Ewaluacja zewnętrzna

Szanowni Państwo,
W związku z Ewaluacją Zewnętrzną, która odbędzie się w naszej szkole w dniach 27-31.03.2017r. uprzejmie informujemy, że otrzymacie Państwo na zebraniach bądź bezpośrednio od dziecka, jednorazowe kody dostępu do stron ewaluacji.

Kod jest jednokrotnego użytku (jednorazowy) i prosimy pamiętać, że po wypełnieniu ankiety ewaluacyjnej należy koniecznie kliknąć ZAPISZ

Bardzo prosimy o potraktowanie ankiety z należytą starannością gdyż są to badania dotyczące naszej szkoły.
Ankieta skierowana jest do rodziców uczniów z klas I-VI oraz uczniów klas II-VI.

Termin wypełniania ankiet to 15-27.03.2017r.

Jeżeli ktoś nie otrzymał kodu, prosimy o kontakt najpierw z wychowawcą klasy a później z sekretariatem Szkoły.

Spotkanie Rodziców z Ewaluatorami zaplanowane jest na 29.03.2017r. na godzinę 17.00 w Auli Szkoły.