Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej okres czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół zostaje przedłużony do dnia 10 kwietnia 2020 roku.

 

Dyrekcja Szkoły

W związku z prowadzeniem nauki na odległość bardzo prosimy Państwa Rodziców
o regularne czytanie wiadomości
w dzienniku elektronicznym.

REKRUTACJA

W związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 zgłoszenia kandydatów do nauki w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I st. im. I.J. Paderewskiego w Krakowie należy składać drogą elektroniczną za pomocą wypełnionego kwestionariusza osobowego dziecka /POBIERZ/ na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

O terminie dostarczenia pozostałych wymaganych dokumentów oraz dacie przeprowadzenia badania predyspozycji przyszłych uczniów do nauki w naszej szkole zainteresowani (rodzice, opiekunowie) zostaną powiadomieni telefonicznie lub mailowo.

Dodatkowe informacje dotyczące rekrutacji do OSM I st. im. I.J. Paderewskiego w Krakowie można uzyskać telefonicznie pod nr 887 203 356 od poniedziałku do piątku w godz. od 10.00 do 12.00.

Przekaż nam 1%

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

 

Podaruj 1% Stowarzyszeniu Przyjaciół Szkoły „Menuet G-dur”. Dziękujemy za wpłatę w poprzednich latach.

Do Wakacji

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
5
6
7
8
9
10
16
17
18
19
25
26

Remont i zakup 2015 - 2017r.

mkidn

Remont szkoły i zakup instrumentów w roku 2015-2017r. dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Nowości na blogach

Zajecia umuzykalniające "U Ignasia" zapraszamy 

Nauczyciele

 Partnerzy: 

oknoplus MGDUR KFS KAMENY mgielda

enuty

Szukaj

Free Joomla! template by L.THEME