Projekt ,,Krokus”

Ku ich pamięci – 29 listopada- zasadziliśmy na dziedzińcu naszej szkoły żółte krokusy. Żółty kolor kwiatów przypomina kolor gwiazdy Dawida, którą Żydzi zmuszeni byli nosić w wielu okupowanych przez Niemców krajach.

Kwitnące wiosną krokusy przypomną nam o dzieciach, których istnienie zostało przerwane w czasie II wojny światowej. Kwiaty te będą również dla nas znakiem tego, iż nawet w obliczu najbardziej tragicznych zdarzeń, nowe życie się odradza, a nadzieja nie umiera, a na świecie jest także miejsce dla piękna i dobra.

Zapisy do klas I 2018-2019

Podaruj 1% Stowarzyszeniu Przyjaciół Szkoły „Menuet G-dur”. Dziękujemy za wpłatę w poprzednich latach.