Strój galowy ucznia

DZIEWCZĘTA – granatowa kamizelka z logo szkoły, granatowa układana spódnica do kolan, biała koszulowa bluzka oraz krawat, czarne wizytowe buty

CHŁOPCY – granatowa kamizelka z logo szkoły, granatowe spodnie, biała koszula i krawat, czarne wizytowe buty

strgalowy strgalowy1

W stroju galowym uczeń zobowiązany jest reprezentować szkołę podczas uroczystości, przesłuchań i występów w szkole i poza nią, a także podczas organizowanych przez szkołę wyjść do teatru, opery, filharmonii itp.

Codzienny strój ucznia jest dozwolony z zastrzeżeniem, iż jest on estetyczny, bez oznak subkultur, w stonowanych kolorach, bez biżuterii oraz bez makijażu.

Ucznia klas I–III obowiązuje odpowiedni strój na zajęcia rytmiczne. Jest to granatowy lub czarny podkoszulek z logo szkoły, czarne, długie getry i czarne baletki.