Warsztaty - serdecznie zapraszamy

 

Szanowni Państwo

W imieniu organizatorów bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich pedagogów uczących gry na skrzypcach w szkołach I stopnia na warsztaty z Panem Pawłem Wójtowiczem.
Pan Paweł Wójtowicz jest bardzo dobrze znanym pedagogiem, skrzypkiem, nauczycielem w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I st. in. I. J. Paderewskiego, Ekspertem MEN ds. awansu zawodowego, pomysłodawca konkursu skrzypcowego „Vivaldi”, koncertmistrzem Opery krakowskiej i kompozytorem wielu utworów dla dzieci. Właśnie jedne z nich uczniowie z naszej szkoły zaprezentują podczas warsztatów. Będzie to zbiór „Czerwone jabłuszko – 22 etiudy dwudźwiękowe na skrzypce”

Jak można się domyśleć tematem warsztatów będą właśnie dwudźwięki w pierwszym etapie kształcenia. Podczas warsztatów zostanie poruszona kwestia problemów jakie wynikają z grania układów dwudźwiękowych i sposoby radzenia sobie z nimi.

Wierzymy że to spotkanie wzbogaci Państwa wachlarz wiedzy pedagogicznej, pozwoli nawiązać ciekawe znajomości i wzmocni środowisko nauczycieli tego pięknego instrumentu.

Dyrekcja Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. Im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

Informacje
Warsztaty: Dwudźwięki w pierwszym etapie kształcenia
Prowadzenie: Paweł Wójtowicz
Miejsce: Aula OSM I st. w Krakowie ul. Basztowa 8
Termin: 13.11.2017r. (poniedziałek)
godz. 11.00 – 15.00 (w przerwie zapraszamy na kawę, herbatę i mały poczęstunek)
Podczas warsztatów zostanie zaprezentowany zbiór P. Wójtowicza „Czerwone jabłuszko – 22 etiudy dwudźwiękowe na skrzypce” przez uczniów klas IV, V i VI OSM I st. w Krakowie

Karta zgłoszeniowa

Koszt: Nauczyciele – 50 zł, uczniowie – wstęp wolny (uczniowie nie przesyłają kart zgłoszenia)
Zgłoszenia – Kartę zgłoszenia wraz z danymi potrzebnymi do wystawienia faktury należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 9.11.2017r (czwartek)

Remont i zakup 2015 - 2017r.

mkidn

Remont szkoły i zakup instrumentów w roku 2015-2017r. dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 Partnerzy: 

oknoplus MGDUR KFS KAMENY mgielda

enuty

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME