Koncerty jubileuszowe naszych uczniów

Aleksander Zarzycki - "Mazurka" nr 1 G-dur, Zuzanna Sitek kl. V - skrzypce, mgr Elżbieta Daszkiewicz – fortepian, nauczyciel mgr Sylwia Morasiewicz - Michna

Janina Garścia - "Taniec" - Liliana Żurańska kl. II - obój, mgr Kazuko Tsuji – fortepian, nauczyciel mgr Konrad Mika

Dorota Obijalska, Marcin Wawruk - "Łoś Patataj" - Kacper Ciećkiewicz kl. II - skrzypce, mgr Elżbieta Daszkiewicz- fortepian, nauczyciel mgr Sylwia Morasiewicz - Michna

Philip Sparke - "Promenada" - Wiktoria Minda kl. IV - obój, mgr Kazuko Tsuji – fortepian, nauczyciel mgr Konrad Mika

Grażyna Bacewicz - "Marsz groteskowy" - Hanna Magiera kl. V - skrzypce I, Julia Kluza kl. IV - skrzypce II, nauczyciel mgr Paweł Wójtowicz

Lucjan Jelicz - "Tańczące Koniki" - Iga Cioczek kl. IV - obój, mgr Kazuko Tsuji – fortepian, nauczyciel mgr Konrad Mika

Janina Garścia - "Sonatina" C-dur op.4 cz. I, Maja Jakubowska kl. I - fortepian, nauczyciel mgr Ewa Jagruz

E. Asabuki - "Water Drops"- Ivo Szostak kl IV - ksylofon, mgr Ryszard Szostak - fortepian, nauczyciel mgr Marek Olma

Jan Sebastian Bach - "Menuet" ze Suity h-moll - Helena Makieła  kl IV - flet, mgr Kazuko Tsuji - fortepian, nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka-Mika

Mikołaj Rimski-Korsakov - "Pieśń" - Liliana Żurańska kl II - obój, mgr Kazuko Tsuji - fortepian, nauczyciel mgr Konrad Mika

V. Cook - "Sirius" - Ilia Zherebtsov kl.V, Szymon Kozłowski kl. III – waltornie, mgr Martyna Zakrzewska – fortepian, mgr Adam Kozłowski

Philip Sparke - "At The Circus" - Zuzanna Kącka kl IV - obój, mgr Kazuko Tsuji - fortepian, nauczyciel mgr Konrad Mika

Claude Debussy - "Mały murzynek" -  Amelia Olszewska kl. IV - flet, mgr Kazuko Tsuji - fortepian, nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka-Mika

Antonín Dvořák - "Humoreska" - Oskar Podolski-Kwak kl. IV - wiolonczela, mgr Elżbieta Daszkiewicz - fortepian, nauczyciel mgr Krzysztof Wójtowicz

Adolf Huber - "Concertino" op.30  A-dur - Emilia Kalicka kl. VI - skrzypce, Aleksandra Kucharczyk kl. VI - skrzypce, Alicja Karcz  kl. VI - fortepian, nauczyciel mgr Irena Wójtowicz

Ludmiła Bas - "Jedwabny szalik" - Hanna Biedroń kl.III - fortepian, nauczyciel mgr Marta Wojciechowska-Łyko

Mikhail Bukinik - "Humoreska" - Izabela Woźniak kl.VI - wiolonczela, mgr Elżbieta Daszkiewicz - fortepian, nauczyciel mgr Krzysztof Wójtowicz

Bolesław Woytowicz - "Etiuda Capriccio" - Joachim Okarmus kl. VIII - fortepian, nauczyciel dr Bartłomiej Mełges

A. Mielnikow - "Taniec" - Maja Kucharczyk kl.III - wiolonczela, mgr Elżbieta Daszkiewicz - fortepian, nauczyciel mgr Krzyszf Wójtowicz

Jules Massenet - "Toccata" - Dymitr Szostak kl.VI - fortepian, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska

Charles Auguste de Beriot  - "Koncert skrzypcowy" a - moll op. 104 nr 9 - Sebastian Bazela kl.V - skrzypce, mgr Elżbieta Daszkiewicz - fortepian, nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz

Rob Ares - "Diptyque" - Helena Makieła kl.IV - flet, mgr Kazuko Tsuji - fortepian, nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka-Mika

Stephen Heller - "Etiuda" As - dur op.47 nr 23 - Dominika Furtak kl. III - fortepian, nauczyciel mgr Gabriela Jakimowicz

Joseph Hector Fiocco - "Allegro" - Emilia Koba kl.IV - skrzypce, mgr Dorota Żyła-Pałczyńska - fortepian, nauczyciel dr Marek Polański

Carl Albert Löschhorn - "Etiuda" A-dur Op.66 nr 7 - Maksymilian Arnautov kl.V - fortepian, nauczyciel mgr Ewa Jarguz

Teresa Frączkiewicz-Kirkov  - "Nokturn" - Katarzyna Radwańska kl.VI - fortepian, nauczyciel mgr Danuta Zielińska

Edward MacDowell - "Alla tarantella" - Antoni Stolarczyk kl.V - fortepian, nauczyciel mgr Marta Wojciechowska-Łyko

Izaak Dwojrin - "Etiuda w stylu Paganiniego" - Tomasz Pilipiuk kl. III - skrzypce, nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz

Philip Sparke - "Five and Threes" - Iga Cioczek kl.IV - obój, mgr Kazuko Tsuji - fortepian, nauczyciel mgr Konrad Mika

Modest Musorgski - "Hopak" - Hanna Magiera kl V - skrzypce, mgr Gabriela Jakimowicz - fortepian, nauczyciel mgr Paweł Wójtowicz

Paweł Wójtowicz - "Polonez" - Julia Kluza kl. IV - skrzypce, nauczyciel mgr Paweł Wójtowicz

Friedrich Seitz - "Koncert G-dur" cz. I - Maria Dziad kl. III - skrzypce, dr hab. Michał Dziad - fortepian, nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz

Krystyna Kijania  - "Romanza" - Alicja Karcz kl. VI - fortepian, nauczyciel mgr Danuta Zielińska

William Gillock - "Fonatanna w deszczu" - Mieszko Salomon kl. V - fortepian, nauczyciel mgr Danuta Zielińska

Bronisław Przybylski - "Scherzo Concertante"- Mikołaj Hamerski kl.VI - akordeon, nauczyciel mgr Oleg Dyyak

Dariusz Kaliszuk - "Flams" - Wojciech Klag kl. VII - werbel, nauczyciel mgr Leon Olejniczak.

Robert Ciborowski  - "Mateusz" - Mateusz Śmietana kl. VI - gitara, nauczyciel mgr Robert Ciborowski

Peter Martin - "One finger rag" - Julian Wójtowicz kl.I - skrzypce, Barbara Rączka - fortepian, nauczyciel  mgr Anna Wojtowicz.

Niccolo Paganini - Ghiribizzo nr 20 - "Là ci darem la mano" - Franciszek Kotuła kl. IV - gitara, nauczyciel mgr Marcin Kuźniar

Johann Christian Bach -  "Koncert c-moll" cz.1 - Filip Hyla kl.V - wiolonczela, Barbara Rączka - fortepian, nauczyciel mgr Alicja Góra

William Gillock - "The Prowling Pussycat" - Emilia Landowska kl.I - fortepian, nauczyciel mgr Ewa Jarguz

Fryderyk Chopin - "Nokturn c-moll" op. posth. - Mateusz Kliczewski kl. VIII - fortepian, nauczyciel mgr Maria Hyla

Pablo de Sarasate -  "Introdukcja i Tarantella" - Zuzanna Sitek kl. V - skrzypce, mgr Elżbieta Daszkiewicz - fortepian, nauczyciel mgr Sylwia Morasiewicz-Michna