Pion przedmiotów ogólnokształcących

KOMISJA EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

mgr Barbara Dudzińska – przewodnicząca Komisji
mgr Joanna Fiałkowska
mgr Anna Lasoń
mgr Iwona Maciejowska-Mucha
mgr Teresa Ochęduszka
mgr Izabela Przybylska
mgr Danuta Skóra
mgr Małgorzata Sobczak
mgr Grażyna Zdanowicz

 

KOMISJA PRZEDMIOTÓW HUMANISTYCZNYCH

mgr Anna Wołosiuk – przewodnicząca Komisji – język polski, historia
mgr Barbara Barszcz – język angielski
mgr Izabela Chodorowicz – język polski, historia
mgr Alina Kazimierczak – język angielski
mgr Dominka Janur – język angielski
mgr Małgorzata Jaskólska - biblioteka
mgr Michał Jutkiewicz - język angielski
mgr Anna Lida – język polski
mgr Sylwia Rembisz-Matoga - język polski
mgr Monika Rutkowska-Urbańczyk – język polski, historia, WDŻ
mgr Marta Zakulska – język angielski
mgr Kamil Zakrzewski – język angielski
mgr Irena Załuska – plastyka

 

KOMISJA MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZA

mgr Joanna Zagórska – przewodnicząca Komisji – matematyka
mgr Barbara Barszcz – przyroda
mgr Paulina Przyżycka – zajęcia komputerowe
mgr Agnieszka Paleczny-Świebocka – przyroda
mgr Janina Pieczątkowska – matematyka, zajęcia komputerowe
mgr Monika Tchórzewska – matematyka, zajęcia komputerowe


KOMISJA SPORTOWA

mgr Katarzyna Kindykiewicz – przewodnicząca Komisji – wychowanie fizyczne
mgr Klaudia Dybowska – wychowanie fizyczne


KOMISJA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA
mgr Agnieszka Pakońska – przewodnicząca Komisji – pedagog szkolny
mgr Elżbieta Holica-Bochenek – religia
s. Zofia Potoniec – religia klas I i II
o. Karol Amroż – religia klasy III
mgr Kamil Frączek – etyka
mgr Izabela Król-Piela – wychowawca świetlicy
mgr Lidia Łopatka – wychowawca świetlicy
mgr Teresa Ropka – wychowawca świetlicy
mgr Małgorzata Waszak – wychowawca świetlicy
mgr Agata Tabor – wychowawca świetlicy

 

 

Do Wakacji

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
5
6
9
11
12
14
20
21
22
27
28
29
30

Remont i zakup 2015 - 2017r.

mkidn

Remont szkoły i zakup instrumentów w roku 2015-2017r. dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

KOMISJA EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

KOMISJA PRZEDMIOTÓW HUMANISTYCZNYCH

KOMISJA SPORTOWA

KOMISJA MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZA

KOMISJA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA

 Partnerzy: 

oknoplus MGDUR KFS KAMENY mgielda

enuty

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME