Zapraszamy do udziału!

 

 

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do projektu edukacyjnego Wszystkie kolory świata realizowanego przez Polski Komitet Narodowy UNICEF. Celem kampanii jest pomoc potrzebującym dzieciom w Angoli.

6. 02. 2017r. VIII Międzynarodowy Konkurs "Młody Wirtuoz" - Sanok
Krystian Dara - tytuł Srebrnego Wirtuoza - nauczyciel mgr Małgorzata Szumiec

 

27-28.01.2017r. I Ogólnopolski Festiwal Akordeonowy im. prof. Mirosława Niziurskiego - Kielce
Mikołaj Hamerski - I miejsce w kat. I - nauczyciel mgr Oleg Dyyak
Halina Treit - III miejsce w kat. II - nauczyciel mgr Oleg Dyyak
Trio:
Halina Treit, Anna Dyyak, Mikołaj Hamerski - wyróżnienie w kat. VII - nauczyciel mgr Oleg Dyyak

 

20 - 22. 01. 2017r. - Ogólnopolski Konkurs Klas Skrzypiec i Wiolonczeli Szkół Muzycznych I stopnia "Młodzi na zamku" - Sucha Bezkidzka
Hanna Magiera - specjalne wyróżnienie - nauczyciel mgr Paweł Wójtowicz

Zapisy do klas I 2017-2018

zapisy

Przekaż nam 1%

Dziękujemy za wpłatę 1%. W poprzednich latach finansowaliśmy nagrody dla uczniów bioracych udział w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie. Pomogliśmy Szkole we współfinansowaniu tabletów dla nauczycieli po wprowadzeniu dziennika elektronicznego.

Do Wakacji

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
24
25
26

Remont i zakup 2015 - 2017r.

mkidn

Remont szkoły i zakup instrumentów w roku 2015-2017r. dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Nowości na blogach

Wielka Liga Czytelników - informacje dla uczestników

 

Uczniowie, którzy do 10 lutego wypełnią 10 testów z książek wymienionych na liście mogą wziąć udział w teście kwalifikacyjnym, który zostanie przeprowadzony w bibliotece szkolnej.

Klasy I-III piszą test w środę 1 marca o godz. 11.45

Klasy IV VI piszą test we wtorek 7 marca o godz. 12.40

Test będzie dotyczył treści książki, nie ma w nim zadań ze słownikami. Test musi być wykonany przez uczniów samodzielnie.

Uczniowie klas 1-3 przygotowują się z książki L. J. Kerna „Zbudź się Ferdynandzie”,

uczniowie klas 4-6 z książki A. Szklarskiego „Tomek w krainie kangurów”.

Na podstawie tego testu wyłonione zostaną 3-osobowe drużyny, jedna z uczniów klas młodszych, druga z uczniów klas starszych, które będą reprezentować szkołę w półfinale wojewódzkim 21 kwietnia.

Grudzień 2016

Grudzień 2016

Serdecznie zapraszamy wszystkich na świąteczny kiermasz bożonarodzeniowy, który odbędzie się dnia 12 grudnia. Wszystkie ozdoby zostały własnoręcznie wykonane przez uczniów klas II i III na zajęciach świetlicowych. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na gry i zabawki dla dzieci.`

O Parlamencie Uczniowskim

W tym miejscu Parlament Uczniowski będzie prowadził bloga. Zamieścimy tu informacje dotyczące działalności Samorządu Uczniowskiego, a także zapowiedzi nadchodzących wydarzeń, organizowanych przez Parlament.

We wrześniu odbyły się wybory oraz zaprzysiężenie Parlamentu Uczniowskiego.

Więcej…

Składka na Radę Rodziców

Składka na Radę Rodziców

 

Proponowana miesięczna składka na fundusz Rady Rodziców to 21 PLN, z którego 30% przeznaczamy na fundusz muzyczny. Jeżeli posyłacie Państwo dwoje, lub więcej dzieci do naszej szkoły, za każde kolejne dziecko składki są pomniejszone o 7 PLN - czyli:

Więcej…

Zajęcia kółka przyrodniczego

Zajęcia kółka przyrodniczego

Serdecznie zapraszamy uczniów na zajęcia koła przyrodniczego, które odbywają się w środy w godz.14.25 - 15.20  w sali nr 25. Kółko przyrodnicze prowadzi Pani Agnieszka Paleczny. W tamtym roku szkolnym było naprawdę interesująco, sami zobaczcie na stronie koła przyrodniczego

Wyprawa na Maciejową

Wyprawa na Maciejową

10 września 2016r. dziesięcioro dzieci: Sylwia, Karolina, Lena, Ala, Zuzia, Ada, Olga, Janek, Kuba, Paweł i dwoje opiekunów: Kasia Kindykiewicz i Agnieszka Pakońska wybrało się na Maciejową, by zainaugurować kolejny rok działalności Szkolnego Koła Turystyczno Krajoznawczego „Salamandry”.

Więcej…

Zajecia umuzykalniające "U Ignasia" zapraszamy 

Nauczyciele

 Partnerzy: 

oknoplus MGDUR KFS KAMENY mgielda

enuty

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME