiec
W kategorii kameralistów młodszych
III nagroda - Trio "Rex" Jakub Staszel, Przemysław Prucnal, Julia Krane
nauczyciel prowadzący mgr. Maria Kostka, mgr Irena Wójtowicz, mgr Ewa Jarguz

listopad 2014r. - XXI Krakowski Turniej Wiedzy o Mitologi i Antyku
Wyróżnienia otrzymali: Zuzanna Garncarz, Katarzyna Kaczmarczyk, Kornelia Polańska, Przemysław Prucnal, Tomasz Szczepankiewicz, Weronika Witkowska,

20-22.11.2014r. XII Ogólnopolski Konkurs Kameralistyki Fortepianowej - Toruń
Duet fortepianowy w składzie:
Daniel Kukurba i Wahid Ben Khalfa - II miejsce w II grupie
nauczyciele prowadzący: mgr Maria Wyroba, mgr Jadwiga Wyroba

20.11.2014r. Szkolny Konkurs Literacki na „Wiersz o jesieni”
Małgorzata Duda – I miejsce
Maja Kieliszczyk – I miejsce
Maja Milewska – II miejsce
Teresa Szklarczyk – II miejsce
Sabina Jaskot – III miejsce
Aleksandra Greniuk – III miejsce

20.11.2014r. - Konkurs Krakowska Matematyka
Do międzyszkolnego etapu zakwalifikowali się:
Krzysztof Kowalik z klasy 4b,
Ada Szewc z klasy 5b,
Tomasz Szczepankiewicz z klasy 6b, uczniowie p. Joanny Zagórskiej
Maria Treit z klasy 6a, uczennica p. Moniki Tchórzewskiej

7.11.2014r. - VII Konkurs Pianistyczny im. Ireny Rolanowskiej - Kraków
I grupa - Adrian Sarkowicz I miejsce ex aequo - uczeń mgr M. Wyroby
I grupa - Mieszko Grochot wyróżnienie - uczeń mgr M. Stępniewskiej

19-21.09.2014r. - Mistrzostwa Polski Jurorów i Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Akrobatyce Sportowej - Biała Podlaska
I miejsce - Angele Villanueva

Zapisy

Wirtualny spacer po szkole

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszej szkole. Będziecie mogli Państwo poczuć niepowtarzalną atmosferę oraz poznać atrakcyjne  formy pracy, które proponujemy naszym uczniom.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Do Wakacji

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME