Dyżury kierownictwa i pedagogów

DYŻURY DYREKCJI I KIEROWNIKÓW SEKCJI:

Ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarne oraz z uwagi na zachowanie bezpieczeństwa podczas trwającej pandemii rodzice, którzy chcieliby spotkać się z dyrekcją lub kierownikami sekcji proszeni są
o wcześniejsze telefoniczne umówienie terminu spotkania poprzez sekretariat szkoły.

Osoby umówione na spotkanie i wchodzące na teren szkoły powinny zgłosić ten fakt na portierni.

mgr Włodzimierz Pabian     

  dyrektor naczelny

 

poniedziałek      11.00 - 12.00

środa                  11.00 - 12.00            

mgr Anna Wołosiuk

  wicedyrektor do spraw pionu ogólnokształcącego

 

 poniedziałek       9.00 - 10.00

 czwartek               8.00 - 9.00          

 mgr Ilona Tomera - Chmiel   

  wicedyrektor do spraw pionu muzycznego

 

 wtorek               11.00 - 12.00

 środa                 15.00 - 16.00

 

mgr Lidia Florek - Stokłosa

 

kierownik sekcji teorii                                        

 

czwartek            11.45 - 12.30  

 piątek                    8.00 - 8.45 

 

mgr Ewa Jarguz

 

  kierownik sekcji fortepianu

 

wtorek                13.30 - 14.00

 wtorek               17.00 - 17.30

 czwartek           13.30 - 14.00

mgr Małgorzata Szumiec

  kierownik sekcji fortepianu

 

 wtorek             12.15 - 13.00

 piątek              12.30 - 13.15 

 

 mgr Paweł Wójtowicz

 

 

 kierownik sekcji instrumentów smyczkowych i gitary  

  

 

poniedziałek     10.15 - 11.00

 czwartek              8.00 - 8.45

 mgr Oleg Dyyak

 

 

kierownik sekcji instrumentów dętych,
 perkusji i akordeonu

  

 poniedziałek     12.30 - 13.15

 czwartek           12.30 - 13.15 

 

DYŻURY PEDAGOGÓW:

W bieżącym roku szkolnym proponujemy kontakt telefoniczny Rodziców z nauczycielami w wyznaczonych terminach.

12 422-71-60  w. 24

mgr Barbara Barszcz

         wtorek         

     13.40-14.25     

mgr Marcin Białas

wtorek

11.45-12.30

mgr Teresa Bogusz

 

mgr Ewa Bukowska

poniedziałek

 

 czwartek

9.50 – 10.35

 

11.45 - 12.30 

mgr Elżbieta Chmielewska

środa

9.50 – 10.35

mgr Izabela Chodorowicz - przewodnicząca Komisji Humanistycznej

poniedziałek

9.50 – 10.35

mgr Joanna Chrząstowska

wtorek

9.50 – 10.35

mgr Barbara Dudzińska  - przewodnicząca Komisji Edukacji Wczesnoszkolnej

środa

12.40 – 13.25

mgr Joanna Fiałkowska

piątek

10.50 – 10.35

 

 

 

mgr Kamil Frączek

poniedziałek

12.40-13.25

mgr Karina Grajcar

poniedziałek

12.40 – 13.25

mgr Anna Gryszun

środa

11.40 – 12.25

mgr Elżbieta Holica-Bochenek

poniedziałek

13.40 – 14.25

mgr Paulina Hornik

poniedziałek

13.40 – 14.25

mgr Barbara Iwańska

 

mgr Dominika Janur

poniedziałek

 

poniedziałek

14.35-15.20

 

11.45-12.30

dr Paweł Jaskółka

środa

8.55 – 9.40

mgr Alina Kazimierczak

czwartek

10.50 – 11.35

mgr Katarzyna Kindykiewicz  - przewodnicząca Komisji Sportu

poniedziałek

10.50 – 11.35

mgr Anna Komosa

wtorek

11.45 – 12.30

mgr Marta Kubiszyn

czwartek

9.50 – 10.35

mgr Anna Lasoń

czwartek

12.40 – 13.25

mgr Anna Lida

wtorek

8.55 – 9.40

mgr Joanna Majczyk

piątek

11.45-12.30

   

 

mgr Kinga Michalec

czwartek

11.45 – 12.30

mgr Teresa Ochęduszka

piątek

14.35 – 15.20

mgr Małgorzata Ochmanek

poniedziałek

11.45 – 12.30

mgr Janina Pieczątkowska

czwartek

12.40-13.25

mgr Barbara Pietruszewska-Szweiger

wtorek

13.40 – 14.25

mgr Joanna Pietrzykowska

wtorek

12.40 – 13.25

mgr Tomasz Półtorak

poniedziałek

18.15-18.30

mgr Izabela Przybylska

czwartek

11.45 – 12.30

mgr Paulina Przyżycka

poniedziałek

12.40 – 13.25

mgr Renata Puchała 

czwartek

13.40 – 14.20

mgr Urszula Rosół-Knapik

piątek

11.45 – 12.30

mgr Małgorzata Sobczak

piątek

9.50 – 10.35

mgr Mateusz Soja

wtorek

11.40 – 12.30

mgr Renata Stępień-Huptyś

wtorek

10.50 – 11.35

mgr Jolanta Szlachcic

środa

9.50 – 10.35

mgr Anna Taboła

wtorek

9.50 – 10.35

mgr Monika Tchórzewska-Kulka - przew. Komisji Matematyczno-Przyrodniczej

piątek

10.50 – 11.35

mgr Kinga Tomaka - przewidnicząca Komisji Języków Obcych

poniedziałek

9.50 – 10.35

mgr Monika Tórz

środa

13.40 – 14.25

mgr Joanna Zagórska

wtorek

12.40 – 13.25

mgr Marta Zakulska

poniedziałek

11.45 – 12.30

Zapisy

Wirtualny spacer po szkole

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszej szkole. Będziecie mogli Państwo poczuć niepowtarzalną atmosferę oraz poznać atrakcyjne  formy pracy, które proponujemy naszym uczniom.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Do Wakacji

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME