Pion przedmiotów ogólnokształcących

KOMISJA EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ
mgr Barbara Dudzińska – przewodnicząca Komisji
mgr Joanna Fiałkowska
mgr Anna Lasoń
mgr Iwona Maciejowska-Mucha
mgr Teresa Ochęduszka
mgr Izabela Przybylska
mgr Danuta Skóra
mgr Małgorzata Sobczak
mgr Grażyna Zdanowicz

 

KOMISJA PRZEDMIOTÓW HUMANISTYCZNYCH
mgr Izabela Chodorowicz – przewodnicząca Komisji – język polski, historia
dr Agnieszka Baran – historia
mgr Agata Byrska – język polski
mgr Małgorzata Jaskólska – biblioteka 
mgr Michalec Kinga – język polski
mgr Justyna Niedzielin – plastyka
mgr Sylwia Rembisz-Matoga – język polski
mgr Agata Stankiewicz – historia
mgr Anna Wołosiuk – język polski, historia
 

KOMISJA JĘZYKOWA
mgr Barbara Barszcz – przewodnicząca Komisji, język angielski, przyroda
mgr Agnieszka Dudek – język angielski
mgr Beata Czołowska – język angielski
mgr Karina Grajcar – język niemiecki
mgr Dominka Janur – język angielski
mgr Alina Kazimierczak – język angielski
mgr Lucyna Majka – język niemiecki
mgr Kinga Tomaka – język angielski
mgr Marta Zakulska – język angielski

 

KOMISJA MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZA
mgr Monika Tchórzewska – przewodnicząca Komisji – matematyka, informatyka
mgr Barbara Barszcz – przyroda
mgr Teresa Bogusz – chemia
mgr Małgorzata Borońska-Dąbroś – geografia
mgr Michał Krówczyński – matematyka
mgr Lankof Bogumiła – biologia, WDŻ
mgr Paulina Przyżycka – informatyka
mgr Renata Puchała – fizyka
mgr Agnieszka Paleczny-Świebocka – przyroda
mgr Janina Pieczątkowska – matematyka, informatyka
mgr Joanna Zagórska – matematyka


KOMISJA SPORTOWA
mgr Katarzyna Kindykiewicz – przewodnicząca Komisji – wychowanie fizyczne
mgr Marcin Białas – wychowanie fizyczne
mgr Klaudia Dybowska – wychowanie fizyczne


KOMISJA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA
mgr Agnieszka Pakońska – przewodnicząca Komisji – pedagog szkolny
o. Karol Amroż – religia klasy III
s. Karolina Dobosz – religia klas I i VII
mgr Kamil Frączek – etyka
mgr Izabela Król-Piela – wychowawca świetlicy
mgr Lechwar Mateusz – religia klas IV-VI
mgr Lidia Łopatka – wychowawca świetlicy
s. Zofia Potoniec – religia klas II
mgr Anna Potępa - wychowawca świetlicy
mgr Teresa Ropka – wychowawca świetlicy
mgr Małgorzata Waszak – wychowawca świetlicy
mgr Agata Tabor – wychowawca świetlicy

 

Do Wakacji

Kalendarz

Remont i zakup 2015 - 2017r.

mkidn

Remont szkoły i zakup instrumentów w roku 2015-2017r. dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

KOMISJA EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

KOMISJA PRZEDMIOTÓW HUMANISTYCZNYCH

KOMISJA SPORTOWA

KOMISJA MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZA

KOMISJA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA

 Partnerzy: 

oknoplus MGDUR KFS KAMENY mgielda

enuty

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME