Dyżury kierownictwa i pedagogów

 

Godziny przyjęć dla rodziców kierownictwa szkoły i pedagogów w roku szkolnym 2016/ 2017

 

Imię i nazwisko Dzień tygodnia Godzina

 

Dyrektor Szkoły mgr Bogdan Piznal


 

wtorek; czwartek 

13.00 – 14.00 

 

Zastępca Dyrektora do spraw pionu muzycznego
mgr Włodzimierz Pabian


 

poniedziałek
środa

11.00 – 12.00
12.00 – 13.00

 

Zastępca Dyrektora do spraw pionu ogólnokształcącego 
mgr Monika Rutkowska- Urbańczyk


 

środa
czwartek

11.00 – 12.00
12.00 – 13.00

 

Kierownik sekcji fortepianu mgr Ewa Jarguz


 

wtorek

15.30 – 16.30

 

Kierownik sekcji fortepianu mgr Jadwiga Wyroba


 

poniedziałek

10.30 – 11.30

 

Kierownik sekcji instrumentówsmyczkowych i gitary
mgr Irena Wójtowicz


 

piątek

11.45 – 12.40

 

Kierownik sekcji instrumentów dętych, perkusji i akordeonu
mgr Agnieszka Cywińska-Olma


 

środa

11.30 – 13.30

 

Kierownik sekcji teorii muzyki
mgr Ilona Tomera-Chmiel


 

wtorek  11.45 – 12.30

 

o. Karol Amroż


 

środa

9.50 – 10.35

 

mgr Barbara Barszcz


 

poniedziałek 13.40 – 14.25

 

mgr Izabela Chodorowicz


 

piątek

8.55 – 9.40

 

Przewodnicząca Komisji Edukacji Wczesnoszkolnej
mgr Barbara Dudzińska


 

wtorek 10.50 – 11.35

 

mgr Klaudia Dybowska


 

poniedziałek

10.50 – 11.35

 

mgr Lidia Florek-Stokłosa


 

piątek 8.55 – 9.40

 

mgr Kamil Frączek


wtorek 8.45 – 9.30

 

mgr Anna Gryszun


piątek 13.40 – 14.25

 

mgr Elżbieta Holica-Bochenek


piątek 11.45 – 12.30

 

mgr Michał Jutkiewicz


poniedziałek  10.50 – 11.35 

 

mgr Alina Kazimierczak


piątek 8.55 – 9.40 

 

Przewodnicząca Komisji Sportu
mgr Katarzyna Kindykiewicz


poniedziałek  11.45 – 12.30

 

mgr Anna Komosa


poniedziałek  10.50 – 11.35

 

mgr Małgorzata Kordek


poniedziałek  11.45 – 12.30

 

mgr Marta Kubiszyn


środa  10.50 –11.35

 

mgr Anna Lida


poniedziałek  9.50 – 10.35 

 

mgr Teresa Ochęduszka


czwartek  12.40 – 13.25 

 

mgr Agnieszka Paleczny


środa 10.50 – 11.35

 

mgr Janina Pieczątkowska 


środa 9.50 – 10.35 

 

mgr Barbara Płonka 


czwartek 11.45 – 12.30

 

mgr Anna Potępa 


wtorek 12.40 – 13.25 

 

 s. Zofia Potoniec


środa 8.55 – 9.40 

 

mgr Tomasz Półtorak


poniedziałek  9.50 – 10.35 

 

mgr Izabela Przybylska 


piątek  12.40 – 13.25 

 

mgr Paulina Przyżycka 


środa 12:30 – 13.15

 

mgr Sylwia Rembisz


środa  9.50 – 10.30 

 

mgr Urszula Rosół-Knapik


czwartek  10.50 – 11.35 

 

mgr Danuta Skóra


wtorek  9.50 – 10.35 

 

mgr Małgorzata Sobczak


poniedziałek  8.55 - 9.40

 

mgr Renata Stępień-Huptyś


piątek  9.50 – 10.35 

 

mgr Monika Tchórzewska 


piątek 8.55 – 9.40 

 

Przewodnicząca Komisji Humanistycznej
mgr Anna Wołosiuk 


środa  11.45 – 12.30 

 

Przewodnicząca Komisji Matematyczno-Przyrodniczej
mgr Joanna Zagórska


piątek 9.50 – 10.35

 

mgr Marta Zakulska 


czwartek  11.45 – 12.30

 

mgr Kamil Zakrzewski 


środa  13.40 – 14.25 

 

mgr Irena Załuska


czwartek 11.45 – 12.30

 

mgr Grażyna Zdanowicz


czwartek 10.50 – 11.35

Zapisy do klas I 2017-2018

zapisy

Przekaż nam 1%

Dziękujemy za wpłatę 1%. W poprzednich latach finansowaliśmy nagrody dla uczniów bioracych udział w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie. Pomogliśmy Szkole we współfinansowaniu tabletów dla nauczycieli po wprowadzeniu dziennika elektronicznego.

Do Wakacji

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
5
9
12
13
18
19
25
26
28
31

Remont i zakup 2015 - 2017r.

mkidn

Remont szkoły i zakup instrumentów w roku 2015-2017r. dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 Partnerzy: 

oknoplus MGDUR KFS KAMENY mgielda

enuty

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME