E-podręczniki dla uczniów naszej szkoły

Dla uczniów klas piątych została udostępniona elektroniczna wersja podręczników. Wydawnictwo Nowa Era przekazało nam kody dostępu, które uczniowie otrzymają od wychowawców. Aby móc skorzystać z e-podręczników należy zarejestrować się na

stronie wydawcy, a następnie aktywować kod, który daje dostęp do 10 e-booków. Jeżeli ktoś dokonał rejestracji w ubiegłym roku szkolnym powinien spróbować użyć tego samego konta. Nadal czekamy na kody dla klas czwartych, kiedy tylko się pojawią zostaną przekazane uczniom. Dostęp do e-podręczników jest możliwy on-line w przeglądarce lub przez aplikację na urządzeniach z systemem Android. W tym drugim wypadku aplikacja pozwala na pobranie podręcznika i pracę z nim także bez bieżącego połączenia z Internetem. Aplikacja jest do pobrania w sklepach Google Play i App Store.

Instrukcja rejestracji na stronie wydawcy

Instrukcja korzystania z aplikacji w systemie Android