Projekt ,,Krokus”

 

Ku ich pamięci – 29 listopada- zasadziliśmy na dziedzińcu naszej szkoły żółte krokusy. Żółty kolor kwiatów przypomina kolor gwiazdy Dawida, którą Żydzi zmuszeni byli nosić w wielu okupowanych przez Niemców krajach.

Kwitnące wiosną krokusy przypomną nam o dzieciach, których istnienie zostało przerwane w czasie II wojny światowej. Kwiaty te będą również dla nas znakiem tego, iż nawet w obliczu najbardziej tragicznych zdarzeń, nowe życie się odradza, a nadzieja nie umiera, a na świecie jest także miejsce dla piękna i dobra.

 

 

Remont i zakup 2015 - 2017r.

mkidn

Remont szkoły i zakup instrumentów w roku 2015-2017r. dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 Partnerzy: 

oknoplus MGDUR KFS KAMENY mgielda

enuty

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME