E-podręczniki dla uczniów naszej szkoły

Dla uczniów klas piątych została udostępniona elektroniczna wersja podręczników. Wydawnictwo Nowa Era przekazało nam kody dostępu, które uczniowie otrzymają od wychowawców. Aby móc skorzystać z e-podręczników należy zarejestrować się na

 stronie wydawcy, a następnie aktywować kod, który daje dostęp do 10 e-booków. Jeżeli ktoś dokonał rejestracji w ubiegłym roku szkolnym powinien spróbować użyć tego samego konta. Nadal czekamy na kody dla klas czwartych, kiedy tylko się pojawią zostaną przekazane uczniom. Dostęp do e-podręczników jest możliwy on-line w przeglądarce lub przez aplikację na urządzeniach z systemem Android. W tym drugim wypadku aplikacja pozwala na pobranie podręcznika i pracę z nim także bez bieżącego połączenia z Internetem. Aplikacja jest do pobrania w sklepach Google Play i App Store.

Instrukcja rejestracji na stronie wydawcy

Instrukcja korzystania z aplikacji w systemie Android

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Do Wakacji

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Remont i zakup 2015 - 2017r.

mkidn

Remont szkoły i zakup instrumentów w roku 2015-2017r. dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 Partnerzy: 

oknoplus MGDUR KFS KAMENY mgielda

enuty

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME