KONKURS PIOSENKI ROWEROWEJ

Najwyższa pora przygotować rowery do czekających nas wypraw rowerowych. Pomyśleliśmy więc, iż najlepiej robić to z piosenką na ustach. Z tej to przyczyny w naszej szkole został zorganizowany Konkurs Piosenki Rowerowej. Uczestnicy stanęli na wysokości zadania. Wszystkim artystom, którzy zaprezentowali się podczas konkursu serdecznie dziękujemy i gratulujemy!
Pamiętajmy – najważniejsze jest to, aby odważyć się wystąpić, cieszyć się ze wspólnie spędzonego czasu i umieć szczerze pogratulować zwycięzcom.
Laureatami Szkolnego Konkursu Piosenki rowerowej są:
Pola Jasica, uczennica klasy IV a
Wiktoria Gołębiowska, uczennica klasy VI b
Małgorzata Duda, uczennica klasy VI c

Jeszcze raz gratulujemy!

Zapisy do klas I 2018-2019

Podaruj 1% Stowarzyszeniu Przyjaciół Szkoły „Menuet G-dur”. Dziękujemy za wpłatę w poprzednich latach.