Warsztaty - serdecznie zapraszamy

Szanowni Państwo

W imieniu organizatorów bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich pedagogów uczących gry na skrzypcach w szkołach I stopnia na warsztaty z Panem Pawłem Wójtowiczem.
Pan Paweł Wójtowicz jest bardzo dobrze znanym pedagogiem, skrzypkiem, nauczycielem w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I st. in. I. J. Paderewskiego, Ekspertem MEN ds. awansu zawodowego, pomysłodawca konkursu skrzypcowego „Vivaldi”, koncertmistrzem Opery krakowskiej i kompozytorem wielu utworów dla dzieci. Właśnie jedne z nich uczniowie z naszej szkoły zaprezentują podczas warsztatów. Będzie to zbiór „Czerwone jabłuszko – 22 etiudy dwudźwiękowe na skrzypce”

Jak można się domyśleć tematem warsztatów będą właśnie dwudźwięki w pierwszym etapie kształcenia. Podczas warsztatów zostanie poruszona kwestia problemów jakie wynikają z grania układów dwudźwiękowych i sposoby radzenia sobie z nimi.

Wierzymy że to spotkanie wzbogaci Państwa wachlarz wiedzy pedagogicznej, pozwoli nawiązać ciekawe znajomości i wzmocni środowisko nauczycieli tego pięknego instrumentu.

Dyrekcja Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. Im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

Warsztaty: Dwudźwięki w pierwszym etapie kształcenia
Prowadzenie: Paweł Wójtowicz
Miejsce: Aula OSM I st. w Krakowie ul. Basztowa 8