Dzień Gam "Gama GO"

Dnia 23 stycznia w naszej szkole Sekcja Instrumentów smyczkowych i gitary zorganizowała już po raz czwarty Dzień Gam „Gama GO!” czyli warsztaty i prezentację gam uczniów wiolonczel i skrzypiec klas VI. Zajęcia z naszymi uczniami poprowadzili wspaniali pedagodzy z zaprzyjaźnionych szkół – Radosław Bukała (wiolonczela) PSM I st im. L. Różyckiego w Myślenicach, Barbara Łobaczewska-Kuźnia (skrzypce) PSM I st. im. J. Garści w Chrzanowie, Anna Wójtowicz (skrzypce) SM I st. w Wieliczce i Mieczysław Smyda (skrzypce) PSM im. F. Chopina w Nowym Sączu Filia w Krynicy-Zdroju.

Zdjęcia

Remont i zakup 2015 - 2017r.

mkidn

Remont szkoły i zakup instrumentów w roku 2015-2017r. dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 Partnerzy: 

oknoplus MGDUR KFS KAMENY mgielda

enuty

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME