AKCJA UNICEF - WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA

W tym roku szkolnym nasi uczniowie po raz pierwszy wzięli udział w projekcie ,,WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA”, w ramach którego przygotowaliśmy laleczki UNICEF – symbolizujące naszą pomoc, jaką chcemy udzielić potrzebującym dzieciom w Afryce. Dzięki zaangażowaniu dzieci, rodziców i dziadków powstały małe dzieła sztuki - laleczki, które pochodziły z różnych krajów i kontynentów. Na zorganizowanym kiermaszu mogliśmy podziwiać przedstawicielki m.in. Polski, Włoch, Francji, krajów afrykańskich, Peru. Każda lalka była niepowtarzalna i wyjątkowa. Kreatywność wykonawców nie miała granic. Uzbieraliśmy 1000 zł. Wszystkim autorom lalek i ofiarodawcom - dziękujemy!

Zapisy do klas I 2018-2019

Podaruj 1% Stowarzyszeniu Przyjaciół Szkoły „Menuet G-dur”. Dziękujemy za wpłatę w poprzednich latach.