Nasi uczniowie koncertują z największymi gwiazdami

Koncert na długo pozostanie w pamięci nie tylko widowni, ale również artystów. Piękna idea przyświecająca całemu zdarzeniu sprawiła, że atmosfera podczas widowiska była przyjemna, rodzinna i przyjazna. Podczas koncertu miała miejsce spontaniczna licytacja albumu Kayah. Wokalistka podpisała i osobiście wręczyła płytę pani Agnieszce, która poprzez licytację przekazała na rzecz Centrum Autyzmu znaczącą sumę. Urok tego koncertu nie zamykał się jednak jedynie w jego celu, ale zwielokrotniał poprzez obdarowanie obecnych doznaniami muzycznymi na najwyższym poziomie. 

Remont i zakup 2015 - 2017r.

mkidn

Remont szkoły i zakup instrumentów w roku 2015-2017r. dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 Partnerzy: 

oknoplus MGDUR KFS KAMENY mgielda

enuty

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME