Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2013-2014

Ogólnopolski Konkurs "Albus" z przyrody
Maciej Zagajski - laureat
Tadeusz Chmielewski - laureat
Ada Szewc - wyróżnienie
klasa IV przygotowanie mgr Agnieszka Paleczny-Świebocka, ilość uczestników 744

15.06.2014r. - II Festiwal Najmłodszych Uczniów Szkół Muzycznych I st. "Brzdące dźwiękiem malujące" - Kraków
Halina Treit - II miejsce uczennica mgr Olega Dyyaka

13-15.06.2014r. - I Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Uczniów Szkół Muzycznych I st. - Lublin
Wojciech Chmielewski - I miejsce uczeń mgr Romana Buszka

11.06.2014r. - Międzyszkolne Zawody Pływackie klas III w kraulu na piersiach - Kraków
I miejsce - Kacper Król - III C
IV miejsce - Antoni Krakowiak - III C
V miejsce - Franciszek Ostrowski - III A

7-8.06.2014r. - 60 Mistrzostwa Polski w Akrobatyce Sportowej - Warszawa
Angelle Villanueva-Jara - I miejsce w konkurencji 2-ki kobiet

31.05.2014r. XII Igraszki Wiolonczelowe - Oleśnica
Pola Jasica klasa I - wyróżnienie I stopnia - uczennica mgr Krzysztofa Wójtowicza
Anna Dyyak klasa I - wyróżnienie II stopnia - uczennica mgr Krzysztofa Wójtowicza

29.05-1.06.2014r. Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Czerwcowe dźwiękobranie" - Wieliczka
Grupa I
Kacper Król - III miejsce - uczeń mgr Natalii Kusiak
Magdalena Sonia Trojanowska - III miejsce uczennica mgr Janiny Żychowicz-Huk
Bartosz Kwiecień - IV miejsce uczeń mgr Danuty Gruzy
Maciej Wilczyński - wyróżnienie uczeń mgr Moniki Bylicy
Grupa II
Martyna Włodarczyk - III miejsce - uczennica mgr Danuty Gruzy
Jadwiga Mglej - wyróżnienie - uczennica mgr Beaty Mach-Fundament
Michał Pacanek - wyróżnienie - uczeń mgr Danuty Zielińskiej
Wilhelm Pilch - wyróżnienie - uczeń mgr Jadwigi Wybory
Tomasz Szczepankiewicz - wyróżnienie za utwór W. Gillocka - uczeń mgra Danuty Zielińskiej

23-24.05.2014r. XIV Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych dla szkół muzycznych I stopnia - Jelenia Góra
Jadwiga Mglej kl. VI, Tomasz Szczepankiewicz kl. V - II miejsce w kat. III
Olga Kurdziel kl. VI, Michał Pacanek kl. VI - wyróżnienie w kat. III
przygotowanie duetów mgr Danuta Zielińska

11.05.2014r. - XVII Małopolski Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego - Tuchów
Pola Tokuoku - III miejsce w grupie II - uczennica mgr Małgorzaty Szumiec
Justyna Kozłowska - wyróżnienie w grupie I - uczennica mgr Ewy Jarguz

16-18.05.2014r. VI Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów "Wiosenne muzykowanie - pamięci Janiny Garści" Chrzanów
Jonasz Kluza - III miejsce w II gr. uczeń mgr Marii Wyroby
Igor Pabis - wyróżnienie w II gr. uczeń mgr Bożeny Dobrowolskiej

16.05.2014r. - XXII Małopolski Przegląd Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I stopnia - Krynica 2014
Karolina Mączka - II miejsce w grupie II uczennica mgr Małgorzaty Szumiec
Martyna Włodarczyk - I miejsce w grupie III uczennica mgr Danuty Gruzy

16.05.2014r. - Konkurs Recytatorski Współczesnych Twórców
I miejsce: Kornelia Polańska - opiekun Anna Wołosiuk
III miejsce: Franciszek Bednarek - opiekun Anna Lida

15.05.2014r. - III Drużynowy Międzyszkolny Konkurs Interdyscyplinarny "Spotkanie z matematyka i ortografią"
I miejsce drużyna w składzie: Aleksandra Kochan, Wilhelm Pilch, Jadwiga Sternicka opiekunowie: Izabela Chodorowicz, Janina Pieczątkowska, Anna Wołosiuk, Joanna Zagórska

11.05.2014r. - Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny "Concours Musical de France" - Paryż
Karolina Mączka - I miejsce fortepian klasyczny - Kategoria wirtuozowska I - uczennica mgr Małgorzaty Szumiec
Karolina Mączka - I miejsce fortepian klasyczny - kategoria wirtuozowska II - uczennica mgr Małgorzaty Szumiec
Karolina Mączka - nagroda specjalna wydawnictwa Schott Music - uczennica mgr Małgorzaty Szumiec

8.05.2014r. - XV Konkurs Skrzypcowy dla Klas III i IV - Żywiec
Alanis Alvarez - I miejsce - uczennica mgr Romana Buszka
Zuzanna Wójtowicz - II miejsce - uczennica mgr Ireny Wójtowicz
Rozalia Pająk - III miejsce - uczennica mgr Barbary Saneckiej
Amelia Bieńczycka - wyróżnienie - uczennica mgr Ireny Żurek

8.05.2014r. - III Myślenickie Konfrontacje Perkusyjne
Grupa I
Bruno Bert - II miejsce - uczeń mgr Leona Olejniczaka
Feliks Bobrzyński - wyróżnienie - uczeń mgr Marka Olmy
Jakub Olma - wyróżnienie - uczeń mgr Leona Olejniczaka
Maciej Wójtowicz - wyróżnienie - uczeń mgr Leona Olejniczaka
Grupa III
Antoni Sobaniec - wyróżnienie - uczeń mgr Leona Olejniczaka

4.05.2014. - 18 Międzynarodowy Turniej Wiosny w Akrobatyce Sportowej im. Henryka Chmielewskiego
Villanueva Angele - III miejsce w kategorii dwójki kobiet 11 - 16 lat.

4.05.2014r. - "Talents for Europe" Międzynarodowy Konkurs Wiolonczelowy w Dolnym Kubinie - Słowacja
Zuzanna Bachmińska - II miejsce uczennica mgr Krzysztofa Wójtowicza

27-28.04.2014r. - IV Olkuski Festiwal Skrzypcowy - Mały Wiolinista
Alaniz Alwarez - II miejsce uczennica mgr Romana Buszka
Zuzanna Wójtowicz - III miejsce uczennica mgr Pawła Wójtowicza
Amelia Pilis - III miejsce uczennica mgr Marii Kostki
Amelia Bieńczycka - wyróżnienie uczennica mgr Ireny Żurek
Sophie Krane - wyróżnienie uczennica mgr Pawła Wójtowicza
Nina Steczkowska - wyróżnienie uczennica mgr Pawła Wójtowicza
Mateusz Kępka - wyróżnienie uczeń mgr Dariusza Lauterbacha
Michał Kuźnia - wyróżnienie uczeń mgr Ireny Wójtowicz

26.04.2014r. - VIII Ogólnopolski Konkurs Młodego Awangardzisty - Kraków
Sandra Siudak - III miejsce w grupie młodszej, uczennica mgr Agnieszki Cywińśkiej-OImy
Emilia Klemann - III miejsce w grupie starszej, uczennica mgr Krzysztofa Włodarczyka

25-26.04.2014r. - VII Podkarpackie Spotkania Pianistyczne - Krosno
Lena Michajłów - I miejsce w kategorii drugiej, uczennica mgr Natalii Kusiak
Maciej Wilczyński - wyróżnienie w grupie I, uczeń mgr Moniki Bylicy

23.04.2014r. - Konkurs literacki "Drzewo recenzji. Warto czy nie warto przeczytać?"
nagroda główna: Maria Praxmayer - opiekun Anna Lida
wyróżnienie: Maria Treit - opiekun Anna Wołosiuk

14-20.04.2014r. - XXV Międzynarodowy Konkurs Wiolonczelowy w Paryżu - Francja
Filip Mikulski - II miejsce uczeń mgr Krzysztofa Wójtowicza

13-19.04.2014r. Międzynarodowy Konkurs Wiolonczelowy w Liezen - Austria
Michał Balas - II nagroda uczeń mgr Alicji Góry

15.04.2014r. IV Makroregionalny Konkurs Pianistyczny "Wiosenne Spotkania Muzyczne" - Kolbuszowa
Król Kacper - wyróżnienie - uczeń mgr Natalii Kusiak

11-12.04.2014r. XVII Małopolski Konkurs Młodych skrzypków, wiolonczelistów i gitarzystów - Limanowa
Skrzypce:
Wojciech Chmielewski - I miejsce w II grupie uczeń mgr Romana Buszka
Julia Błachuta - II miejsce w II grupie uczennica mgr Marii Kostki
Damaris Sutor - III miejsce w II grupie uczennica mgr Małgorzaty Reiner
Alanis Alvarez - skrzypce - wyróżnienie w I grupie uczennica mgr Romana Buszka
Julia Stachurska - skrzypce - wyróżnienie w I grupie uczennica mgr Paweł Wójtowicz
Zosia Machaj - skrzypce - wyróżnienie w II grupie uczennica mgr Małgorzaty Reiner
Gitara:
Jan Buff - gitara - III Miejsce w II grupie uczeń mgr Roberta Ciborowskiego
Wiolonczela:
Michalina Jastrzębska - II miejsce w II grupie uczennica mgr Alicji Góry

10-12.04.2014r. - X Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów im. Szafranków - Rybnik
Lena Michajłów - I miejsce w grupie I, fortepian, uczennica mgr Natalii Kusiak
Jakub Staszel - III miejsce w grupie I, skrzypce, uczeń mgr Marii Kostki.
II miejsce - Trio con brio w składzie:
Julia Błachuta - skrzypce, Michał Balas - wiolonczela, Wilhelm Pilch - fortepian
nauczyciele prowadzący: mgr Maria Kostka, mgr Alicja Góra, mgr Jadwiga Wyroba

8-9.04.2014r. - III Międzynarodowy Podkarpacki Konkurs Chopinowski - Rzeszów
Karolina Mączka - II miejsce w grupie I - naucz. mgr Małgorzata Szumiec

8.04.2014r. - I Olkuski Konkurs Perkusyjny "Młody perkusista"
Jonasz Kluza - wyróżnienie w I grupie - naucz. mgr Leon Olejniczak
Jakub Olma - wyróżnienie w I grupie - naucz. mgr Leon Olejniczak
Antoni Sobaniec - wyróżnienie w II grupie - naucz. mgr Leon Olejniczak

7-8.04.2014r. XXXII Konkurs Młodych Pianistów nad Kamienną 2014 - Skarżysko Kamienna
Igor Pabis - III miejsce w I grupie - naucz. mgr Bożena Dobrowolska
Martyna Włodarczyk - wyróżnienie w II grupie - naucz. mgr Danuta Gruza

7.04.2014r. - Małopolski Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży - TRIADA 2014 - Twórczość Poetycka, Młodzieżowy Dom Kultury im. I. K. Gałczyńskiego
I nagroda - Sandra Siudak - opiekun p. Monika Rutkowska-Urbańczyk;
II nagroda: Antoni Żminkowski - opiekun p. Anna Wołosiuk oraz Marta Karcz - opiekun p. Monika Rutkowska-Urbańczyk;
Wyróżnienia: Teresa Szklarczyk - opiekun p. Monika Rutkowska-Urbańczyk oraz Karolina Merwart - opiekun p. Izabela Chodorowicz.

3-5.04.2014r. Ogólnopolski Konkurs Fletowy - Gdów
Aleksandra Janecka - wyróżnienie - naucz. mgr Agnieszka Cywińska-Olma

28-29.03.2014 r. - Szkolny Konkurs "Miniatura 2014"
Perkusja:
Grupa I:
I miejsce: Olma Jakub
II miejsce: Baś Kamil, Wójtowicz Maciej
III miejsce: Bert Bruno
Grupa II:
I miejsce: Król Maja, Sobaniec Antoni
II miejsce: Pabian Jan
III miejsce: Wilk Miłosz
Grupa III:
I miejsce: Wlezień Dominik
II miejsce: Kluza Jonasz
Instrumenty dęte i akordeon:
Grupa I:
I miejsce: Pazdro Zofia - flet
II miejsce: Baptista Gabriela - flet, Sieklucki Jan - trąbka
Grupa II:
I miejsce: Janecka Aleksandra - flet, Siudak Sandra - flet
II miejsce: Panasiewicz Bruno - akordeon
Grupa III:
I miejsce: Kiełkowska Zuzanna - saksofon
II miejsce: Clowes Sebastian - saksofon
III miejsce: Kleemann Emilia - saksofon, Jaworski Rafał - klarnet

27-29.03.2014r. - III Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych "Grajmy razem" - Zamość
I miejsce duet: Wahid Ben Khalfa i Daniel Kukurba - naucz. mgr Maria Wyroba, mgr Jadwiga Wyroba
III miejsce duet: Jadwiga Mglej i Tomasz Szczepankiewicz - naucz. mgr Danuta Zielińska

28.03.2014 r. - XI Krakowski Konkurs Recytatorski - Kraków
III miejsce: Kornelia Polańska - opiekun: mgr Anna Wołosiuk

28.03.2014r. - Małopolski Konkurs Przyrodniczy - Kraków
Anna Koształka - finalistka - opiekun mgr Barbara Barszcz
Michał Kwiecień - finalista - opiekun mgr Barbara Barszcz

27.03.2014 r.- XIII Międzyszkolny Konkurs Pięknego Słowa "Mój Kraków"
wyróżnienie: Gabriela Waloszek - opiekun: mgr Anna Lida

24.03.2014r. - Małopolski Konkurs Matematyczny w roku szkolnym 2013/2014
II miejsce - Bruno Panasiewicz - Laureat naucz. mgr Janina Pieczątkowska.

22.03.2014r. - VII Ogólnopolski Przegląd Duetów Skrzypcowych - Olesno
II miejsce - Małgorzata Duda i Alisa Polavinikowa z kl. III ucz. mgr Jerzego Skoczylasa

21.03.2013r. - Szkolny Wiosenny Konkurs Pianistyczny klas III, IV i V
GRAND PRIX KONKURSU - Wahid Ben Khalfa - ucz. mgr Marii Wyroby
Klasa III
I miejsce - Matylda Jamioł - ucz. mrg Marii Wyroby
II miejsce - Aleksandra Nieszczota - ucz. mgr Marzeny Stępniewskiej
III miejsce - Wiktoria Gołębiowska - ucz. mgr Moniki Bylicy
Wyróżnienia:
Ignacy Bialic - ucz. mgr Moniki Bylicy
Kajetan Trześniewski - ucz. mgr Barbary Edelmüller
Klasa IV
I miejsce - Mieszko Grochot - ucz. mgr Marzeny Stępniewskiej
II miejsce ex equo -
Magdalena Trojanowska - uczeń mgr Janiny Żychowicz-Huk
Maciej Wilczyński - ucz. mgr Moniki Bylicy
III miejsce - nie przyznano
Wyróżnienie - Aleksandra Lipczyńska - ucz. mgr Bożeny Dobrowolskiej
Klasa V
I miejsce - Wahid Ben Khalfa - ucz. mgr Marii Wyroby
II miejsce - Tomasz Szczepankiewicz - ucz. mgr Danuty Zielińskiej
III miejsce - nie przyznano

20.03.2014r. XI Regionalny Konkurs uczniów klas fortepianu Szkół Muczycznych I st. "Dziecięce Interpretacje Muzyczne" - Tarnobrzeg
Grand Prix Konkursu - Jonasz Kluza kl. III - uczeń p. Marii Wybory
I miejsce w grupie II - Adrian Sarkowicz kl. V - uczeń p. Marii Wyroby

17-18.03.2014r. - Konkurs "Mały czy duży wirtuoz?" - Warszawa
I miejsce - Damaris Sutor - ucz. mgr Małogrzaty Reiner

15.03.2014r. - Puchar Polski w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Trampolinie i Ścieżce - Zielona Góra
Angele Villanueva-Jara - II miejsce w dwójkach kobiet

10.03.2014r. XIII Regionalny Konkurs Kształcenia Słuchu dla uczniów szkół muzycznych I stopnia w ZOSM w Nowej Hucie pod patronetem CEA
III miejsce (ex aequo):
Bruno Panasiewicz - uczeń mgr Renaty Stępien-Huptyś.
Jadwiga Mglej - uczeń mgr Marty Kubiszyn.

5.03.2014r. - Szkolny Konkurs a vista
Klasa IV
I miejsce – Jakub Staszel
II miejsce – Ada Szewc
III miejsce – Marta Karcz
III miejsce – Tadeusz Chmielewski
IV miejsce – Daria Lalik
V miejsce – Michalina Buczyńska
Klasa V
I miejsce – Jagoda Machejek
II miejsce – Agnieszka Kossewska
II miejsce – Leon Lauterbach
III miejsce – Kornelia Polańska

5-8.03.2014r. - VI Międzynarodowy Konkurs Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej - "Srebrna Szybka" - Kraków
Maja Król – I miejsce w grupie II kategoria B – uczennica p. Leona Olejniczaka
Antoni Sobaniec – II miejsce w grupie I kategoria B – uczeń p. Leona Olejniczaka
Duet Fortepianowy: Wahid Ben Khalfa, Daniel Kukurba – II miejsce w grupie II kategoria zespoły kameralne
Nauczyciele prowadzący: Maria Wyroba, Jadwiga Wyroba

5.03.2014r. - VII Małopolski Konkurs Pięknego Czytania
wyróżnienie: Magdalena Trojanowska - opiekun - Magdalena Zemła

3.03.2014r. - Małopolski Konkurs Humanistyczny
Finalistki: Olga Kurdziel - opiekun Izabela Chodorowicz
Maria Praxmayer - opiekun Anna Lida

28.02.2014r. - XI Regionalny Konkurs Czytania Nut Głosem - Kraków
Zuzanna Bachmińska - I miejsce, uczennica p. Ilony Tomery-Chmiel
Lena Michajłów - I wyróżnienie, uczennica p. Anny Komosy
Maja Król - II wyróżnienie, uczennica p. Marty Kubiszyn

23.01.2014r. - Konkurs Recytatorski Poezji K.I.Gałczyńskiego "Siódme niebo"
I miejsce - Franciszek Bednarek - opiekun Anna Lida
wyróżnienia:
Przemysław Prucnal - opiekun Anna Lida
Weronika Januszkiewicz - opiekun Anna Wołosiuk

17-18.01.2014r. Ogólnopolskie Przesłuchania CEA Duetów Fortepianowych Szkół Muzycznych I st. - Kraków
Wyróżnienie: Wahid Ben Khalfa, Daniel Kukurba
nauczyciele prowadzący: mgr Maria Wyroba, mgr Jadwiga Wyroba

14-16.01.2014r. - Ogólnopolskie Przesłuchania CEA Zespołów Kameralnych I st. - Warszawa
Grand Prix - Trio Con brio w składzie:
Julia Błachuta - skrzypce, Michał Balas - wiolonczela, Wilhelm Pilch - fortepian
nauczyciele prowadzący: mgr Maria Kostka, mgr Alicja Góra, mgr Jadwiga Wyroba
II - miejsce Trio Rex w składzie:
Jakub Staszel - skrzypce, Przemysław Prucnal - skrzypce, Julia Krane - fortepian
nauczyciele prowadzący: mgr Maria Kostak, mgr Irena Wójtowicz, mgr Ewa Jarguz

10.01.2014r - X Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny - "Od Baroku po współczesność"  - Gdańsk-Wrzeszcz
Jonasz Kluza - I nagroda w I grupie - uczeń p. Marii Wyroby

11.12.2013r. Makroregionalne Przesłuchania Duetów Fortepianowych I st. - Myślenice
Zakwalifikowani do przesłuchań Ogólnopolskich CEA
Wahid Ben Khalfa - klasa V
Daniel Kukurba - klasa V
Nauczyciele: M. Wyroba, J. Wyroba

9-10.12.2013r. Makroregionalne Przesłuchania Zespołów Kameralnych - Dębica
Zakwalifikowani do przesłuchań Ogólnopolskich CEA
1. Trio Rex w składzie: Jakub Staszel, Przemysław Prucnal, Julia Krane
Nauczyciele - M. Kostka, I. Wójtowicz, E, Jarguz
2. Trio con brio w składzie: Julia Błachuta, Michał Balas, Wilhelm Pilch
Nauczyciele - M. Kostka, A. Góra, J. Wyroba

6-7.12.2013r. - XX Festiwal Młodych Instrumentalistów - Kraków
Damaris Sutor - II nagroda w kategorii instrumentalistów młodszych uczennica p. Małgorzaty Reiner
Martyna Włodarczyk - wyróżnienie uczennica p. Danuty Gruzy

29-30.11.2013r. - X Konkurs Młodych Wiolonczelistów - Wrocław
Zuzanna Bachmińska - I nagroda w I grupie - uczennica p. Krzysztofa Wójtowicza
Filip Mikulski - III nagroda w I grupie - uczeń p. Krzysztofa Wójtowicza
Filip Mikulski - Nagroda Specjalna Przewodniczącego Jury
Laureatom akompaniowała p. Elżbieta Daszkiewicz

22-24.11.2013r. - IV Warszawski Konkurs Pianistyczny
Lena Michajłów - III miejsce, uczennica p. Natalii Kusiak

21.11.2013r. - Festiwal poezji J.Tuwima
Piotr Litwa - finalista - opiekun: Magdalena Zemła

22-24.11.2013r. - Grand Prix Polski im. St. Geronia w akrobatyce sportowej, Rzeszów
Angele Villanueva Jara - II miejsce

20.11.2013r. - Małopolski Konkurs Informatyczny
Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Informatycznego zakwalifikowali się uczniowie pani Janiny Pieczątkowskiej:
Bruno Panasiewicz
Wojciech Jopek
Olimpia Fejes
Wojciech Chmielewski
Oskar Jakubowski.

20.11.2013r. - VI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Opolu
Karolina Mączka - III miejsce, uczennica p. Małgorzaty Szumiec

16-17.11.2013r. - Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej w Zielonej Górze
Angela Villanueva - I miejsce

14-16.11.2013r. - II Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków "Będę wirtuozem" w Krakowie
Jakub Staszel kl. IVb - III nagroda - uczeń p. Marii Kostki

9.11.2013r - VI Konkurs Pianistyczny im. I. Rolanowskiej - POSM II st. im. F. Chopina w Krakowie
I miejsce - Tomasz Szczepankiewicz kl. V – uczeń p. DanutyZielińskiej
II miejsce ex equo
- Jadwiga Mglej kl. VI – uczennica p. Beaty Mach – Fundament
- Martyna Włodarczyk kl. VI – uczennica p. Danuty Gruzy
III miejsca nie przyznano
Wyróżnienie – Michał Pacanek kl. VI – uczeń p. Danuty Zielińskiej

8.11.2013r. - Małopolski Konkurs Matematyczny
Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego zakwalifikowali się uczniowie pani Janiny Pieczątkowskiej:
Aleksandra Kochan kl. VI a
Bruno Panasiewicz kl. VI a
Wilhelm Pilch kl. VI a
Wojciech Jopek kl. VI c

4.11.2013r.- Małopolski Konkurs Biblijny
Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biblijnego zakwalifikowała się Maria Kruszyńska, uczennica pani Elżbiety Holicy-Bochenek z kl. V a.

31.10.2013r. - Małopolskie Dyktando Niepodległościowe "Po polsku o historii"
Laureaci:
Michalina Jastrzębska - opiekun mgr Anna Wołosiuk
Wilhelm Pilch - opiekun mgr Anna Wołosiuk
ponadto 15 uczniów otrzymało tytuł finalisty.

Julia Błachuta - stypendystka Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci w roku szkolnym 2013-2014
Zuzanna Bachmińska - stypendystka Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Krakowa w Roku Szkolnym 2013-2014
Zuzanna Bachmińska - stypendystka Fundacji Pro Musica Bona w roku szkolnym 2013-2014
Zuzanna Bachmińska - stypendystka Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci w roku szkolnym 2013-2014
Angele Villanueva Jara - odznaczona orderem "Srebrnego Sokoła" roku 2013
Angele Villanueva Jara - powołana do Kadry Narodowej Polskiego Związku Akrobatyki Sportowej

 

Do Wakacji

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
5
6
9
11
12
14
20
21
22
27
28
29
30

Remont i zakup 2015 - 2017r.

mkidn

Remont szkoły i zakup instrumentów w roku 2015-2017r. dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 Partnerzy: 

oknoplus MGDUR KFS KAMENY mgielda

enuty

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME