Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2012-2013

14.09.2012 Gra miejska „Dziś, jutro, pojutrze”
Zofia Gniadek, Antonina Hernas, Kornelia Korpusińska, Julia Kula, Filip Dzigański i Jakub Wójtowicz - kl. VIc - II miejsce - opiekun p. Krzysztof Wójtowicz.

12.10.2012 XIII Podgórskie dyktando
Wilhelm Pilch - kl. Va - I miejsce - opiekun p. Anna Wołosiuk
Kamila Krupa - kl. VIb - III miejsce - opiekun p. Anna Lida
Bruno Panasiewicz - kl. Va - wyróżnienie - opiekun p. Anna Wołosiuk

19.10.2012 Małopolski Konkurs Matematyczny
Zuzanna Jarząb - kl. IVa - zakwalifikowała się do etapu rejonowego - opiekun p. Joanna Zagórska

24.10.2012 Małopolski Konkurs Przyrodniczy
Antonina Waloszek - kl. VIc - opiekun p. Danuta Kuzyk
Zuzanna Rosa - kl. VIc - opiekun p. Danuta Kuzyk
Jan Czarnota - kl. VIa - opiekun p. Danuta Kuzyk
Michał Kwiecień - kl. Va - opiekun p. Barbara Barszcz
Zakwalfikowali się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego

31.10.2012 XIX Krakowski Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku "Proza i poezja antyku"
Anna Zagajska - kl. Vb - VI miejsce - opiekun p. Izabela Chodorowicz
Dominik Robel - kl. Va - wyróżnienie - opiekun p. Anna Wołosiuk

31.10.2012 XIX Krakowski Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku "Proza i poezja antyku"
Uczniowie kl. Vb - I miejsce - w kategorii „Inscenizacja”. Przedstawienie „Na boskim Olimpie" wraz z uczniami przygotowały panie Izabela Chodorowicz i Marta Kubiszyn.

13.11.2012 Mistrzostwa Śródmieścia Krakowa w Pływaniu
Angele Jara Villanueva, Mai Frej, Rafał Jaworski, Igor Sikora, Hanna Zalewska, Darii Antosiuk - II miejsce

15.11.2012 Krakowska Matematyka - "Matematyka i inne nauki w Krakowie"
Stanisław Ochoński - kl. IVa - opiekun p. Renata Kostrzewska
Aleksandra Kochan - kl. Va - opiekun p. Renata Kostrzewska
Bruno Panasiewicz - kl. Va - opiekun p. Renata Kostrzewska
Wilhelm Pilch - kl. Va - opiekun p. Renata Kostrzewska
Antonina Wszołek - kl. VIc - opiekun p. Renata Kostrzewska
Jadwiga Mglej - kl. VIa - opiekun p. Joanna Zagórska
Zuzanna Jarząb - kl. VIa - opiekun p. Joanna Zagórska
Mikołaj Kardys - kl. IVa - opiekun p. Joanna Zagórska

25.11.2012 Turniej Andrzejkowy Akrobatyki Sportowej w Libiążu
Angelle Villanueva - kl. IIIa - II miejsce

4.12.2012 Festiwal Młodych Instrumentalistów
Michał Balas - wiolonczela - I miejsce - naucz. A. Góra
Julia Błachuta - skrzypce - II miejsce - naucz. M. Kostka
Rafał Puchała - gitara - III miejsce - naucz. R. Ciborowski
Maja Milewska- skrzypce - wyróżnienie - naucz. S. Morasiewicz-Michna

18.12.2012 Ogólnopolskie Przesłuchania Zespołów Perkusyjnych CEA w Radomiu
II miejsce (I nie przyznano) dla zespołu perkusyjnego mgr Leona Olejniczaka w składzie:
Maja Król – kl. V
Antoni Dziurdzia – kl. VI
Jakub Kołodziejczyk – kl. VI
Jakub Wójtowicz – kl. VI

Międzyszkolne Zawody Sudoku
Do międzyszkolnych zawodów SUDOKU w wyniku szkolnych eliminacji zakwalifikowali się uczniowie p. Joanny Zagórskiej:
Anna Stós z kl. IVc
Rafał Jaworski z kl. Vb
Samuel Piękoś z kl. VIa.

4-9.01. 2013r. XI Międzynarodowym Festiwalu "Intershow" Nowy Targ-Zakopane.
Zuzanna Rosa I nagroda w kategorii wokal estradowy

5.01.2013r. XIII Konkurs Kolęd w Zabierzowie
Zuzanna Rosa I nagroda

07.01.2013r. Małopolski Konkurs Humanistyczny
Zuzanna Jarząb - kl. VIa - została Finalistką Małopolskiego Konkursu Humanistycznego - opiekun p. Izabela Chodorowicz

10-13.01.2013r. Ogólnopolskie Przesłuchania CEA Skrzypiec i Altówki Szkół Muzycznych I stopnia w Warszawie
Damaris Sutor - kl. V - wyróżnienie - pedagog mgr Małgorzata Reiner
Wojciech Chmielewski - kl. V - wyróżnienie - pedagog mgr Roman Buszek

11.01.2013r. XVIII Międzyklubowy Przegląd Kolęd i Pastorałek "Śpiewajmy Dziecinie" w Krakowie
Karolina Mączka - I miejsce

11-12.01.2013r. Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Wiolonczeli i Kontrabasu Szkół Muzycznych I Stopnia w Warszawie
Michał Balas - I miejsce - pedagog mgr Alicja Góra, akompaniator mgr Ewa Jarguz
Zuzanna Bachmińska - wyróżnienie - pedagog mgr Krzysztof Wójtowicz, akompaniator mgr Gajusz Kęska

18.01.2013r. - Małopolski Konkurs Przyrodniczy
Antonina Waloszek - kl.VIc - została Finalistką Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego - opiekun p. Danuta Kuzyk

styczeń 2013r. - Ogólnopolska Olimpiada dla Najmłodszych OLIMPUSEK
Uczniowie kl.IIc: Celina Smęda, Kacper Król, Bartosz Kwiecień zostali lauratami - opiekun mgr Małgorzata Sobczak

7.02.2013r. - 7 Festiwal Piosenki Anglojęzycznej - Kraków
Zuzanna Rosa - nagroda specjalna

13.02.2013r. - Kraków Konkurs czytania a'vista
Julia Błachuta - II miejsc
Agnieszka Kossewska - II miejsce
Agnieszka Wójcik - III miejsce
Wyróżnienia:
Leon Lauterbach
Eugenia Skoczylas
Jagoda Machejek

21-23 luty 2013r. XVIII Ogólnopolski Turniej Pianistyczny - Żagań
Lena Michajłów - II miejsce w grupie I - pedagog mgr Natalia Kusiak

XII Międzyszkolny Konkurs Pięknego Słowa "Mój Kraków"
Kornelia Polańska - kl. IVa - wyróżnienie - opiekun Anna Wołosiuk

27.02.2013r. X Regionalny Konkurs Czytania Nut Głosem dla ucznów szkół muzyczych I stopnia.
Konkurs pod patronatem Centrum Edukacji Artystycznej odbył się w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych
im. M. Karłowicza w Krakowie.
Zuzanna Bachmińska - kl. Va - II miejsce - pedagog Ilona Tomera-Chmiel

27-28.02.2013r. X Krakowski Konkurs Recytatorski
Jadwiga Mglej - klasa Vb - III miejsce - opiekun Izabela Chodorowicz

luty 2013r. - 7 Festiwal Piosenki Anglojęzycznej
Nagroda specjalna - Zuzanna Rosa

XII REGIONALNY KONKURS KSZTAŁCENIA SŁUCHU
III miejsce: Wilhelm Pilch - przygotowanie mgr Renata Stępień-Huptyś
Wyróżnienie: Bruno Panasiewicz - przygotowanie mgr Renata Stępień-Huptyś

12.03.2013 Konkurs Recytatorski „Poezja Kobiet” organizowany przez Dom Kultury Podgórze
Julia Błachuta - klasa Vb - wyróżnienie - opiekun p. Izabela Chodorowicz
Benedykt Klimowski - klasa VIb - wyróżnienie - opiekun p. Anna Lida

14.03.2013r. - Dziecięce Interpretacje Muzyczne "Tarnobrzeg 2013"
Wahid Ben Khalfa - I miejsce - przygotowanie mgr Maria Wyroba

13-14 marca 2013r. VI Ogólnopolski Konkurs Kameralny Katowice
III miejsce w grupie I -  Duet fortepianowy: Karolina Mączka , Emilia Gala – przygotowanie
mgr Małgorzata Szumiec
III miejsce w grupie II - Duet fortepianowy: Jadwiga Mglej, Tomasz Szczepankiewicz – przygotowanie
mgr Danuta Zielińska

05.04.2013r. Konkurs "Krakowska Matematyka"
Laureaci: Bruno Panasiewicz kl. Va uczeń p. Renaty Kostrzewskiej,
Zuzanna Jarząb kl. VIa uczennica p. Joanny Zagórskiej.

6-8.04.2013r. IX Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów Rybnik 2013
II Miejsce w I grupie (pierwszego miejsca nie przyznano): Julia Błachuta - przygotowanie mgr Maria Kostka
III Miejsce w I grupie: Karolina Mączka - przygotowanie mgr Małgorzata Szumiec

9.04.2013r. VII Wojewódzki Konkurs Wiedzy "W kręgu mitów i kultury antycznej"
Olga Kurdziel, kl. Vb - wyróżnienie - opiekun Izabela Chodorowicz

10-13.04.2013r. II Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy "Vivaldi 335"
Grupa I: II wyróżnienie – Michał Kuźnia uczeń Ireny Wójtowicz
Grupa II: I wyróżnienie – Przemysław Prucnal uczeń Ireny Wójtowicz
II wyróżnienie - Leon Lauterbach uczeń Pawła Wójtowicza
III wyróżnienie - Maja Milewska uczennica Sylwii Mordasiewicz-Michna, Kornelia Polańska uczennica Pawła Wójtowicza
Grupa III: I wyróżnienie - Wojciech Chmielewski uczeń Romana Buszka
II wyróżnienie – Julia Błachuta uczennica Marii Łyżwy – Kostki, Julia Stachurska uczennica Pawła Wójtowicza

11.04.2013r. Sesja Matematyczna Szkół Podstawowych
Zuzanna Jarząb kl. VIa - Nagroda III stopnia za referat "Kto uczył pszczoły geometrii?" - nauczyciel mgr Joanna Zagórska

13-14.04.2013r. Ogólnopolski Konkurs instrumentów dętych "Jupiter 2013"
Jan Ślusarczyk - III miejsce - przygotowanie mgr Szymon Dołęga

15.04.2013r. - Talenty Małopolski 2013
Zuzanna Rosa - Grand Prix

16-17.04.2013r. VII Festiwal Polskiej Muzyki Współczesnej dla Pianistów im. Janiny Garści - Lubliniec
Karolina Mączka - III miejsce w gr. III - nauczyciel mgr Małgorzata Szumiec

16-20 kwietnia 2013r. Międzynarodowy Konkurs Wiolonczelowy im. Herana - Usti Czechy
Zuzanna Bachmińska - II miejsce - nauczyciel mgr Krzysztof Wójtowicz
Filip Mikulski - wyróżnienie - nauczyciel mgr Krzysztof Wójtowicz

24.04.2013r. Konkurs "Drzewo recenzji - warto czy nie warto przeczytać"
Weronika Januszkiewicz kl. IVa - wyróżnienie - opiekun Anna Wołosiuk
Antoni Żminkowski, kl. Vb - wyróżnienie - opiekun Izabela Chodorowicz

30.04.2013r. - Diamentowy Głos - Warszawa
Zuzanna Rosa - III nagroda

kwiecień 2013r. - 3 Festiwal Piosenki i Poezji Wiosenno Turystycznej Pora Wiatru - Kraków
Zuzanna Rosa - Grand Prix

2 - 5 maja 2013r. XVII Konkurs "Talents for Europe Bohdana Warchala" - Dolny Kubin - Słowacja
Zuzanna Bachmińska - II miejsce (I nie przyznano) - uczennica mgr Krzysztofa Wójtowicza
Julia Błachuta - III miejsce - uczennica mgr Marii Kostki

6.05.2013r. IX Małopolski Konkurs Literacki "Co mi w duszy gra?"
Aleksandra Dąbek kl. VIc - Nagroda II stopnia - opiekun p. Monika Rutkowska-Urbańczyk

8.05.2013r. Szkolny Konkurs "Miniatura 2013"
Grupa I
I miejsce - Sandra Siudak - flet - nauczyciel mgr Agnieszka Cywińska-Olma
Wyróżnienia: Łucja Pilipiuk - flet nauczyciel mgr Ewa Tupik, Natalia Despet - flet nauczyciel mgr Ewa Tupik
Grupa II
I miejsce - Adelajda Adamczyk - flet - nauczyciel mgr Ewa Tupik, Aleksandra Janecka - flet - nauczyciel mgr Agnieszka Cywińska-Olma
III miejsce - Bruno Panasiewicz - akordeon - nauczyciel mgr Oleg Dyyak
Grupa III
I miejsce - Zuzanna Dwojak - saksofon - nauczyciel mgr Krzysztof Włodarczyk
II miejsce - Zuzanna Kiełkowska - saksofon - nauczyciel mgr Krzysztof Włodarczyk
III miejsce - Emilia Kleemann - saksofon - nauczyciel mgr Krzysztof Włodarczyk

9.05.2013r. Szkolny Konkurs "Miniatura 2013"
Grupa I
I miejsce - Jan Pabian - perkusja - nauczyciel mgr Mieczysław Decowski
II miejsce - Kamil Baś - perkusja - nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Wyróżnienie - Maciej Zagajski - akordeon - nauczyciel mgr Oleg Dyyak
Grupa II
I miejsce - Roman Gala - perkusja - nauczyciel mgr Mieczysław Decowski
II miejsce - Jakub Kołodziejczyk - perkusja - nauczyciel mgr Leon Olejniczak
III miejsce - Jakub Wójtowicz - perkusja - nauczyciel mgr Leon Olejniczak
Wyróżnienie - Paweł Dyyak - nauczyciel mgr Mieczysław Decowski

II Międzyszkolny Drużynowy Konkurs Interdyscyplinarny pt. "Spotkanie z matematyką i ortografią"
Drużyna klasy V w składzie: Jadwiga Mglej z kl. 5b, Bruno Panasiewicz z kl. 5a i Wilhelm Pilch z kl. 5a - I miejsce - przygotowanie Izabela Chodorowicz, Renata Kostrzewska, Anna Wołosiuk i Joanna Zagórska

11.05.2013r. - XVI Małopolski Konkurs Pianistyczny w Tuchowie
Karolina Mączka - Grand Prix - uczennica mgr Małgorzaty Szumiec
Karolina Mączka - I miejsce w II grupie - uczennica mgr Małgorzaty Szumiec
Wyróżnienie: Aniela Marczyk - uczennica mgr Jadwigi Wyroby
Jonasz Kluza - I miejsce w I grupie - uczeń mgr Marii Wyroby
Wyróżnienie:Kacper Król - uczeń mgr Natlii Kusiak

11-12.05.2013r. III Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny - Szczecin
"Muzyka ilustracyjne i programowa w świecie dziecka"
Aleksandra Niszczota - kl. II - wyróżnienie - uczennica mgr Marzeny Stępnieskiej

16-17.05.2013r. III Olkuski Festiwal Skrzypcowy "mały violinista"
Grupa I:
Amelia Bieńczycka - wyróżnienie - opiekun p. Irena Żurek
Julia Bilińska - wyróżnienie - opiekun p. Roman Buszek
Grupa II:
Alanis Alvarez - III miejsce - opiekun p. Agnieszka Reiner
Rozalia Pająk - wyróżnienie - opiekun p. Barbara Sanecka
Grupa III:
Jakub Staszel - III miejsce - opiekun p. Maria Kostka

17 maja 2013r. XXII Kłodzki Konkurs Pianistyczny
Karolina Mączka - II miejsce w I grupie - uczennica mgr Małgorzaty Szumiec

18.05.2013r. XV Konkurs Perkusyjny im. Władysława Skowery - Łódź
Jan Pabian - wyróżnienie - uczeń mgr Mieczysława Decowskiego

18.05.2013r. VII Ogólnopolski Konkurs Młodego Awangardzisty
Łucja Pilipiuk - flet - II Miejsce - uczennica mgr Ewy Tupik

19.05.2013r. - Międzynarodowy Festiwal Perkusyjny Młoda Polska Perkusja - Wrocław
Jakub Kołodziejczyk - wyróżnienie - uczeń mgr Leona Olejniczaka

18-20.05.2013r. - XXVI Ogólnopolski Festiwal Nowa Piosenka w Starym Krakowie
Zuzanna Rosa - I miejsce

17-19.05.2013r. - Ogólnopolskie zawody w akrobatyce sportowej "Turniej pod Wawelem"
Weronika Witkowska kl.IVc - II miejsce - opiekun Katarzyna Kindykiewicz

18.05.2013r. - VII Konkurs Piosenki Polskiej "Zabierzowiana 2013"
Karolina Mączka - II Miejsce

21-22 maja 2013r. III Ponadregionalny Konkurs Pianistyczny "Mały Pianista" - Myślenice
Wyróżnienia:
Kacper Król - uczeń mgr Natalii Kusiak
Kajetan Trześniewski - uczeń mgr Barbary Edelmüller
Igor Pabis - uczeń mgr Bożeny Dobrowolskiej

24-26 maja 2013r. - 17 Międzynarodowy Turniej Wiosny w Akrobatyce Sportowej im. Henryka Chmielewskiego
Weronika Witkowska kl.IVc - VI miejsce - uczennica p. Katarzyny Kindykiewicz

25.05.2013r. XI Igraszki Wiolonczelowe Oleśnica 2013
Julia Bednarska - wyróżnienie I stopnia - uczennica mgr Krzysztofa Wójtowicza
Wiktor Juzala-Deprati - wyróżnienie I stopnia - uczeń mgr Krzysztofa Wójtowicza

25.05.2013r. Konkurs Zakręcone Fleciki - Rybnik
Zofia Pazdro - I miejsce - naucz. mgr Ewa Tupik
Gabriela Baptista - wyróżnienie - naucz mgr Ewa Tupik

25-26.05.2013r. Młodzi Mistrzowie Perkusji - Brodnica 2013
Zespół perkusyjny "Percussion King Quartet" - I miejsce
w składzie: Maja Król, Jakub Kołodziejczyk, Jakub Wójtowicz, Antoni Dziurdzia przygotowanie mgr L. Olejniczak
Jakub Kołodziejczyk - III miejsca - uczeń mgr Leona Olejniczaka
Wyróżnienia:
Bruno Bert - uczeń mgr Leona Olejniczaka
Jakub Olma - uczeń mgr Leona Olejniczaka
Maciej Wójtowicz - uczeń mgr Leona Olejniczaka
Maja Król - uczennica mgr Leona Olejniczaka
Jakub Wójtowicz - uczeń mgr Leona Olejniczaka

Międzynarodowy konkurs matematyczny "Kangur"
Wyróżnienia otrzymali: Wilhelm Pilch, Bruno Panasiewicz kl.Va, Weronika Litwa, Zuzanna Rosa kl.VIc - uczniowie p. Renaty Kostrzewskiej
Rafał Jaworski kl.Vb, Zuzanna Jarząb, Mikołaj Kardyś, Ewa Sapalska kl.VIa - uczniowie p. Joanny Zagórskiej
Wojciech Jopek z klasy Vc - uczeń p. Janiny Pieczątkowskiej

Konkurs "Szlakiem krakowskich zegarów słonecznych"
Antoni Dziurdzia, Benedykt Klimowski i Andrzej Słowik kl.Vb - II miejsce - uczniowie p. Joanny Zagórskiej

04.06.2013 r. - IV Ogólnopolski Konkurs Młodych Pianistów im. Teodora Leszetyckiego w Łańcucie
Lena Michajłów - miejsce II (kategoria II)- przygotowanie Natalia Kusiak.

5.06.2013 - XXIX Przegląd Dorobku Artystycznego Zespołów Klubowych w Krakowie w kategorii wokalnej
Zuzanna Rosa - 1 miejsce
Karolina Mączka - wyróżnienie

5 czerwca 2013r. Mistrzostwa klas III na pływalni KSOS
W grupie dziewcząt w stylu grzbietowym:
I miejsce VILLANUEVA JARA ANGEL III A,
III miejsce BOCHENEK EMILIA III C,
w stylu dowolnym (kraul):
II miejsce LIPCZYŃSKA ALEKSANDRA III A
W grupie chłopców:
w stylu grzbietowym:
I miejsce ADAM KOSZAŁKA III B
w stylu dowolnym (kraul):
I miejsce ADAM KOSZAŁKA III B

8.06.2013r. Festiwal Dzieci Najmłodszych "Brzdące Dźwiękiem malujące"
Zofia Pazdro - II miejsce nauczyciel mgr Ewa Tupik

12-13.06.2013r. Ponadregionalny Konkurs Pianistyczny Wieliczka 2013
Karolina Mączka - I miejsce w I kategorii - uczennica mgr Małgorzata Szumiec
Lena Michajłów - I miejsce w II kategorii - uczennica mgr Natalia Kusiak
Martyna Włodarczyk - IV miejsce w II kategorii - uczennica mgr Danuta Gruza

22-23.06.2013r. Mistrzosta Polski w Akrobatyce Sportowej
Angele Villanueva Jara - I miejsce

Lato 2013 - po raz czwarty Stypendium Międzynarodowych Kursów Muzycznych im. Zenona Brzewskiego w Łańcucie
oraz wyjazd i udział w Gochar Streicher AkademiiI w Goch w Niemczech na rok 2014
Zuzanna Bachmińska - wiolonczela - nauczyciel mgr Krzysztof Wójtowicz

Zapisy

Wirtualny spacer po szkole

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszej szkole. Będziecie mogli Państwo poczuć niepowtarzalną atmosferę oraz poznać atrakcyjne  formy pracy, które proponujemy naszym uczniom.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Do Wakacji

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME