Szkolny konkurs wiedzy o języku angielskim

Kategoria
Konkursy
Termin
2017-03-07 00:00
 
 

Terminy

  • 2017-03-07 00:00

Wspierane przez iCagenda

Do Wakacji

Kalendarz

Remont i zakup 2015 - 2017r.

mkidn

Remont szkoły i zakup instrumentów w roku 2015-2017r. dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Nasze Sukcesy

Nowości na blogach

1000 powodów by czytać - prace konkursowe

1000 powodów by czytać - prace konkursowe

 

Rok szkolny rozpoczął się na dobre, dlatego w biliotece też się dzieje. Poniżej możecie obejrzeć prace naszych uczniów zgłoszone do konkursu "1000 powodów by czytać". Jedna z nich weźmie udział w październikowym głosowaniu - jeśli zdobędzie dużo głosów, nasza szkolna biblioteka może wzbogacić się o 1000 nowych książek ufundowanych przez firmę Empik. Więcej szczegółów wkrótce.

 

Zadaniem było zaaranżowanie scenki i zrobienie zdjęcia, które ma być okłądką książki oraz krótki opis przygotowań i uzasadnienie wyboru tytułu. Przyznaję, że to nie było łatwe zadanie. Szczególne gratulacje dla uczniów, którzy zaangażowali się w ten pomysł, znaleźli rekwizyty oraz wciągnęli do pomocy całą rodzinę, a nawet czworonożnych przyjaciół.

Więcej…

Wrzesień 2017

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie plastycznym. Dzięki tym pracom na chwilę przenieśliśmy się do fantastycznych miejsc, które odwiedzili nasi uczniowie. Oto wyniki:

"Pocztówka z wakacji"

I miejsce Chałuda Kazimiera II b

Kossewska Kinga III a

Ptak Alicja III a

II miejsce Dziedzina Joanna II b

Gacek Stanisław II a

III miejsce Płachciak Aleksandra II a

WYRÓŻNIENIA:

Bernas Klaudia III c

Dąbrowska Anna I a

Fus Aurora II a

Kucharczyk Lena I b

O Parlamencie Uczniowskim

W tym miejscu Parlament Uczniowski będzie prowadził bloga. Zamieścimy tu informacje dotyczące działalności Samorządu Uczniowskiego, a także zapowiedzi nadchodzących wydarzeń, organizowanych przez Parlament.

We wrześniu odbyły się wybory oraz zaprzysiężenie Parlamentu Uczniowskiego.

Więcej…

Składka na Radę Rodziców

Składka na Radę Rodziców

 

Proponowana miesięczna składka na fundusz Rady Rodziców to 21 PLN, z którego 30% przeznaczamy na fundusz muzyczny. Jeżeli posyłacie Państwo dwoje, lub więcej dzieci do naszej szkoły, za każde kolejne dziecko składki są pomniejszone o 7 PLN - czyli:

Więcej…

Zajęcia kółka przyrodniczego

Zajęcia kółka przyrodniczego

Serdecznie zapraszamy uczniów na zajęcia koła przyrodniczego, które odbywają się w środy w godz.14.25 - 15.20  w sali nr 25. Kółko przyrodnicze prowadzi Pani Agnieszka Paleczny. W tamtym roku szkolnym było naprawdę interesująco, sami zobaczcie na stronie koła przyrodniczego

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy

Dnia 9.10 Sekcja Instrumentów Smyczkowych i Gitary rozpoczęła projekt „Happy Strings”.

Zapraszamy wszystkich uczniów grających na skrzypcach, wiolonczeli lub gitarze do wspólnej zabawy.

Więcej…

Wyprawa na Maciejową

Wyprawa na Maciejową

10 września 2016r. dziesięcioro dzieci: Sylwia, Karolina, Lena, Ala, Zuzia, Ada, Olga, Janek, Kuba, Paweł i dwoje opiekunów: Kasia Kindykiewicz i Agnieszka Pakońska wybrało się na Maciejową, by zainaugurować kolejny rok działalności Szkolnego Koła Turystyczno Krajoznawczego „Salamandry”.

Więcej…

Z wizytą na Międzynarodowych Targach Książki

Oczywiście nas- miłośników historii nie mogło zabraknąć na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie, tym bardziej, iż zostaliśmy osobiście zaproszeni przez pracownika Instytutu Pamięci Narodowej na warsztaty zatytułowane „Wartości edukacyjne w komiksach i grach IPN”.
Ideą spotkania było to, aby przed nami odkryć tajniki pracy twórców komiksów historycznych. Zajęcia prowadził dr Tomasz Łabuszewski, natomiast podczas naszej pracy nad własnymi komiksami pomocą służyli znani nie tylko w Polsce autorzy komiksów - Krzysztof Wyrzykowski, Hubert Ronek, Sławomir Zajączkowski, Tomasz Robaczewski Więcej…

Zajecia umuzykalniające "U Ignasia" zapraszamy 

Nauczyciele

 Partnerzy: 

oknoplus MGDUR KFS KAMENY mgielda

enuty

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME