Rowerowy maj w naszej szkole

 

Zasady zabawy są proste. Każde dziecko, które przyjedzie do szkoły rowerem (hulajnogą lub na rolkach) otrzymuje dwie naklejki: kwadratową do własnego dzienniczka i okrągłą do naklejenia na klasowy plakat. Nasi nauczyciele również będą uzupełniać swoje dzienniczki rowerowe.

Rywalizacja będzie odbywać się na poziomie szkolnym, klasowym i indywidualnym. Najlepszych uczestników organizatorzy planują nagrodzić atrakcyjnymi nagrodami (nie tylko rowerowymi). Dla najlepszej klasy rowerowej przewidziana jest atrakcja w postaci interesującej wycieczki.

Fundatorem nagrody głównej dla najlepszej szkoły jest Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu (zadaszona wiata rowerowa o wartości około 25 tys. złotych).

Wszelkich odpowiedzi na nurtujące Was pytania udzieli koordynator projektu – Izabela Chodorowicz.

Remont i zakup 2015 - 2017r.

mkidn

Remont szkoły i zakup instrumentów w roku 2015-2017r. dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 Partnerzy: 

oknoplus MGDUR KFS KAMENY mgielda

enuty

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME