Koncerty jubileuszowe naszych uczniów

Aleksander Zarzycki - "Mazurka" nr 1 G-dur, Zuzanna Sitek kl. V - skrzypce, mgr Elżbieta Daszkiewicz – fortepian, nauczyciel mgr Sylwia Morasiewicz - Michna

Janina Garścia - "Taniec" - Liliana Żurańska kl. II - obój, mgr Kazuko Tsuji – fortepian, nauczyciel mgr Konrad Mika

Dorota Obijalska, Marcin Wawruk - "Łoś Patataj" - Kacper Ciećkiewicz kl. II - skrzypce, mgr Elżbieta Daszkiewicz- fortepian, nauczyciel mgr Sylwia Morasiewicz - Michna

Philip Sparke - "Promenada" - Wiktoria Minda kl. IV - obój, mgr Kazuko Tsuji – fortepian, nauczyciel mgr Konrad Mika

Grażyna Bacewicz - "Marsz groteskowy" - Hanna Magiera kl. V - skrzypce I, Julia Kluza kl. IV - skrzypce II, nauczyciel mgr Paweł Wójtowicz

Lucjan Jelicz - "Tańczące Koniki" - Iga Cioczek kl. IV - obój, mgr Kazuko Tsuji – fortepian, nauczyciel mgr Konrad Mika

Janina Garścia - "Sonatina" C-dur op.4 cz. I, Maja Jakubowska kl. I - fortepian, nauczyciel mgr Ewa Jagruz

E. Asabuki - "Water Drops"- Ivo Szostak kl IV - ksylofon, mgr Ryszard Szostak - fortepian, nauczyciel mgr Marek Olma

Jan Sebastian Bach - "Menuet" ze Suity h-moll - Helena Makieła  kl IV - flet, mgr Kazuko Tsuji - fortepian, nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka-Mika

Mikołaj Rimski-Korsakov - "Pieśń" - Liliana Żurańska kl II - obój, mgr Kazuko Tsuji - fortepian, nauczyciel mgr Konrad Mika

V. Cook - "Sirius" - Ilia Zherebtsov kl.V, Szymon Kozłowski kl. III – waltornie, mgr Martyna Zakrzewska – fortepian, mgr Adam Kozłowski

Philip Sparke - "At The Circus" - Zuzanna Kącka kl IV - obój, mgr Kazuko Tsuji - fortepian, nauczyciel mgr Konrad Mika

Claude Debussy - "Mały murzynek" -  Amelia Olszewska kl. IV - flet, mgr Kazuko Tsuji - fortepian, nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka-Mika

Antonín Dvořák - "Humoreska" - Oskar Podolski-Kwak kl. IV - wiolonczela, mgr Elżbieta Daszkiewicz - fortepian, nauczyciel mgr Krzysztof Wójtowicz

Adolf Huber - "Concertino" op.30  A-dur - Emilia Kalicka kl. VI - skrzypce, Aleksandra Kucharczyk kl. VI - skrzypce, Alicja Karcz  kl. VI - fortepian, nauczyciel mgr Irena Wójtowicz

Ludmiła Bas - "Jedwabny szalik" - Hanna Biedroń kl.III - fortepian, nauczyciel mgr Marta Wojciechowska-Łyko

Mikhail Bukinik - "Humoreska" - Izabela Woźniak kl.VI - wiolonczela, mgr Elżbieta Daszkiewicz - fortepian, nauczyciel mgr Krzysztof Wójtowicz

Bolesław Woytowicz - "Etiuda Capriccio" - Joachim Okarmus kl. VIII - fortepian, nauczyciel dr Bartłomiej Mełges

A. Mielnikow - "Taniec" - Maja Kucharczyk kl.III - wiolonczela, mgr Elżbieta Daszkiewicz - fortepian, nauczyciel mgr Krzyszf Wójtowicz

Jules Massenet - "Toccata" - Dymitr Szostak kl.VI - fortepian, nauczyciel mgr Jolanta Tarnowska

Charles Auguste de Beriot  - "Koncert skrzypcowy" a - moll op. 104 nr 9 - Sebastian Bazela kl.V - skrzypce, mgr Elżbieta Daszkiewicz - fortepian, nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz

Rob Ares - "Diptyque" - Helena Makieła kl.IV - flet, mgr Kazuko Tsuji - fortepian, nauczyciel mgr Małgorzata Brzózka-Mika

Stephen Heller - "Etiuda" As - dur op.47 nr 23 - Dominika Furtak kl. III - fortepian, nauczyciel mgr Gabriela Jakimowicz

Joseph Hector Fiocco - "Allegro" - Emilia Koba kl.IV - skrzypce, mgr Dorota Żyła-Pałczyńska - fortepian, nauczyciel dr Marek Polański

Carl Albert Löschhorn - "Etiuda" A-dur Op.66 nr 7 - Maksymilian Arnautov kl.V - fortepian, nauczyciel mgr Ewa Jarguz

Teresa Frączkiewicz-Kirkov  - "Nokturn" - Katarzyna Radwańska kl.VI - fortepian, nauczyciel mgr Danuta Zielińska

Edward MacDowell - "Alla tarantella" - Antoni Stolarczyk kl.V - fortepian, nauczyciel mgr Marta Wojciechowska-Łyko

Izaak Dwojrin - "Etiuda w stylu Paganiniego" - Tomasz Pilipiuk kl. III - skrzypce, nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz

Philip Sparke - "Five and Threes" - Iga Cioczek kl.IV - obój, mgr Kazuko Tsuji - fortepian, nauczyciel mgr Konrad Mika

Modest Musorgski - "Hopak" - Hanna Magiera kl V - skrzypce, mgr Gabriela Jakimowicz - fortepian, nauczyciel mgr Paweł Wójtowicz

Paweł Wójtowicz - "Polonez" - Julia Kluza kl. IV - skrzypce, nauczyciel mgr Paweł Wójtowicz

Friedrich Seitz - "Koncert G-dur" cz. I - Maria Dziad kl. III - skrzypce, dr hab. Michał Dziad - fortepian, nauczyciel mgr Rafał Daszkiewicz

Krystyna Kijania  - "Romanza" - Alicja Karcz kl. VI - fortepian, nauczyciel mgr Danuta Zielińska

William Gillock - "Fonatanna w deszczu" - Mieszko Salomon kl. V - fortepian, nauczyciel mgr Danuta Zielińska

Bronisław Przybylski - "Scherzo Concertante"- Mikołaj Hamerski kl.VI - akordeon, nauczyciel mgr Oleg Dyyak

Dariusz Kaliszuk - "Flams" - Wojciech Klag kl. VII - werbel, nauczyciel mgr Leon Olejniczak.

Robert Ciborowski  - "Mateusz" - Mateusz Śmietana kl. VI - gitara, nauczyciel mgr Robert Ciborowski

Peter Martin - "One finger rag" - Julian Wójtowicz kl.I - skrzypce, Barbara Rączka - fortepian, nauczyciel  mgr Anna Wojtowicz.

Niccolo Paganini - Ghiribizzo nr 20 - "Là ci darem la mano" - Franciszek Kotuła kl. IV - gitara, nauczyciel mgr Marcin Kuźniar

Johann Christian Bach -  "Koncert c-moll" cz.1 - Filip Hyla kl.V - wiolonczela, Barbara Rączka - fortepian, nauczyciel mgr Alicja Góra

William Gillock - "The Prowling Pussycat" - Emilia Landowska kl.I - fortepian, nauczyciel mgr Ewa Jarguz

Fryderyk Chopin - "Nokturn c-moll" op. posth. - Mateusz Kliczewski kl. VIII - fortepian, nauczyciel mgr Maria Hyla

Pablo de Sarasate -  "Introdukcja i Tarantella" - Zuzanna Sitek kl. V - skrzypce, mgr Elżbieta Daszkiewicz - fortepian, nauczyciel mgr Sylwia Morasiewicz-Michna

Zapisy

Wirtualny spacer po szkole

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszej szkole. Będziecie mogli Państwo poczuć niepowtarzalną atmosferę oraz poznać atrakcyjne  formy pracy, które proponujemy naszym uczniom.

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME