Pion przedmiotów muzycznych

SEKCJA TEORII MUZYKI
mgr Ilona Tomera-Chmiel – kierownik Sekcji – kształcenie słuchu, rytmika, audycje muzyczne
mgr Anna Gryszun – zespół rytmiczny, zespół taneczny
mgr Lidia Florek - Stokłosa – kształcenie słuchu, rytmika, audycje muzyczne
mgr Urszula Knapik – kształcenie słuchu, rytmika, audycje muzyczne
mgr Anna Komosa – kształcenie słuchu, rytmika, audycje muzyczne
mgr Marta Kubiszyn – kształcenie słuchu, rytmika, audycje muzyczne
mgr Tomasz Półtorak – chór klas IV, V i VI, orkiestra klas V i VI
mgr Renata Stępień-Huptyś – kształcenie słuchu, audycje muzyczne

 


SEKCJA FORTEPIANU
mgr Ewa Jarguz – kierownik Sekcji – fortepian główny, fortepian dodatkowy
mgr Jadwiga Wyroba – kierownik Sekcji – fortepian główny, fortepian dodatkowy
mgr Sebastian Bernatowicz – akompaniament
mgr Monika Błaszczyk-Bylica – fortepian główny, fortepian dodatkowy
mgr Elżbieta Daszkiewicz – fortepian główny, fortepian dodatkowy, akompaniament
mgr Bożena Dobrowolska – fortepian główny, fortepian dodatkowy
dr Anna Dzioba – fortepian główny, fortepian dodatkowy
mgr Barbara Edelmuller – fortepian główny, fortepian dodatkowy
mgr Danuta Gruza – fortepian główny, fortepian dodatkowy
mgr Maria Hyla – fortepian główny, fortepian dodatkowy
mgr Małgorzata Konarska-Turek – fortepian główny, fortepian dodatkowy
mgr Konrad Konarzewski – fortepian główny, fortepian dodatkowy
mgr Natalia Kusiak – fortepian główny, fortepian dodatkowy
mgr Beata Mach-Fundament – fortepian główny, fortepian dodatkowy, akompaniament
mgr Bartłomiej Mełges – fortepian główny, fortepian dodatkowy
mgr Barbara Rączka – akompaniament
mgr Marzena Stępniewska – fortepian główny, fortepian dodatkowy
mgr Małgorzata Szumiec – fortepian główny, fortepian dodatkowy
mgr Jolanta Tarnowska – fortepian główny, fortepian dodatkowy
mgr Anna Wielgus – akompaniament
mgr Marta Wojciechowska-Łyko – fortepian główny, fortepian dodatkowy
mgr Maria Wyroba – fortepian główny, fortepian dodatkowy
mgr Danuta Zielińska – fortepian główny, fortepian dodatkowy
mgr Dorota Żyła-Pałczyńska – akompaniament

 


SEKCJA INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH I GITARY
mgr Irena Wójtowicz – kierownik Sekcji – skrzypce
mgr Roman Buszek – skrzypce
mgr Robert Ciborowski – gitara
mgr Rafał Daszkiewicz – skrzypce
mgr Alicja Góra – wiolonczela
dr Wiesław Grzegorski – skrzypce
mgr Tomasz Grzyb – wiolonczela
mgr Beata Katlewicz – skrzypce
mgr Maria Kostka – skrzypce
mgr Dariusz Lauterbach – skrzypce
mgr Włodzimierz Lerner – gitara
mgr Sylwia Morasiewicz-Michna – skrzypce
mgr Barbara Polkowska – skrzypce
mgr Agnieszka Reiner – skrzypce
mgr Barbara Sanecka – skrzypce
mgr Jerzy Skoczylas – skrzypce
mgr Konrad Szabelski – skrzypce
mgr Krzysztof Wójtowicz – wiolonczela
mgr Paweł Wójtowicz – skrzypce
mgr Irena Żurek – skrzypce

 


SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH, PERKUSJI I AKORDEONU
mgr Agnieszka Cywińska-Olma – kierownik Sekcji – flet
mgr Magdalena Di Blasi – flet
mgr Maria Dudzińska – flet
mgr Mieczysław Decowski – perkusja
mgr Szymon Dołęga – trąbka
mgr Paweł Durowski – trąbka
mgr Oleg Dyyak – akordeon
mgr Wojciech Krawiec – fagot
mgr Antoni Majerski – klarnet
mgr Konrad Mika – obój
mgr Adam Niedzielin – zespoły
mgr Leon Olejniczak – perkusja
mgr Marek Olma – perkusja
mgr Bogdan Piznal – puzon
mgr Włodzimierz Pabian – perkusja
mgr Ewa Tupik – flet
mgr Krzysztof Włodarczyk – saksofon

 

 

Do Wakacji

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Remont i zakup 2015 - 2017r.

mkidn

Remont szkoły i zakup instrumentów w roku 2015-2017r. dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

SEKCJA TEORII MUZYKI

SEKCJA FORTEPIANU

SEKCJA INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH I GITARY

SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH, PERKUSJI I AKORDEONU

 Partnerzy: 

oknoplus MGDUR KFS KAMENY mgielda

enuty

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME