Cudowny świat baśni

 23 marca przy odrobinie szczęścia można było spotkać na szkolnym korytarzu Czerwonego Kapturka, Śpiącą Królewnę, Małgosię, której braciszek niestety nie zdążył na czas dotrzeć do szkoły a Królowa Śniegu swoim spojrzeniem mroziła nasze oblicza. Respekt niewątpliwie budził Kot w butach, natomiast czas umilał nam śpiew Słowika.
Zaproszona na zajęcia klasa II c stanęła przed wielkim wyzwaniem – otóż nasi młodsi koledzy musieli uważnie słuchać opowieści prezentujących się przed nimi bohaterów, aby odgadnąć z jakich baśni pochodzą. Największym kłopotem okazała się być postać śmierci, która przybyła do nas aż z odległej litewskiej krainy. Uczniowie klasy II c spisali się na medal, gratulujemy!
Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone chwile na długo pozostaną w pamięci.
 

Remont i zakup 2015 - 2017r.

mkidn

Remont szkoły i zakup instrumentów w roku 2015-2017r. dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 Partnerzy: 

oknoplus MGDUR KFS KAMENY mgielda

enuty

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME